Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Buzi kalbi apie sita meetuka?
user posted image

as tau nedaviau siu foto?

tai gal rytoj susitinkam, irasysiu ir atiduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 13:39)
Buzi kalbi apie sita meetuka?
user posted image

as tau nedaviau siu foto?

tai gal rytoj susitinkam, irasysiu ir atiduosiu.

wub.gif wub.gif wub.gif kaip miela wub.gif
Atsakyti
Ingrele kokia fotke wub.gif
Atsakyti
Labukas, laaabai jau mielos foto wub.gif
aciu uz namucius 4u.gif
braskeles, niekas cia nieko nekaltina, viskas, baigiam sia tema 4u.gif
man siandien taip liudna pasidare, islydejom draugus gyventi i Norvegija...kad jiem ten bus geriau,tai dziaugiames labai, bet neteksiu pleputes biggrin.gif
vakar issikepiau pyraga su varske, tai jau nera thumbup.gif pirma karta taip greitai susivalge.
as Gražvydukui duodu nuo stalo jau daug ka, aisku nerukytus ir nekeptus.o verdu as jam atskirai pietus, ryte vakare valgo koses ivairias,kartais isverdu, kartais is parduotuves duodu.pas mus dar 4 dantukai,tai kramtyti kazko labai daug negali..
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 07 07, 15:53)
Labukas, laaabai jau mielos foto wub.gif
aciu uz namucius 4u.gif
braskeles, niekas cia nieko nekaltina, viskas, baigiam sia tema 4u.gif
man siandien taip liudna pasidare, islydejom draugus gyventi i Norvegija...kad jiem ten bus geriau,tai dziaugiames labai, bet neteksiu pleputes biggrin.gif
vakar issikepiau pyraga su varske, tai jau nera thumbup.gif pirma karta taip greitai susivalge.
as Gražvydukui duodu nuo stalo jau daug ka, aisku nerukytus ir nekeptus.o verdu as jam atskirai pietus, ryte vakare valgo koses ivairias,kartais isverdu, kartais is parduotuves duodu.pas mus dar 4 dantukai,tai kramtyti kazko labai daug negali..



sakiai kad dygsta kruminiai, hm? neisdygo?
mano vaikas dabar kaip juokiasi tai juokingai atrodo kai nera iltinuku, tai visur baltuoja, o ten kur turi buti iltinukai tuscia.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 13:39)
Buzi kalbi apie sita meetuka?
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif

O mes irgi vis dar laukiame iltinių dantukų... doh.gif lotuliukas.gif O jie kaip nesirodo taip nesirodo rolleyes.gif
Kas iš mergaičių būvo pas alergologę, kokius ten tyrimus daro gal galėtų aprašyti?Ar jie mokami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 08 liepos 2011 - 06:33
QUOTE(0rchideja @ 2011 07 08, 08:32)
wub.gif  wub.gif  wub.gif

O mes irgi vis dar laukiame iltinių dantukų... doh.gif  lotuliukas.gif O jie kaip nesirodo taip nesirodo  rolleyes.gif
Kas iš mergaičių būvo pas alergologę, kokius ten tyrimus daro gal galėtų aprašyti?Ar jie mokami?


jei siuncia gydytoja, tada ne, ten ima krauja ir daro tyrima kam vaikas alergiskas
Atsakyti
Sveikutes naujuose namuciuose mirksiukas.gif Orchidejai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 08, 07:34)
jei siuncia gydytoja, tada ne, ten ima krauja ir daro tyrima kam vaikas alergiskas


Bet kaip suprantu jei vaikas pavalgęs tyrimams neįtakos rezultatai? unsure.gif Iš piršto užtenka paimti kraują?Kažkaip nerimauju.. angel_not.gif

O jau diena tai karsta.gif Baigiame iškepti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 07 08, 15:20)
Bet kaip suprantu jei vaikas pavalgęs tyrimams neįtakos rezultatai? unsure.gif Iš piršto užtenka paimti kraują?Kažkaip nerimauju.. angel_not.gif

O jau diena tai  karsta.gif Baigiame iškepti  doh.gif  unsure.gif

krauja ima is venos, o jei neina paimti ,is galvos,
pas mane diena katarstrofa

viena ir vedu ta, kad turiu nuojauta, kad vel vaziuosim pas traumatologa.
Atsakyti
Sveikutes, o mum jau ryt krikstynos, jaudinuosi kaip pries savo vestuves blush2.gif tikiuosi viskas praeis ramiai, graziai ir smagiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 07 08, 22:01)
Sveikutes, o mum jau ryt krikstynos, jaudinuosi kaip pries savo vestuves blush2.gif tikiuosi viskas praeis ramiai, graziai ir smagiai ax.gif



Viskas bus gerai,

o mes snd po daktarus varinejom, speliones pasitvirtino, mano maziukui luzo raltikaulis doh.gif dar ranka nusidegino ir isvis viduriuoja, namuose nuogu uzpakaliuku laksto, na tiklsiau dabar laksto ir rekia, nes nieko negali padaryti, o kai bega gadau, kad negriutu, nes kiekvienas smugis vaikiukui labai skaudus.
kaip sakoma ir vyrui sugadinau penktadienio vakara, ir vaikiukui nekokios dienos prasidejo, o man tai iskiepys perdeta prieziura vaiku, dabar isvis bijosiu paleisti nuo ranku.
Zodziu nuotaikos nekokios.
Atsakyti