Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

sveiko merginos,pagaliau baigiau megzti suknele is kidmocherio smile.gif
Papildyta:
tik niekaip dar nemoku ikelti nuotrauku sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriukas12: 09 rugsėjo 2011 - 10:44
[URL=http://IMG 0877[URL=http://IMG 0878]My Webpage[/URL][URL=http://IMG 0879]My Webpage[/URL][URL=http://IMG 0880]My Webpage[/URL] bandau kelti foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriukas12: 09 rugsėjo 2011 - 11:20
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 14:58)
Labas merginos ,retai kada uzsuku i jusu temele, bet noriu pasirodyti savo suknele,kuria buvau nusinerusi pries 3 metu, bet taip ir neuzsidejau, taigi si pavasari perneriau ir begalo dziaugiuos smile.gif

user posted image



Siulai sukneles kaprizingi ir dirzelis nesiderina atspalviu prie sukneles blush2.gif , bet pagirsiu uz labai puiku sukneles isliemenavima ir modelio derejima su figura 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 11:50)
Ale sukneliu grazumas,super mamutes thumbup.gif

Rodau ir as kazka daryta suknute,bet tik siandien sulaukiau is klientes  ax.gif

user posted image


Grazu! Ir apatine suknele ne blizganti, tai tikrai puikiai ziurisi!
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2011 09 09, 14:26)
Siulai sukneles kaprizingi ir dirzelis nesiderina atspalviu prie sukneles  blush2.gif , bet pagirsiu uz labai puiku sukneles isliemenavima ir modelio derejima su figura  4u.gif  thumbup.gif


Aciu 4u.gif , na o del dirzelio tai taip tu teisi smile.gif dabar turiu ju net du, tinkamos spalvos dirzeli palikau namie, o apsiziurejau kad jo neturiu tik gryzusi i Lietuva tai teko skubiai pirkti toki koki radau tinkamiausia.
Atsakyti
Po nesenai pasirodziusiu uzuominu,apie ATSIBODUSIAS mocherines sukneles,tikrai nedrasu su jomis rodytis.Jau daug nerodziau,bet del paskutines sukneles,ATLEISKIT KAM NEPATINKA,nesusilaikiau blush2.gif
Senai norejau ja iveikti.Po keliu bandymu,man kazkas gavosi.O kaip man sekesi,spresti Jums. ax.gif Suknele su violetine pasuknele graziau atrodo,tik nuotraukos nespejau padaryti.Tikiuosi sulaukti nuotrauku is klientes.

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 10 rugsėjo 2011 - 09:46
Nu Viliuteee, pvarei kietai wub.gif wub.gif wub.gif Trūksta žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
P.S. Tavosios suknelės niekada neatsibos wub.gif wub.gif wub.gif Kiekvieną kartą žiūriu į jas su dideliu malonumu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee ,nors man irgi tos moherines jau atsibodo,bet sita visai kitokia,su nuostabia virsutine dalim wub.gif wub.gif thumbup.gif .Man Statkeviciaus sitos ''geles'' labai patiko ir Jus jas iveiket-labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee, super grožis, o su violetiniu pasuknele, įtariu, išvis akių nebus įmanoma atplėšti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasado: 10 rugsėjo 2011 - 11:38

Viliuteee labai grazus virsus wub.gif
Atsakyti
Ilamka-labai graži suknelė. Prieš mėnesį labai panašaus stiliaus nėriau, tik dar neturiu foto ant žmogaus ax.gif
Viliuteee-kaip ir visada-ŽAVINGA MOCHERINUKĖ! Nauja, subtilu, skoninga ir neįprasta 4u.gif

Įkeliu labai paprastą lininę suknelę, jos savininkė žymiai didesnė už mano manekeną, tad tikrojo vaizdo nėra blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 09 10, 09:40)
Po nesenai pasirodziusiu uzuominu,apie ATSIBODUSIAS mocherines sukneles,tikrai nedrasu su jomis rodytis.Jau daug nerodziau,bet del paskutines sukneles,ATLEISKIT KAM NEPATINKA,nesusilaikiau blush2.gif
Senai norejau ja iveikti.Po keliu bandymu,man kazkas gavosi.O kaip man sekesi,spresti Jums. ax.gif Suknele su violetine pasuknele graziau atrodo,tik nuotraukos nespejau padaryti.Tikiuosi sulaukti nuotrauku is klientes.


Viliuteee, nerealiai gražu 4u.gif naujas vėjas mochierinukėse thumbup.gif , o čia viršus gal vašeliu?
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2011 09 11, 21:39)
Viliuteee, nerealiai gražu 4u.gif  naujas vėjas mochierinukėse  thumbup.gif , o čia viršus gal vašeliu?



ne,virsus cia taip pat virbalais.o naujo cia tikrai nieko nera,tik dar vienas pabandymas savaip igyvendinti dar viena musu dizainerio ideja smile.gif
Atsakyti