Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 08 31, 11:54)
nera uz ka dekoti, mes dziaugemes galedamos tave pasveikinti, tai buvo jusu svente ir visas demesys tik jums smile.gif dabar lauksime foto ax.gif

laba diena, siandien labai grazi diena bent jau nusimato.galvojau siandien i kina eiti, bet filmas man nepatinka, nemegstu veiksmo filmu, tad lauksiu kito treciadienio. mano mazasis vyrukas rytais atsisako koses, tai nelabai sumastau ka jam duoti,kad butu sotus ir butu tvarkoj zarnynas g.gif

visoms geros dienos 4u.gif



pas mane tas pats, tai dabar isvis nieko i burna neima, tai duodu misinuko ar seuo ko atsigerti o po miego duodu darzovienes.

pietums mesytes troskinuko.
Meduksi lauksim foto, tikiuosi pasirodysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 08 31, 10:54)
laba diena, siandien labai grazi diena bent jau nusimato.galvojau siandien i kina eiti, bet filmas man nepatinka, nemegstu veiksmo filmu, tad lauksiu kito treciadienio. mano mazasis vyrukas rytais atsisako koses, tai nelabai sumastau ka jam duoti,kad butu sotus ir butu tvarkoj zarnynas g.gif

visoms geros dienos 4u.gif


tau kad smurfus rodo biggrin.gif koks ten tau veiksmo filmas. As tai planuoju keliaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 31, 10:59)
tau kad smurfus rodo  biggrin.gif  koks ten tau veiksmo filmas. As tai planuoju keliaut  smile.gif


blin, sumaisiau, paziurejau ne i ta laika doh.gif varna...bet jau per velu mums, vyrukas snaudzia. o miega pora valandu...gero jums filmo 4u.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

Gražu lauke, tik šiandien tingulys mane užpuolė taip nenoriu nieko daryti... g.gif
Bulves nuskustos, reikės prisiversti cepelinus pagaminti, daug bulvių turim tai po truputį gal išsijudinsiu.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Saunuoles, kad nors kelios dar pabendraujat.
As isvis nebeturiu laiko.

Mes sveiki gyvi, Oskaras jau pakrikstytas. Bet tai nepadejo susvelninti jo charakterio ir isvaryti visus oziukus wink.gif Na bet kitai pjis nebutu Oskaras smile.gif

Valgom gerai, miegam irgi normaliai, dantu nauju neturim, vis tie patys 8. Bet buvo cia viena nakti karciaves, tai itariu kad lis nauji jau. Gal ir islindo g.gif bet neduoda paziuret jis man.

Kagi , geros jums dienos, gero filmo!
Atsakyti
sveikos,

oho kaip cia tylu, kelias dienas neuzsukit o perskaityti gali per kelias min thumbup.gif
mes atrodo gerai laikomes, po truputi pratinuosi moraliskai prie minties apie darzeli, vakar dalyvavau seminare kuri renge to darzelio direktorius tai labai patiko, kazkaip nusoteikus pozityviai kad ten ji gaus labai daug rolleyes.gif



QUOTE(asterra @ 2011 08 31, 10:59)
tau kad smurfus rodo  biggrin.gif  koks ten tau veiksmo filmas. As tai planuoju keliaut  smile.gif



blyn, kaip noreciau pamatyt, bet mazoji sukarsciavus nestipria, itariu dantukai, bet vis viena atrodo geriau namie pasedesiu.
tikiuosi filma kartos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 08 31, 14:12)
sveikos,

oho kaip cia tylu, kelias dienas neuzsukit o perskaityti gali per kelias min thumbup.gif
mes atrodo gerai laikomes, po truputi pratinuosi moraliskai prie minties apie darzeli, vakar dalyvavau seminare kuri renge to darzelio direktorius tai labai patiko, kazkaip nusoteikus pozityviai kad ten ji gaus labai daug rolleyes.gif
blyn, kaip noreciau pamatyt, bet mazoji sukarsciavus nestipria, itariu dantukai, bet vis viena atrodo geriau namie pasedesiu.
tikiuosi filma kartos ax.gif


Mums niekaip iltiniai neislenda, vaika sstovi ir rekia, nieko nenori.
tikiuosi ikirudens islys, nes artejant ziemai dantukai sunkiau kalasi.

Balabolka, imesk kelias krikstynu foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 31 rugpjūčio 2011 - 13:03
QUOTE(Ingrele @ 2011 08 31, 14:03)
Mums niekaip iltiniai neislenda, vaika sstovi ir rekia, nieko nenori.
tikiuosi ikirudens islys, nes artejant ziemai dantukai sunkiau kalasi.

Balabolka, imesk kelias krikstynu foto.



na bent jau nekarsciuojat 4u.gif 4u.gif

o mes sukarsciavom stirpriai, keliaujam pas daktara.... verysad.gif et..taip nesinori sirgti verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Tai mes irgi nebenuvaziavom iki kino doh.gif Jau net i masina susedom vaziuoti, bet taip ir persigalvojom paskutine minute biggrin.gif
Kadangi kaip niekad MB pareiske nora siandien diena praleist su seima, tai pasidziaugem neblogu oru, lauke prabuvom visa diena beveik. Kazkaip net keista, nes jau senai kazka kartu beveikem, lyg ir karo kirvi jau uzkasem blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif o mes vakar buvom 3 savaiciu mazuliuko lankyt, jau toks trapumas wub.gif Emilija gavo palikima nuo ju vyresnes mergytes kombi ziemini, batus, tai esam ziemai beveik apsirupine thumbup.gif
QUOTE(asterra @ 2011 09 01, 00:30)
Tai mes irgi nebenuvaziavom iki kino  doh.gif  Jau net i masina susedom vaziuoti, bet taip ir persigalvojom paskutine minute  biggrin.gif 
Kadangi kaip niekad MB pareiske nora siandien diena praleist su seima, tai pasidziaugem neblogu oru, lauke prabuvom visa diena beveik. Kazkaip net keista, nes jau senai kazka kartu beveikem, lyg ir karo kirvi jau uzkasem  blush2.gif

ar gyliai uzkaset? tik pabandykit man atsikast gun_bandana.gif Beje nuo kada sostines dienos? nuo sian? ar nuo ryt?
Atsakyti
Sveikos,
mes atbaliavojom 1aji gimtadieni. Viskas praejo gan sklandziai, tik Kornelija pozuoti pavargo. tai ikeliu kelias fotkes, kitas dar tvarkau...


o gal kas zino kokias fainas daineles vaikiskas, kurios tiktu gimtadienio foto klipui.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokiox shiltos nuotrukeles. Mes ryt is ryto vaziuojam pas daktare, gausij skiepa, dar priduosim krauja. Ir vakare vaziuosim pas senelius, savaitgaliui.
Atsakyti