Įkraunama...
Įkraunama...

Savas plepučių ratelis, pirmieji gimtadienukai

2010 METU MAMYTES KALBA IR PLANUOJA PIRMUOSIUS VAIKUČIŲ GIMTADIENIUS user posted image

user posted image


Vasarėlė jau atėjo
Iš šiltų šiltų pietų -
Vėl mes šokame pievelėj,
Vėl mes sukamės ratu.

Vėl dainuojam su paukšteliais
Girioj, pievoj ir laukuos,
Vėl mums žydi ramunėlės
Prie kepurių ir plaukuos.

Pinam didelį vainiką,
Pinam šypsančiais veidais,
Puošiam seną lauko kryžių
Pievų žydinčiais žiedais. user posted image


Vytė Nemunėlis


user posted image


MŪSŲ MAMYTĖS SU VAIKUČIAIS wub.gif


Orchideja, sausio 5d., Fabijoniškės, Gintautas

Taliusha, balandzio 29 d., Šeškinė, Motiejus

True.mama, gegužės 5 d., Pašilaičiai, Tadas

Balabolka, gegužės 24 d., Antaviliai, Oskaras

jurace, gegužės 26 d., Pašilaičiai, Vincas

Kristiana1*1, gegužės 27 d., Fabijoniskes, Gražvydas


mergaiciukas, gegužės 28d.,Santariskes, Mantas

Buzi, birželio 3 d., Užupis, Luknė

Juratela, birželio 3 d., Svajus

Ingrele, birželio 4 d., Šnipiškės, Artūras

Asasa , birzelio 4d., Pasilaiciai, Gerda

Fliansiukas, Birželio 8 d., Lazdynai, Mažvydas

evelinalien, birželio 8 d., Antakalnis, Patrikas

simusim, birželio 15 d., Balsiai, Taja

kuzyte, birželio 11 d., Antakalnis, Emilija

evelinukass, birželio 24d., Miglutė


(:Buziukas:), birželio 30 d., Žirmūnai, Pijus

Vaidele, liepos 2 d., Žirmūnai, Jonas

Braskeles, liepos 20 d., Fabijoniškės, Mantas


meduksi, liepos 26 d., Lazdynai, Meida

asterra, rugpjucio 5 d., Antakalnis, Rokas

tindiriuska, rugpjucio 13 d. Lukas

*Lialia*, rugpjucio 25 d., Augustas

Dangap, rugsejo 21 d., Gojus


user posted image

user posted image

Atsakyti
Labas visoms! 4u.gif
Kol perskaiciau likusius postus ir tema pabaiget. thumbup.gif
Is musu puses sunkiau iki miesto nusigauti, nes su kuo vaziuot neturim doh.gif , dalinames viena auto seimoj, o su truliku nelabai norisi pasivazinet. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliansiukas @ 2011 07 07, 00:10)
Na,kad tema greiciau nuslinktu i pabaiga............Ir ne del to,kad pykstu....nes nepykstu.....
Tiesiog pirma:mano nuomone,manau negrazu yra Asteros vietoj uz visas pasisakyti viesai.Tegu mes kiekvienas reiskiam savo nuomone,bet ne sitaip.....Mane tie zodziai iskaudino,bet tikrai nesupykde....
          antra:Kristiana,kiek pamenu,iki kokio geguzes menesio,kol,mano nuomone,neapsilankei pas...(abi zinom) tu pati "verkei" beveik kiekviename savo poste,visos patardavom,uzjausdavom,stengemes buti supratingomis....Ir as labai dziaugiuosi,kad atejo tos geresnes dienos ir mintys....
          trecia:ar grazu dabar sakyti,kad Braskeles meilikauja?Ir nesuprantu,kodel turetu g.gif  doh.gif juokinga kazkaip....
          ir ketvirta:jei jau as tokia neidomi ir mano postu niekas neskaito,tebunie nematomas ir sitas.....reiskias niekas ir nepasiges....
Tik va tema neturetu vadintis "savas......." jis toks pasirodo nera....


o kodel tu gali sakyt viesai kai tau blogai, nu tiksliau kai tau istisai blogai. O as pasakyt, kad mane uzknisa kasdiena skaityt ta pati per ta pati tai jau negaliu? Vargse matai kokia, viska blogai ir blogai. Nu tai tu daryt kazka kad tau geriau butu. Zinok mes visos dar didesniu problemu turim negu tu, ir neverkiam cia atsisedusios kiekviena diena. Tu ka, nepastebi kad tau istisai visur visi vis prikisa. Birzelinukuose ta pati tau sako, mes cia tau ta pati sakom. Nu aisku kai retai su tavim susitinkam tai tau gal nera skirtumo. Nes mes kai susitinkam tai "ar skaitei flianciuko posta?" tampa kaip anekdotas biggrin.gif Ir tikrai nesiruosiu cia slept kazka nuo kazko kad cia ir "nesakyt viesai".
As visai nenoriu su niekuo pyktis, tiesiog kaip pacios sakot cia yra viesas forumas ir kiekviena galime sakyti tai ka norim. Tai lygiai taip pat ir as turiu tokia teise. Smerkit mane jeigu nort, man tai kas irnesakyk.gif

QUOTE(buzi @ 2011 07 07, 01:35)
Ingrele o kada bus foto is kaskurio ten meeto kur dar ir asasos lelka buvo ax.gif  nes sitos fotkes tai suuuuuuuuuperines wub.gif
va, kas dar... nieko naujo pas mus, ilsiuos nuo baliu thumbup.gif  kada i parkuti? mergickos kiek zinau ryt i baseina varo, tai gal koki 5dieni susibegam jei nelyja? ax.gif


lotuliukas.gif

bet rytoj zinok mes i baseina 4-5dieni vaikstom smile.gif bet nuo kokios 14h tai laisvai galim biggrin.gif

QUOTE(braskeles @ 2011 07 07, 08:19)
KRISTIANA  niekad niekam nemeilikavau ir nesiruosiu to daryti,su zmonem reikia elgtis taip kaip jie nusipelno( nemanau kad CIA GALIMA SPRESTI APIE ZMOGU KOKS JIS YRA, JEI BENDRAVIMAS APSIRIBOJA VIEN POSTAIS IR RETKARTINIAIS SUSITIKIMAIS), jei man zmogus nepatinka isvis stengiuos ji ignoruoti bet mandagiai, be jokiu izeidinejimu,  o apie FLIANSIUKA pasakiau savo nuomone, nes dar ir siaip bendravom, ne tik cia  tongue.gif  dabar as bloga patapsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai nieko, ne tu viena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ORCHIDEJAI uz grazius namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
registruojuos kol manes nieks neisbrauke is sarasu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
INGRELE pas mane vyras kosiu irgi nevalgo tai maziui atskirai verdu, dukra kartais papraso, bet tik todel kad galvoja jog pas ji skaniau lotuliukas.gif o ten kokia sriuba, kotleta, troskini ar blyna tai duodu, aisku jam be druskos, nebent tik su kubeliu buna, jam idedu o paskui mum dedu visus prieskonius ax.gif jogurta tik dobilo arba bio duodu, gal jau ir kitu galima paragaut g.gif
labai vakar norejau i kina nuvaziuot ta su jumis, bet tik uzvakar vakare buvau is juros grizus tai pervargus labai buvau blush2.gif
ir mes visdar nevaikstom doh.gif reke visi kad maniskis storulis, todel neina, bet jis pas mane toks plonas pasidare blink.gif senelis vis pamato ir sako- suplonejo kaip doh.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(braskeles @ 2011 07 07, 10:38)
ir mes visdar nevaikstom doh.gif  reke visi kad maniskis storulis, todel neina, bet jis pas mane toks plonas pasidare  blink.gif  senelis vis pamato ir sako- suplonejo kaip  doh.gif


nepergyvenk kad nevaiksto, vakar kine maciaubendraamzius, tai vienas jau labiau laksto nei mano sunelis,o kitas dar net stipriai nestovi, ostambesni ir didesni vaiaki veliau pradeda vaiksciotoi, o jums dar ir anksti vaikscioti, palauk metuku, pusnatru ir pergyvenk tik tada kai jau bus 1,5m, ir nevaikscios. Patikek iki to laiko prades eiti.
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 09:51)
user posted image
Papildyta:
nepergyvenk kad nevaiksto, vakar kine maciaubendraamzius, tai vienas jau labiau laksto nei mano sunelis,o kitas dar net stipriai nestovi, ostambesni ir didesni vaiaki veliau pradeda vaiksciotoi, o jums dar ir anksti vaikscioti, palauk metuku, pusnatru ir pergyvenk tik tada kai jau bus 1,5m, ir nevaikscios. Patikek iki to laiko prades eiti.

Palyginus su dukra tai sis viskuo veluoja doh.gif bet lyg sako kad berniukai veliau viska daro g.gif kokia nuotrauka wub.gif blin as irgi noriu tiek leliu pamatyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2011 07 07, 10:59)
Palyginus su dukra tai sis viskuo veluoja  doh.gif  bet lyg sako kad berniukai veliau viska daro  g.gif  kokia nuotrauka  wub.gif  blin as irgi noriu tiek leliu pamatyt  wub.gif

jau nuo mazens lygini vaikus, Nu Nu nu nedaryk taip nei dabar nei ateiti. Kiekviena asmenybe skirtnga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrele: 07 liepos 2011 - 09:17
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 10:17)
jau nuo mazens lygini vaikus, Nu Nu nu nedaryk taip nei dabar nei ateiti. Kiekviena asmenybe skirtnga.

doh.gif net nepagalvojau blush2.gif ot mamka blush2.gif reiks cia i TA kada uzsirasyt g.gif
Atsakyti
Aš irgi apsireiškiu naujoje temutėje biggrin.gif

QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 09:51)

nepergyvenk kad nevaiksto, vakar kine maciaubendraamzius, tai vienas jau labiau laksto nei mano sunelis,o kitas dar net stipriai nestovi, ostambesni ir didesni vaiaki veliau pradeda vaiksciotoi, o jums dar ir anksti vaikscioti, palauk metuku, pusnatru ir pergyvenk tik tada kai jau bus 1,5m, ir nevaikscios. Patikek iki to laiko prades eiti.

Ingrele foto wub.gif Net liudnumas apėmė, kad jūsų nepažystų realybėje blush2.gif

Dėl vaikščiojimo, tai tikra tiesa... drinks_cheers.gif

QUOTE(braskeles @ 2011 07 07, 09:59)
Palyginus su dukra tai sis viskuo veluoja  doh.gif  bet lyg sako kad berniukai veliau viska daro  g.gif  kokia nuotrauka  wub.gif  blin as irgi noriu tiek leliu pamatyt  wub.gif

Pameni kaip aš rašiau kad maniškis vis nevaikšto, na toks nestandartinis jis pas mane, paskui aprimau nes tik aplinkui ir girdėdavau kalbas..''oi negerai negerai...'' ir pan...ir čia jau neberašiau, nes girtis kaip ir nelabai turėjau kuom, tik laukiau, mankštinomes...Bet va prieš savaitę (o maniškiui juk jau gerų pusantrų) unsure.gif pradėjo žengti pirmuosius žingsnelius thumbup.gif dabar jau net bėgioja, seses bando vaikyti ir ta jo eisena, man ištisai šypseną kelia, bet kasdien tie žingsniukai vis stipresni ir tvirtesni.Todėl jau dabar galiu ramiau atsipūsti nes pagaliau atėjo tas laikas, tik jis daug vėlesnis kaip matote nei bendraamžių.. blush2.gif Tačiau džiaugsmo man pilnos kelnės lotuliukas.gif biggrin.gif Taip kad tikrai, vienodinti nereikia vaikučių, niekada mirksiukas.gif blush2.gif 4u.gif Aš jau tą žinau, nes ir pykau ir prisigalvojud bele ko būvau, bet jei vaikutis neskuba, nepastatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 07 07, 11:48)
Aš irgi apsireiškiu naujoje temutėje biggrin.gif
Ingrele foto  wub.gif Net liudnumas apėmė, kad jūsų nepažystų realybėje  blush2.gif
Dėl vaikščiojimo, tai tikra tiesa... drinks_cheers.gif
Pameni kaip aš rašiau kad maniškis vis nevaikšto, na toks nestandartinis jis pas mane, paskui aprimau nes tik aplinkui ir girdėdavau kalbas..''oi negerai negerai...'' ir pan...ir čia jau neberašiau, nes girtis kaip ir nelabai turėjau kuom, tik laukiau, mankštinomes...Bet va prieš savaitę (o maniškiui juk jau gerų pusantrų) unsure.gif  pradėjo žengti pirmuosius žingsnelius  thumbup.gif dabar jau net bėgioja, seses bando vaikyti ir ta jo eisena, man ištisai šypseną kelia, bet kasdien tie žingsniukai vis stipresni ir tvirtesni.Todėl jau dabar galiu ramiau atsipūsti nes pagaliau atėjo tas laikas, tik jis daug vėlesnis kaip matote nei bendraamžių.. blush2.gif Tačiau džiaugsmo man pilnos kelnės  lotuliukas.gif  biggrin.gif Taip kad tikrai, vienodinti nereikia vaikučių, niekada  mirksiukas.gif  blush2.gif  4u.gif Aš jau tą žinau, nes ir pykau ir prisigalvojud bele ko būvau, bet jei vaikutis neskuba, nepastatysi  mirksiukas.gif



Galbus kada proga ir galimybes ir susitiksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrele @ 2011 07 07, 10:55)
Galbus kada proga ir galimybes ir susitiksim biggrin.gif


Oi tikrai manau bus mirksiukas.gif Jau merginas nuo kito mėnesiuko į daržiuką paleisiu tai bus daugiau laiko o ir papraščiau iki susitikimo vietos nuvažiuoti, nei būtų su visais trim blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
aloha,aciu uz namucius 4u.gif
Ingrele kokie miela visu foto wub.gif
as tai bandau atpratinti nuo MP,bet sunku doh.gif
Atsakyti