Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

agnieszka.v
lacosta,
aciu jums 4u.gif 4u.gif
.jau prasideda dar vienas bandymas is tos pacios serijos ax.gif
Atsakyti
Viliuteee ,labai idomi suknele wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mielosios, patarkite dėl pamušalo moheriniam sijonui. Reikia kliošinį siūstis ar tik šiek tiek platėjančio užtenka?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 09 14, 15:40)
Mielosios, patarkite dėl pamušalo moheriniam sijonui. Reikia kliošinį siūstis ar tik šiek tiek platėjančio užtenka?

Aš tai siuvausi platėjantį.Siuvėja,trapecijos formos,pavadino
Atsakyti
Sau siuvausi puses klioso, o dukrytei pilna kliosa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinuleV: 15 rugsėjo 2011 - 08:04
Viksė, Mamytė uogytė, vogels ir Viliuteee, visų labai gražios suknytės thumbup.gif
Atsakyti
[quote=kristinkag,2011 09 15, 11:08]
Noriu pasigirti ir sitoj temoj savo darbu, dar reik kelias eiles nunerti bet nebeliko siulu kitai vasarai baigsiu, tai net neskalbtas ir apacia nelabai patinka tokia susikreivinus bet gal isskalbus pasitaisys (tik nekreipkit demesio i veidrodi ten skalbiniai sudziauti doh.gif )
user posted image

tik foto nekokybiska

Atsakyti
kristinkag, reikėjo ant savęs fotografuoti, man atrodo, gražiau ant žmogaus.o šiaip, tai labai simpatiška suknytė, nuotaikinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giestrav @ 2011 09 15, 12:20)
kristinkag, reikėjo ant savęs fotografuoti, man atrodo, gražiau ant žmogaus.o šiaip, tai labai simpatiška suknytė, nuotaikinga thumbup.gif

Aciu. Kad su kamera paciai neina nusifotografuoti labai vaizdas susilieja
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Žaviuosi visų jūsų kuriamais grožiais.Gal ir ne į temą,bet paklausiu-iš kur laiko tokiems darbams prisitaupot?Pasižiūriu-ir vaikiukų mažų turit,vadinasi darbų darbelių iki kaklo ir dar daugiau...
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 09 25, 18:23)

Nuostabi suknelė bigsmile.gif O sakykit, kokia medžiaga geriausiai tiktų pamušalui g.gif Man viena auksarankė nunėrė suknytę. Ačiū jai 4u.gif Pasisiuvau pamušalą iš blizgios medžiagos, net tiksliai nežinau, kaip ji vadinasi, bet nesu patenkinta tokiu pamušalu, kažkodėl atrodo, kad tas pamušalas numuša visą suknytės vertę. verysad.gif
Atsakyti