Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

labas rytas smile.gif

Mergaitės kaip filmas oze?Verta žiūrėti? rolleyes.gif

Pastačiau kepti obuolių pyragą, laukia dar višta iškepti orgaitėje su bulvėm...Šiandien kulinarijos diena pas mane tongue.gif Noriu kad rytojus būtų laisvas tai šiandien prigaminsiu ir viskas, bus ramu kuriam laikui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 08 26, 10:40)
labas rytas smile.gif

Mergaitės kaip filmas oze?Verta žiūrėti? rolleyes.gif



man tai liuks thumbup.gif prisijuokem biggrin.gif
Atsakyti
Ir cia dar karteli sveikinam Meduksi vestuviu proga mirksiukas.gif
Bukit laimingi! wub.gif

user posted image
Papildyta:











http://ekologija.blo...edos-15513.html

kas dar neskaitet, labai geras straipsnis apie ortopedinius batukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 26 rugpjūčio 2011 - 18:28
QUOTE(asterra @ 2011 08 26, 19:17)
Ir cia dar karteli sveikinam Meduksi vestuviu proga  mirksiukas.gif 
Bukit laimingi!  wub.gif

user posted image



prisidedu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ar bebuvai baseine? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asasa: 26 rugpjūčio 2011 - 18:28
QUOTE(Asasa @ 2011 08 26, 19:28)
ar bebuvai baseine? rolleyes.gif


buvau smile.gif patys vieni pasiturskem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 26, 19:29)
buvau  smile.gif  patys vieni pasiturskem  biggrin.gif



mes irgi 2/3 laiko buvom vienos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
na o mes prisiduodam po savo Krikstynu sventes wub.gif ech kiek jaudulio buta ir nerimo pries pasiruosima. bet viskas gavosi super, ir oras buvo fantastiskas, ir ceremonija baznycioja labai jauki ir miela, vienu zodziu as likau labai viskuo patenkinta, o ir sveciai irgi smile.gif dabar taip gera, kad viskas jau praejo...... wub.gif

Meduksi didziausi sveikinimai VESTUVIU proga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif Linkiu, kad meile, pagarba ir demesys vienas kitam tik stipretu ir agtu kartu su Jusu seima!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Didziausios Jum laimes 4u.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif
QUOTE(asterra @ 2011 08 26, 11:21)
man tai liuks  thumbup.gif  prisijuokem  biggrin.gif

Na galiu pasakyti kad ir mums patiko mirksiukas.gif tik žiūrovų salėje daug nebūvo, bet pats filmai smagiai žiūrėjosi biggrin.gif 4u.gif Ech, seniai tokio penktadienio netūrėjau wub.gif
QUOTE(asterra @ 2011 08 26, 19:27)
Ir cia dar karteli sveikinam Meduksi vestuviu proga  mirksiukas.gif 
Bukit laimingi!  wub.gif
user posted image

Prisidedame prie tokių gražių sveikinimų wub.gif wub.gif wub.gif
evelinukass jūs taip pat su prabėgusia gražia švente mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kepu vėdarus, jau kaip valgysime bigsmile.gif thumbup.gif

Gero vakariuko visoms 4u.gif
Atsakyti
Kur visos dingusios? g.gif atostogos jau pabaigon, tad visos mars namo 4u.gif
Atsakyti
Aciu,uz sveikinimus:)
labai noriu padekoti Ingrelei,Asterrai ir kristianai,kad atejo Musu pasveikinti ir padovanojo tokia nuostabia dovana wub.gif tikrai staigmena buvo Jus pamatyti Aciu wub.gif nepykit jei neskyriau pakankamai demesio,nes pati buvau kosmose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 08 30, 20:15)
Aciu,uz sveikinimus:)
labai noriu padekoti Ingrelei,Asterrai ir kristianai,kad atejo Musu pasveikinti ir padovanojo tokia nuostabia dovana wub.gif tikrai staigmena buvo Jus pamatyti Aciu wub.gif nepykit jei neskyriau pakankamai demesio,nes pati buvau kosmose biggrin.gif


suprantu biggrin.gif as irgi kosmose buvau per vestuves biggrin.gif cia visom jaunosioms taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 08 30, 20:15)
Aciu,uz sveikinimus:)
labai noriu padekoti Ingrelei,Asterrai ir kristianai,kad atejo Musu pasveikinti ir padovanojo tokia nuostabia dovana wub.gif tikrai staigmena buvo Jus pamatyti Aciu wub.gif nepykit jei neskyriau pakankamai demesio,nes pati buvau kosmose biggrin.gif


nera uz ka dekoti, mes dziaugemes galedamos tave pasveikinti, tai buvo jusu svente ir visas demesys tik jums smile.gif dabar lauksime foto ax.gif

laba diena, siandien labai grazi diena bent jau nusimato.galvojau siandien i kina eiti, bet filmas man nepatinka, nemegstu veiksmo filmu, tad lauksiu kito treciadienio. mano mazasis vyrukas rytais atsisako koses, tai nelabai sumastau ka jam duoti,kad butu sotus ir butu tvarkoj zarnynas g.gif

visoms geros dienos 4u.gif
Atsakyti