Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 10:50)

Rodau ir as kazka daryta suknute,bet tik siandien sulaukiau is klientes  ax.gif

Labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 10:50)

Uoj kaip dailu wub.gif wub.gif wub.gif


Tik klausimas kaip ten su visais patysimais. Turiu keles tokias labai kiauras nertas sukneles, nu lyg ir stipriai sunertos bet nesiojant i dienos gala patysta, o po poros dienu isvis 10 cm ilgesnes palieka doh.gif . Jums taip neatsitinka?
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 09 07, 12:17)
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 10:50)

Uoj kaip dailu wub.gif wub.gif wub.gif
Tik klausimas kaip ten su visais patysimais. Turiu keles tokias labai kiauras nertas sukneles, nu lyg ir stipriai sunertos bet nesiojant i dienos gala patysta, o po poros dienu isvis 10 cm ilgesnes palieka doh.gif . Jums taip neatsitinka?


Aciu,reikia atitaikyti siuliukus,nes sitos suknutes nesitampo,turiu kliente kuri nesioja 2 metus,tai net formos nepakeite ir nei subyne,nei alkunes nesitampo smile.gif Dazniausiai nutysta tai sintetika,gera medvilne,netgi turi savybe trauktis po skalbimo smile.gif bent jau man taip buna
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 11:28)


Visos sukneles apie kurias kalbu medvilnines, tai va isplaunu palyginu rodos viskas super bet panesiojus jau viena diena patysta verysad.gif . Tai ir vel plaunu, po plovimo grysta i pradine padeti smile.gif
Atsakyti
Ilamka-labai grazi suknele... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 10:50)
Ale sukneliu grazumas,super mamutes thumbup.gif

Rodau ir as kazka daryta suknute,bet tik siandien sulaukiau is klientes  ax.gif

user posted image

va šita suknia aš tiesiog įsimylėjau wub.gif kai ji čia buvo parodyta ant manekeno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 09 07, 12:54)
QUOTE(ilamka @ 2011 09 07, 11:28)


Visos sukneles apie kurias kalbu medvilnines, tai va isplaunu palyginu rodos viskas super bet panesiojus jau viena diena patysta verysad.gif . Tai ir vel plaunu, po plovimo grysta i pradine padeti smile.gif



nu man taip nebuna,o kokia medvilne naudojat?
Atsakyti
Mamyte uogyte, rodėte balta suknutę ir rausvą medalijoninį šalį ant jos. Gal galit parašyti iš kokio storio siūlų jis nertas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 09 07, 12:17)
Tik klausimas kaip ten su visais patysimais. Turiu keles tokias labai kiauras nertas sukneles, nu lyg ir stipriai sunertos bet nesiojant i dienos gala patysta, o po poros dienu isvis 10 cm ilgesnes palieka  doh.gif . Jums taip neatsitinka?

Taip,ir man tas pats rolleyes.gif Turiu dvi nertas is Filleta siulu,gal ne 10cm patista,bet patista doh.gif kaip as suprantu,tai yra nuo svorio,nes kiaurarastis turi skyles ir jos yra to proceso priezastis.Jau neriant reikia ta numatyt ir nert truputi trumpesnes rolleyes.gif Man sitoj vietoj didesne problema,kiap numatyt,kokio ilgio turi but pamusalas g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 08, 08:15)
Mamyte uogyte, rodėte balta suknutę ir rausvą medalijoninį šalį ant jos. Gal galit parašyti iš kokio storio siūlų jis nertas buvo?

Neriau is minkstuciu KATIA 100% merino baby vilneles.

QUOTE(rasa32 @ 2011 09 08, 09:04)
Taip,ir man tas pats rolleyes.gif Turiu dvi nertas is Filleta siulu,gal ne 10cm patista,bet patista doh.gif kaip as suprantu,tai yra nuo svorio,nes kiaurarastis turi skyles ir jos yra to proceso priezastis.Jau neriant reikia ta numatyt ir nert truputi trumpesnes rolleyes.gif Man sitoj vietoj didesne problema,kiap numatyt,kokio ilgio turi but pamusalas g.gif


Va man tas pats, patysta tik kiaurarastis, ar ananasu rastas. Tankiai sumegztas netysta. O neriu is visokiausiu medvilniniu siulu, nu aisku ne is paciu ploniausiu ax.gif . Tai galvoju kad ir tysta nuo svorio.
Atsakyti
Aciu
Atsakyti