Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

Sveikos mamulytes,
skaiciau,kad Ingrele nori meeto, tai as prie taves prisijungiu su sia mintimi.Namuose jauciu,kad nupuseju kasdien.as jau tuoj nebemokesiu su zmonemis bendrauti blush2.gif istikruju baisu darosi.i viska spjausiu, ir tikiuosi,kad sveikata leis, tai atvarysiu i susitikima.orai zada lyg ir geri buti,tai butu labai faina pasimatyti.masiniuka turesiu,galeciau paimti dar viena is fabijoniskiu,tik jei atsiras norinciu ax.gif o siaip kur jus visos meetinates? mirksiukas.gif
Atsakyti
dazniausiai tai sereikiskese smile.gif

tai belieka tik diena sutarti, ar yra kokiu pasiulymu?
as siulau 5dieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 15, 13:39)
dazniausiai tai sereikiskese  smile.gif 

tai belieka tik diena sutarti, ar yra kokiu pasiulymu?
as siulau 5dieni  biggrin.gif




man tinka.
Atsakyti
Man penktadieni niekaip verysad.gif , nes vyro gimtadienis i sia diena nukeltas.
Atsakyti
Taliusha siulo meetui pasisamdyti fotografa is tu nuolaidu kuponu. Kaip tik dabar yra neblogas pasiulymas FOTOSESIJA o jos darbu KATALOGAS tikrai labai neblogas. Labai fainos foto. Sumestumem visos tai gautusi po 10-20Lt, ir turetumem labai graziu nuotrauku. Ka manot? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 15, 22:00)
Taliusha siulo meetui pasisamdyti fotografa is tu nuolaidu kuponu. Kaip tik dabar yra neblogas pasiulymas FOTOSESIJA o jos darbu KATALOGAS tikrai labai neblogas. Labai fainos foto. Sumestumem visos tai gautusi po 10-20Lt, ir turetumem labai graziu nuotrauku. Ka manot?  rolleyes.gif



as UZ .
Atsakyti
sveikos,

parsiradom namo po keliones aplink aukstaitijos ezerus thumbup.gif prisimaudem ezeruose, buvom bitininku muguje, miegojom senam malune it.t., tik orai galejo but ir regesni, bet ai, gal kita meta biggrin.gif



QUOTE(asterra @ 2011 08 15, 12:39)
dazniausiai tai sereikiskese  smile.gif 

tai belieka tik diena sutarti, ar yra kokiu pasiulymu?
as siulau 5dieni  biggrin.gif


sudalyvauciau, bet jau treciadieni isvykstam pas draugus i sodyba pagyvent rolleyes.gif tad gal kada rudeniop kartosit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asasa: 15 rugpjūčio 2011 - 22:32
as kita savaite uz meeta ax.gif isvarom ilsetis ryt ir parsirasim tik 7dieni blush2.gif
Papildyta:
del fotosesijos tai as UZ, tik sitas variantas is grupinis.lt tai man nepatinka, 130 uz tokios kokybes fotkes tikrai neapsimoka moket. mano krikstynu fotografe uz valanda ima 100, o fotkes tikrai kokybiskenes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buzi @ 2011 08 15, 23:43)
as kita savaite uz meeta ax.gif  isvarom ilsetis ryt ir parsirasim tik 7dieni blush2.gif
Papildyta:
del fotosesijos tai as UZ, tik sitas variantas is grupinis.lt tai man nepatinka, 130 uz  tokios kokybes fotkes tikrai neapsimoka moket. mano krikstynu fotografe uz valanda ima 100, o fotkes tikrai kokybiskenes ax.gif


tai as cia tik pavyzdi pateikiau. Tai pabandyk su ja paderinti. Siaip galim meetintis ir kita diena jeigu netinka 5dienis
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 08 15, 23:55)
tai as cia tik pavyzdi pateikiau. Tai pabandyk su ja paderinti. Siaip galim meetintis ir kita diena jeigu netinka 5dienis



kita savaite ir mes sudalyvautumem rolleyes.gif tad jei perkeltumet butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 08 16, 12:25)
kita savaite ir mes sudalyvautumem rolleyes.gif  tad jei perkeltumet butu thumbup.gif


Mums irgi kita savaitė būtų patogiau , šį savaitės pabaiga pas mus užimta mirksiukas.gif 4u.gif

Labutis smile.gif vaikams pietų miegas o aš prisėdau su kavute 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jus kaip norite galime grand meeta daryti ir kita savaite, bet penktadieni tai as kogero pasirodysiu sereikiskese. LABAI PASIILOM MIESTO GYVENIMO.

Panos ka manote apie apgamu salinima?

Atsakyti