Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(villyte @ 2011 07 16, 12:07)
Sita tai labai faina, jaunatviska. As pati tokios noreciau  wub.gif


Aciu biggrin.gif As ir pati tokios noreciau, bet kad galesiu sau tokia pasigaminti tai net neisivaizduoju... Gal kai merginos paaugs, gal kai daugiau laiko bus... Gal... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2011 07 15, 19:55)
Giriuosi dar vieno darbelio nuotrauka:)
Šiandien klientes mane lepina smile.gif
user posted image
user posted image


Tavo panelyciu sukneles fantastiskos!!! blink.gif Kai pati turiu dvi merginas, tai jau ir susilydau nuo tokiu nuotrauku, ypac kur buvo ten dvi sesutes su megztom suknelem smile.gif Cia mano vyresneles svajone: abi vienodom suknelem rolleyes.gif gal dar ir mama i kompanija priimtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 07 15, 11:50)
Ačiū mamytėm už gražios pusseserių trijulės nuotraukas smile.gif

wub.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš blush2.gif

Pirmoji, bet tikiuosi ne paskutinė mano nerta suknelė ax.gif Kol kas pievinis variantas cool.gif user posted image
Atsakyti
Sveikutės,
pasirodysiu ir aš 4u.gif nes suknelę nėriau pirmą kartą, nors mezgu ir neriu nemažai smile.gif smile.gif čia dukrai išleistuvėm 4u.gif pateikimas gal tik ne koks , bet pati suknelė matosi, dukra liko patenkinta, nes susilaukė gražių komentarų 4u.gif realios spalvos pirmoj nuotraukoj
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 07 16, 21:57)
Sveikutės,
pasirodysiu ir aš  4u.gif nes suknelę nėriau pirmą kartą, nors mezgu ir neriu nemažai  smile.gif 

Labai, labai, labai graži suknelė, nenuostabu, kad visi gyrė wub.gif

aaagnex suknutė irgi labai daili, reiktų foto su savininke smile.gif
Atsakyti
Ir vėl grožių galybė.

aaagnex, bazuka, žavu 4u.gif
Atsakyti
bazuka, suknyte nepriekaistinga good.gif Ir tas kliosiukas kaip graziai gavosi.... thumbup.gif labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Bazuka, nuostabiai atliktas darbas. Šaunuolė !
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 07 16, 22:17)

aaagnex suknutė irgi labai daili, reiktų foto su savininke smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

bazuka ,labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes,auksarankes 4u.gif

prasau jusu patarimu/pamoku neriant sita suknele

user posted image

tikiuos savininke,mezgusi suknele nesupyks,jog pasiskolinau nuotrauka blush2.gif

kaip suprantu nuneriu didziasias gelytes ir po to nerdama mazasias sujungiu su didziosiom.Bet kyla klausimas kaip sujungt didziasias tarpusavyje kur jos pagal schemute jungiasi? Nesu nerusi jokios suknutes,mokyklos laikais neriausi bliuske is kvadratiniu daliu,tai sujungiau be problemu,o cia darosi neaisku. Aciu labai uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
IngridaGal, Januse, bazuka - wub.gif grožiai neišpasakyti thumbup.gif
Atsakyti
aaagnex, bazuka - wub.gif nepaprastai gražios suknelės.Kokie siūliukai buvo panaudoti?
Atsakyti