Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Sveikos mamytes!!!!
tei gal baikit sleptis po lapais blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms! 4u.gif
Lapu dar nera, bet visos slepiames kazkur biggrin.gif
Turbut liudim, kad vasara baigesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurace @ 2011 09 20, 23:16)
Labas visoms! 4u.gif
Lapu dar nera, bet visos slepiames kazkur biggrin.gif
Turbut liudim, kad vasara baigesi ax.gif

niu pas mus kieme jau lapu yra, migle juos kakom vadina biggrin.gif
o seip tai jo, vasara per greit kazkaip prabego, kitamet jau dirbsim, tai dar greiciau prabegs.......
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 09 20, 23:19)
niu pas mus kieme jau lapu yra, migle juos kakom vadina biggrin.gif
o seip tai jo, vasara per greit kazkaip prabego, kitamet jau dirbsim, tai dar greiciau prabegs.......

lotuliukas.gif doh.gif
Na jo, jau darban reikes keliauti. doh.gif Kaip greitai laikas bega.
Atsakyti
Sveikutes, na kadangi visos jau cia nebekalba, kogero nera ka pasakyti, kitos perejo i kitas temas, o as pvz lankau su maziumi kindermuzik pamokles, po to varau i parka pasivaikscioti, savaitgaliais, leidziu laika su seima, namuose nebunam.

O cia kiekviena pasirodo kaip jaunas menulis, tai nesedesi ir nelauksi, kol kas kada parasys.

gal todel ir tylu cia.


kaip sakoma MIRSTA forumas.
Atsakyti

Patersiam eteri is mini keliones biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

QUOTE(asterra @ 2011 09 21, 16:25)
Patersiam eteri is mini keliones  biggrin.gif


Labai gražios foto, čia šį savaitgalį Kauno zoo būvote? bigsmile.gif

O mes sirguliavome visą savaitę, vienai tris sergančius vaikus slaugyti, tikrai jau kad nejuokas.. doh.gif Na bet panelės jau lyg ir sveiksta, tik kosuliukai likę, Gintukui dar akytės puliuoja, bet rytoj einame pasirodyti daktarei tikiuosi greitai ir jis pasveiks. rolleyes.gif Man stogas dar nenuvažiavo biggrin.gif , bet jau kurią dieną maniau bus labai blogai nes net su artimaisiai kalbėtis nenorėjau(juodi debesys pasroviui plaukė), visi erzino ir pykdino, nuovargis.. mad.gif Na bet ligos traukiasi, vienu kartu išsilaikysim draugiškai su vaikais iki galo, sunkiausia atkentėta ir tikiuosi kad kt. savaitę vėl pradėsime pratintis prie darželių rolleyes.gif

Einame į miškelį, ten vaikų mažiukų nėra(dar vis privengiame didesnių susibūrimų), tai galime drąsiai džiaugtis gražiu ir šiltu oru ten, o ir nuodėmė būtų sedėti namuose kai saulytė šviečia mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 09 21, 16:38)
Sveikutės smile.gif
Labai gražios foto, čia šį savaitgalį Kauno zoo būvote? bigsmile.gif



neee biggrin.gif cia vakar Rygoj buvom
Atsakyti
Mirsta musu forumelis liudna... verysad.gif

Bet jeigu dar kas pasirodot, tai gal padesit mums, labai labai labai norim laimeti blush2.gif
Paspauskit "patinka" arba "like" uz mus rolleyes.gif
KONKURSAS
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Nu ka, po sios nakties supratau kad realiai Kornelijai to papo nereikia. Tiesiog man buvo patogiau taip, duoti papa kad ji greiciau nuluztu. Sian standartiskai atsikele apie 3 nakties ir verksleno, muistesi gera pusvalandi. Kai ziojosi papo tai ikisdavau kita soske. Tai pasimuisciius uzmigo. Aisku is vakaro buvau zvakute ikishus del viso pykto. Tai ziiresim kaip bus sianakt. Bet faktas kad keliasi del kazko siaip, dantys ar pilvas ar siaip susapnuoja

Asterra kokiu laiku einate i parka? kaip ir anksciau, per pietus?
man ***** anksciau 15-16h nesigauna dabar smile.gif
Atsakyti
laba vakareli,


QUOTE(-Anna- @ 2011 09 30, 14:03)
Sveikos.
Nu ka, po sios nakties supratau kad realiai Kornelijai to papo nereikia. Tiesiog man buvo patogiau taip, duoti papa kad ji greiciau nuluztu. Sian standartiskai atsikele apie 3 nakties ir verksleno, muistesi gera pusvalandi. Kai ziojosi papo tai ikisdavau kita soske.  Tai pasimuisciius uzmigo. Aisku is vakaro buvau zvakute ikishus del viso pykto. Tai ziiresim kaip bus sianakt. Bet faktas kad keliasi del kazko siaip, dantys ar pilvas ar siaip susapnuoja

Asterra kokiu laiku einate i parka? kaip ir anksciau, per pietus?
man ***** anksciau 15-16h nesigauna dabar smile.gif


na, kad gali keltis del n...kitu priezasciu, ne tik del pieno-faktas, manoji kai dygo iltiniai taip naktim verkslendavo , vis muistydavosi, prasibusdavo..prasikale dantukai ir vel ramiausiai miega, bet aisku, cia tikrai nezinosi rolleyes.gif

o siaip gyvenam puikiai (kol nesergam ir nereikia ligonines tfu tfu tfu) pradejom vaiskcioti i darziuka (pradzia sunkoka, bet kolkas viskas eina geryn thumbup.gif ), kasdien vis daugiau kartu darom i puoduka (irgi tikiuosi kad kuo toliau tuo kartu dauges blush2.gif ) ir tiek kreciam pokstu, kad kartais is nuostabos net zodziu pritruksta (pvz. susimauna kelias kelnes ant ranku, uzsideda savo karolius, nors basa bando rakinti duris ir eiti i lauka lotuliukas.gif ir t.t.)

idomu, kaip pokstauja kiti mazyliai rolleyes.gif dabar gi toks kuribingas amzius pas juos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 09 30, 22:52)
(pvz. susimauna kelias kelnes ant ranku, uzsideda savo karolius, nors basa bando rakinti duris ir eiti i lauka lotuliukas.gif ir t.t.)



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na maniske dar tiek nekrecia. bet drabuzius ant kaklo kabina smile.gif kaip salika smile.gif
arba kakoja atsiremus alkunemis i stala ir susiemus delnais uz galvos biggrin.gif biggrin.gif ir ten visaip jomis glosto veida stenedama tuo metu doh.gif smile.gif
Atsakyti