Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 13:58)
Labas merginos ,retai kada uzsuku i jusu temele, bet noriu pasirodyti savo suknele,kuria buvau nusinerusi pries 3 metu, bet taip ir neuzsidejau, taigi si pavasari perneriau ir begalo dziaugiuos smile.gif

user posted image

labai grazu wub.gif cia is maxiuku? as panasia esu nerusi, man labai spalva patiko, man rodos tavoji tokia pat bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 09 06, 16:16)
labai grazu  wub.gif  cia is maxiuku? as panasia esu nerusi, man labai spalva patiko, man rodos tavoji tokia pat  bigsmile.gif

Taip is maxi smile.gif, tavo irgi labai grazi. Man si spalva labai labai, tokia svelni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 09 06, 14:45)
Ligvita,puikus darbas thumbup.gif

Aciu, mieloji 4u.gif
Atsakyti

Ligvita, labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 09 06, 16:16)
labai grazu  wub.gif  cia is maxiuku? as panasia esu nerusi, man labai spalva patiko, man rodos tavoji tokia pat  bigsmile.gif


As jau kazkada rodziausi, bet mano irgi i sita tema smile.gif Pastebejau, kad sitie maxi marguciai "prasosi" kvarbatkeliu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 10:43)
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"

Labai stilingos abi damos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 10:43)
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"

Ligvita, SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, merginos
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 09:43)
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"
user posted image


labai gražus "komplektas" wub.gif


QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 13:58)

paprasta, bet labai dailu ir vasariška thumbup.gif
Atsakyti
AGLYTE - JETUS, galvojau trynukės ir dar su vienodoms suknelėm blink.gif lotuliukas.gif labai dailu thumbup.gif

Ligvita - paprastumas superinis thumbup.gif
Atsakyti
Ale sukneliu grazumas,super mamutes thumbup.gif

Rodau ir as kazka daryta suknute,bet tik siandien sulaukiau is klientes ax.gif

user posted image
Atsakyti