Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Sveikutes, mes jau Vilniuje, bet vakar vaziuojant namo Nemencines plente vos i mus neisiteske kazkoks mandras vairuotojas, buvo jau tamsi prieblanda, linojo, visur spindesiai ir ziurim priesais atlekia drifuodamas bemvas ir is po rato varo ziezerbos, jau ugnis, greiciausiai nunsinere padanka nuo ratlankio tai vos vos neissitaske i mus, aciui pirmiausia vyrui, kad nepasimete, likimui ir Dievui, kad likom gyvi. Jei butu kokia nors klaida, is musu butu tik slapia vieta, eina kakau kaip persikau, net sirdis i kulnis nuleke, o is paskos vaziavo uosvis, tai mes pralekem sekmigai, tai po to dar galvojau nu dabar kai teksis i uosvi, nu zodziu kelias namo buvo smagus.

Ir sako sesk uz vairo ir vaziuok, tai va ir baisu, kad ne tu o i tave koks debilas ileks, nes uzsimanys padraguoti.

Beje pas kuria mano USB??
gal kai susitiksim atneskite.

Negaliu patiketi bigsmile.gif vaikas kitame kambaryje, pats migdosi lovyteje. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 22 rugpjūčio 2011 - 08:44
QUOTE(Ingrele @ 2011 08 22, 09:25)
Beje pas kuria mano USB??
gal kai susitiksim atneskite.

Negaliu patiketi  bigsmile.gif vaikas kitame kambaryje, pats migdosi lovyteje.  thumbup.gif  thumbup.gif


pas mane. Visada nesiojuos bet ana karta pamirsau atiduot doh.gif Jeigu si kart pamirsciau tai primink, gerai? smile.gif

Maniskis jau gerus pora menesiu taip pats migdosi, as tik idedu i lovyte jis dar pasikuicia biski ir uzmiega arba isvis is karto luzta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 22, 11:27)
pas mane. Visada nesiojuos bet ana karta pamirsau atiduot  doh.gif  Jeigu si kart pamirsciau tai primink, gerai?  smile.gif

Maniskis jau gerus pora menesiu taip pats migdosi, as tik idedu i lovyte jis dar pasikuicia biski ir uzmiega arba isvis is karto luzta  blush2.gif



maniskis tai rankinukas uvo, o pastaruoju metu kazkas pasikeite, ar tai kas paprotino ar kaip nzn.
Jauciu nusikala gamtoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 22, 00:04)
sveikutes  4u.gif
naktineju smile.gif  statau kompotus ziemai, tai kol sirupas verda, maigau kompa biggrin.gif
na mamukai dziaukites, kol vaikuciai mamyciukai wub.gif  maniske irgi tokia pati wub.gif  o ir Domantas mazas taip pat mamyciukas buvo, o kai uzaugo tai manes vis maziau bereikia ...... smile.gif
ir ar po kino varysit i parka??? 4u.gif


kompotai..mhmhmh man taip primena vaikyste rolleyes.gif bet kazkaip paciai virt nekyla rankos rolleyes.gif
jei bus geras oras bus galima vaziuot i parka ax.gif

QUOTE(asterra @ 2011 08 22, 10:27)
pas mane. Visada nesiojuos bet ana karta pamirsau atiduot  doh.gif  Jeigu si kart pamirsciau tai primink, gerai?  smile.gif

Maniskis jau gerus pora menesiu taip pats migdosi, as tik idedu i lovyte jis dar pasikuicia biski ir uzmiega arba isvis is karto luzta  blush2.gif


faina kad taip lengvai visur vaikas uzmiega thumbup.gif maniske per tas gastroles taip priprato but grynam ore kad dabar namie numiega po koki 30min doh.gif
Atsakyti
Laba laba smile.gif Tylu namučiuose..Ką gi mergaitės veikia? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 08 23, 15:10)
Laba laba smile.gif Tylu namučiuose..Ką gi mergaitės veikia? bigsmile.gif

jo cia jau ramu, mes snd vazinejam su seneliu, prisiskyniau cukiniju saldysiu ziemai, dar visokiu kitokiu reikaliuku tvarkomes, idomu kur kitos dingusios.
Atsakyti
tai kas ryt po kino i parka?
Asterra?
beja kelinta baigsis filmas?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
pardon, as nelabai rytoj galesiu, kad ir kaip noreciau verysad.gif .krikstynu paruosiamieji darbai darbeliai spaudzia. visokiu minciu ideju, jauciu daug ko nespesiu....
manau rugsejo men busim visos laisvesnes, kas po atostogu sugryz, ir susirinks didesnis burelis drinks_cheers.gif
Ingrele o cukiniju ziemai zinok nebutina saldyt, na nebent saldikli dideli turi smile.gif as bent jau jas rusyje laikau, issilaiko gan gerai, tik luobele sukieteja. nes pati labai megstu trinta cukiniju sriuba, tai pas mane siu atsargu visad buna thumbup.gif o saldiklyje uogos, darzoves ir pan vieta uzemusios smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mes rytoj kine nebbusim, nes tokio piktumo vaikas,kad neidomu niekas doh.gif kalasi keli dantys,tai vos ne abudu susede verkiam,kai labai skauda.po pietu bandysim vaziuoti i verkiu parka,tai jei kuri ten busit,susimatysim.
mamos, ka jus savo vaikams duodate vakarienei?pas mane jis valgo kose,ir pries miega piena geria.
kaip vakare jau tamsu, ne tas zodis..ruduo merginos ateina ax.gif as jau sesiu prie mokslu, eina sau kaip baisu tie paskutiniai metai.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 08 23, 22:43)
Labas vakaras, mes rytoj kine nebbusim, nes tokio piktumo vaikas,kad neidomu niekas doh.gif kalasi keli dantys,tai vos ne abudu susede verkiam,kai labai skauda.po pietu bandysim vaziuoti i verkiu parka,tai jei kuri ten busit,susimatysim.
mamos, ka jus savo vaikams duodate vakarienei?pas mane jis valgo kose,ir pries miega piena geria.
kaip vakare jau tamsu, ne tas zodis..ruduo merginos ateina ax.gif as jau sesiu prie mokslu, eina sau kaip baisu tie paskutiniai metai.. unsure.gif

pas mus vakarienei irgi kosyte ir pries miega pienelis smile.gif na kai kada pakeiciu varskyte, bet dazniausiai kose drinks_cheers.gif
tikrai, kad labai anksti temsta, man tai ziauriai gaila prabegancios vasaros.....
kristiana, nenusimink, per kancias i zvaigzdes, kaip sakoma biggrin.gif tie metai greit praeis, o paskui toks lengvumas apims, kad uch biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1*1 @ 2011 08 23, 22:43)
Labas vakaras, mes rytoj kine nebbusim, nes tokio piktumo vaikas,kad neidomu niekas doh.gif kalasi keli dantys,tai vos ne abudu susede verkiam,kai labai skauda.po pietu bandysim vaziuoti i verkiu parka,tai jei kuri ten busit,susimatysim.
mamos, ka jus savo vaikams duodate vakarienei?pas mane jis valgo kose,ir pries miega piena geria.
kaip vakare jau tamsu, ne tas zodis..ruduo merginos ateina ax.gif as jau sesiu prie mokslu, eina sau kaip baisu tie paskutiniai metai.. unsure.gif


Sveikutės naktynėtojos, jungiuosi ir aš prie nemiegančių smile.gif mes irgi nedalyvausime susitikime, nes dar slogytės neišsigydėm pilnumoje o rizikuoti kitų vaikučių sveikatyte manau būtų neprotinga mirksiukas.gif Dėl rugsėjo ir mamyčių susitikimo pilnai pritariu kristianai 1*1, tikrai bus jų dar ne vienas(nebūtinai grand meetas) mirksiukas.gif , tad tikrai tūrėsim proga susimatyti drinks_cheers.gif Na o kas planuoja žiūrėti filmą smagiai linkiu pasibūti ir lauksim įspūdžių kaip pats filmais ir kaip seksis kartu būti kine patiems mažiesiems žiūrėtojams mirksiukas.gif

ramios nakties visoms cool.gif
Papildyta:
Ai dėl vakarienės tai maniškis valgo jau galima sakyti viską..Tik grybų nėra ragavęs, bet manau tai nėra gyvybingai reikalingas maistas tai neskubame su juo..O valgo ir košes, ir va vakar kepiau moliūgą palaikytą kiaušinyje ir miltuose, labai patiko smile.gif Dar labai mėgsta varškėtukus, blynus, ar šiaip kokį troškinį daržovių suvalgyti wub.gif mirksiukas.gif Taip kad nėra išrankus maistui dar kolkas... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 23 rugpjūčio 2011 - 23:55
o mano vaikis visai kosiu nevalgo ir jau kelinta diena svis visko atsisako valgyti, nesuprantu.

Ant dantu apnasos del to , kad truksta gelezies, o kaip man jam padidinti, jei jis atsisako mesa valgyti.

pries miega tik misinuko 200 ml isgeria ir varo miegoti, ryte duodu seip ne taip uzpolamos skanios milupa koses.

tikiuosi kai dantukai isdygs, tada vel prades normaliai valgyti.
Pas daktarus tikrtis kraujo varysim tik rugsejo 2 diena.



Mes snd i parka nevarysim uzteks ir kino, reikia kazka sugavoti ka maziui duoti valgyti, nes jau visai neismanau kas jam skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 24 rugpjūčio 2011 - 08:25