Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(merope87 @ 2011 08 30, 09:04)
Merginos, galbūt kuri nors turite šios suknutės schemutę (-es)? Pati einu per visą gausybę suknučių schemų, bet kol kas neradau. Galbūt kuri nors palengvins man užduotėlę...  blush2.gif Nors ieškau ir pati - laiko turiu dar  smile.gif 

sitos suknutes apacia manau nerta pagal sitos suknutes
user posted image
shema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 09 05, 15:41)
user posted image




http://club.osinka.r...pic.php?t=43392 visa tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriene123: 05 rugsėjo 2011 - 17:44
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 09 02, 18:57)

Atnesu parodyt savo suknele. is pirmo zvilgsnio labai paprasta ir kukli, bet tuo pat metu ir labai sudetinga ir puosni.

(megzta masina, be siuliu)



negaliu susilaikyt nepaaikciojusi, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 11:43)
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"



viskas tiesiog nepriekaištingai thumbup.gif nuostabiai papuoštos abi damos clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 09:43)
Na, kad ir labai nepatinka sioj temoj vaikiskos suknutes, teks pakenteti, nes foto gavau "komplekte"


labai grazus komplektas wub.gif
Atsakyti
Ligvita, vajetau, kaip gražu, pasaka wub.gif wub.gif Ir kaip paprasta
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 09 06, 10:56)
viskas tiesiog nepriekaištingai  thumbup.gif  nuostabiai papuoštos abi damos  clap_1.gif



QUOTE(La Perla @ 2011 09 06, 11:22)
labai grazus komplektas  wub.gif



QUOTE(naiste777 @ 2011 09 06, 13:39)
Ligvita, vajetau, kaip gražu, pasaka  wub.gif  wub.gif  Ir kaip paprasta


Aciu mergaites, kriksto mama pasirinko modeliuka ir spalva. Man teliko igyvendint jos norus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 06, 09:43)

Labai labai labai grazu ir skoninga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū, mamyte uogyte, mane žavi jūsų sugebėjimas suderinti paprastumą ir prabangą, todėl labai malonūs jūsų pagyrimai smile.gif
Atsakyti
Ligvita,puikus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos ,retai kada uzsuku i jusu temele, bet noriu pasirodyti savo suknele,kuria buvau nusinerusi pries 3 metu, bet taip ir neuzsidejau, taigi si pavasari perneriau ir begalo dziaugiuos smile.gif

user posted image
Atsakyti