Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Sveikos, as uz fotosesija ax.gif kita savaite butu super ir mums.
Ingrele, as uz tokius dalykus, tik is pradziu issitirciau ar jie nepiktybiniai,nes tokiu negalima salinti.as buvau kauno gatvej, ten apziurejo man viena apgama.isaiskino ka reikia zinoti pries salinima.
Atsakyti
Nu tai liuks, daromn kita savaite. Kada kas galit? As galiu 3dieni ir 4dieni rolleyes.gif


QUOTE(Ingrele @ 2011 08 16, 14:28)
Sveikutes, jus kaip norite galime grand meeta daryti ir kita savaite, bet penktadieni tai as kogero pasirodysiu sereikiskese. LABAI PASIILOM MIESTO GYVENIMO.



nu tai liuks, vistiek mes tikrai busi. Jei varysim i baseina tai po jo o jeigu ne tai visa diena smile.gif Jeigu turi transporta tai gal lekiam i baseina? bigsmile.gif Arba tau reiketu su Asasa pasiderint, gal ji uz koki Milka sokolada paimtu ir tave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 16, 20:38)
Nu tai liuks, daromn kita savaite. Kada kas galit? As galiu 3dieni ir 4dieni  rolleyes.gif 
nu tai liuks, vistiek mes tikrai busi. Jei varysim i baseina tai po jo o jeigu ne tai visa diena  smile.gif  Jeigu turi transporta tai gal lekiam i baseina?  bigsmile.gif Arba tau reiketu su Asasa pasiderint, gal ji uz koki Milka sokolada paimtu ir tave  biggrin.gif



nepatikesite mano vaikas visas dienas tik braidziojo po ezera ir nelindo maudytis, jam jo paseine geriausia, nezinau kaip butu dideliame basine.

Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 08 16, 22:47)
nepatikesite mano vaikas visas dienas tik braidziojo po ezera ir nelindo maudytis, jam jo paseine geriausia, nezinau kaip butu dideliame basine.


tai ten yra didelis baseinas, yra visai maziukas vaikams, ir dziakuzis smile.gif pasirinkimas didelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 16, 19:38)
Nu tai liuks, daromn kita savaite. Kada kas galit? As galiu 3dieni ir 4dieni  rolleyes.gif 
nu tai liuks, vistiek mes tikrai busi. Jei varysim i baseina tai po jo o jeigu ne tai visa diena  smile.gif  Jeigu turi transporta tai gal lekiam i baseina?  bigsmile.gif Arba tau reiketu su Asasa pasiderint, gal ji uz koki Milka sokolada paimtu ir tave  biggrin.gif



kita savaite man tinka visa..tik jei ketvirtadieni butu saunu jei popiet butu rolleyes.gif
Ingrele, galeciau paimt tik kiek pamenu pas tave vezimas didelis ir vargu ar i mano bagazine tilpu ar turi koki kompaktiskesni? rolleyes.gif bet cia greiciausiai kita savaite butu, nes sia turim i sodyba isvaziuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 08 17, 00:46)
kita savaite man tinka visa..tik jei ketvirtadieni butu saunu jei popiet butu rolleyes.gif
Ingrele, galeciau paimt tik kiek pamenu pas tave vezimas didelis ir vargu ar i mano bagazine tilpu ar turi koki kompaktiskesni? rolleyes.gif bet cia greiciausiai kita savaite butu, nes sia turim i sodyba isvaziuot 4u.gif

turiu ir sketuka ,su juo taksu vazineju.
Atsakyti
Tai kada tada meetinames kita savaite? 3dieni gal? rolleyes.gif Buzi, pasidomek tada del fotografes ax.gif
Atsakyti
Gavau krikstynu foto, perziurejau ir likau visai patenkinta, palyginusi, kai vaika sbuvo tok spiktas tai dziaugiuosi , kad bent kazkas gavosi.

Snd su Arturu buvom kine, vaika spabaigoje netgi pats norejo ramiai paziureti ir uzmigo galiausiai, o dabar lekiu papietauti, o rytoj varom i kinder muzik demo pamokele.
Atsakyti
Ikeliu kelias krikstynu foto:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ingrele grazios foto wub.gif
O mes buvom pas LOR, isvada trukes bugnelis, va del ko mum tris dienas tempa buvo ir vaikas zirzalas, israse antibijotiku lasiuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 08 17, 17:53)
Ingrele grazios foto wub.gif
O mes buvom pas LOR, isvada trukes bugnelis, va del ko mum tris dienas tempa buvo ir vaikas zirzalas, israse antibijotiku lasiuku verysad.gif



Vargsiuke,
o kaip tai ivyko?
Atsakyti
Sveikos. GRAND MEETAS

organizuojamas treciadieni rugpjucio 24 diena, vieta gali buti Sereikiskes arba Vingis, o gal koks verkiu parkas prie vergkiu dvaro?

darom piknika, su fotografe.


Dalyvauja:

Ingrele
Atsakyti