Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

QUOTE(Ingrele @ 2011 08 19, 14:51)
Sveikutes, kagi nieko gero nepavyksta su grand meetu, tai teks susitikti ir as pafotkinsiu.

taip ir sakiau kad meetas bus kaip visad lotuliukas.gif as Ingrele Astera ir Kuzyte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 08 19, 19:43)
taip ir sakiau kad meetas bus kaip visad lotuliukas.gif  as Ingrele Astera ir Kuzyte lotuliukas.gif

manes nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai davai meetinames babykine, rodo kazkokia lengva romantine komedija rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
oj kaip faina, kad metuka organizuojat thumbup.gif gaila, tik kad tiek nedaug dalyvaujanciu. pas mus kita savaitgali krikstynos, o dabar turim sveciu is Sant Peterburgo, bus dar savaite, po savaitgalio isvaziuos pas kitus giminaicius, paskui vel pas mus gryz. nebespeju savo ideju del krikstynu realizuot doh.gif tai nezinau, kaip pas mane su laiku kita savaite, bet susitikt labai noreciau. seksiu temute, jei treciadieni galesiu prisijungt (50*50) parasysiu mirksiukas.gif

Papildyta:
Ingrele grazios nuotraukytes wub.gif kaip krikstynos praejo?

QUOTE(kuzyte @ 2011 08 17, 16:53)

O mes buvom pas LOR, isvada trukes bugnelis, va del ko mum tris dienas tempa buvo ir vaikas zirzalas, israse antibijotiku lasiuku verysad.gif

sveikatytes Emilytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ei rimtai o kaip emilijai bugneliai truko? blink.gif
pas mus tai vel linksmybes, guli maze vel su 39... paskutiniai du iltiniai lenda, tikiuos per savaitgali isgimdysim juos doh.gif
Atsakyti
mes jau sodyboje, visi miega, uz lango lietutis barbena. Spejom atvaziuoti, susinesti daigtus ir kad pradejo pilti.
Rytoj irgi lietutis, bet gal isplauksiu keliom valandelem pazvejoti.
Astera, cia kinas oze? Ar senamiestyje?
Krikstynos, buvo fainos, tik pirma mus su vyru nekaip susukavo, antra vaikui prasidejo ta diena iltiniai, tai daugiau buvo asaru nei sypsenos, todel visose nuotraukose vaikas su manimi, ir eilini karta Arturas namiskiams pasirode mamyciukas, na jis mane myli as tai matau.
Tik per krikstynas nusitryniau kojas, kad nepaejau, dura po geros pertraukos dejausi aukstakulnius.
Gaila, kad maziukas ta diena buvo piktas.
Lukiam nesulakiam iltiniu, jauciu varys visi vienas paskui kita arba net vienu metu. Labai nelaukiau siu dienu, bet zinokite, trauma vaika visiskai pakeite, tik dar nezinau ar i geraja ar i blogaja puse.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 08 20, 00:56)

Astera, cia kinas oze? Ar senamiestyje?



tik oze, senamiesty man nee schmoll.gif jau si karta tikrai busiu biggrin.gif

jooo... iltiniai tai kosmaras blink.gif aciu D... kad jau mums 2 prasikale, tai puse vargo maziau. Bet baisu kaip dygo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 20, 12:12)
tik oze, senamiesty man nee  schmoll.gif jau si karta tikrai busiu  biggrin.gif 

jooo... iltiniai tai kosmaras  blink.gif  aciu D... kad jau mums 2 prasikale, tai puse vargo maziau. Bet baisu kaip dygo  doh.gif

mums iltiniai dygsta tai vaikas mane sujandzioja sumusa. O treciadieni tikiuosi busiu, kolkas jokiu planu neturiu.
Atsakyti
laba vakareli,

parsibeldem mes is kaimuko, oras buvo puikus, kaimynu mergaites taip graziai su gerda ir draugu mergaite uzsieme, kad buvo tikrai panasu i atostogas thumbup.gif siandien teko parvaziuot del nesibaigiancio lietaus doh.gif nu tiek jau tos rolleyes.gif


QUOTE(Ingrele @ 2011 08 17, 09:17)
turiu ir sketuka ,su juo taksu vazineju.


tada liuks, sia savaite tikrai vaziuosiu, bus noro jungtis-prasinesk 4u.gif
grazios foto krikstynu 4u.gif

QUOTE(kuzyte @ 2011 08 17, 16:53)
Ingrele grazios foto wub.gif
O mes buvom pas LOR, isvada trukes bugnelis, va del ko mum tris dienas tempa buvo ir vaikas zirzalas, israse antibijotiku lasiuku verysad.gif


ojei unsure.gif jauciu koks baisus skausmas Emilijai, kad tik greiciau pasveiktumet 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(asterra @ 2011 08 19, 20:16)
Tai davai meetinames babykine, rodo kazkokia lengva romantine komedija  rolleyes.gif


man tinka, ir tikrai prisijungsiu biggrin.gif senai jau filme buvau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 19, 19:16)
Tai davai meetinames babykine, rodo kazkokia lengva romantine komedija  rolleyes.gif


As tai pasuoju. Mums miego metas. O I parka paskui judesit?
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2011 08 20, 20:46)
As tai pasuoju. Mums miego metas. O I parka paskui judesit?


tai Rokas irgi miega kine, o as filma ziuriu biggrin.gif as tai galiu, kaip kitos tai nzn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 20, 19:49)
tai Rokas irgi miega kine, o as filma ziuriu  biggrin.gif  as tai galiu, kaip kitos tai nzn  rolleyes.gif


Maniske 11.30 eina tai masinoj nuluztu. O prekybcentry prabustu 100%
Atsakyti