Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Atmosfera ikaito blink.gif

- atsigeriam kavos.... mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(rosssi @ 2011 09 02, 13:50)
Atmosfera ikaito  blink.gif

- atsigeriam kavos.... mirksiukas.gif





aciu 4u.gif !
o kaip servetele graziai apmegzta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosssi @ 2011 09 02, 13:50)
- atsigeriam kavos.... mirksiukas.gif



Ačiū, ačiū! Mielai! Atbėgu!
O tą servrtėlinį grožį vieną teturit ar visą komplekčiuką?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 09 02, 16:15)
Ačiū, ačiū! Mielai! Atbėgu!
O tą servrtėlinį grožį vieną teturit ar visą komplekčiuką?

Taip, visas komplektukas, galite pamatyti uzsukusi čia:

http://www.supermama...?...4289&st=156

Bet čia ne šita tema, sorry mergaitės.. Tik prablaškyt norėjau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2011 09 01, 22:43)
Bet kad jau ir modeliai kartojasi... nezinau.. jau tos servetelines atsibodo... siaip tai ir pamusalai blizgus nesiziuri ypac nuotraukose. Norisi kazko naujo, gaivaus ir nenuvalkioto.


Kažkam gal jau pabodo jos, o man - nauja ir aktualu. Tai kaip dabar atrinkt? Gal nebeburnojam ir toliau važiuojam. Kiekvienas atsirinks, kas jam aktualu.
Papildyta:
QUOTE(rosssi @ 2011 09 02, 15:36)
Taip, visas komplektukas, galite pamatyti  uzsukusi čia:

Smagu, o tai galvojau, kad atbėgant kavos, ir savo servetėlę atsinešt reikės rolleyes.gif
Atsakyti
Pirma suknelė sau, pabaigta vasaros pradžioj tik taip nei karto ir neteko dar užsidėti o vsara ir pasibaigė blush2.gif tai bandau surengti foto sesiją namie bet nelabai sekasi- pertamsu. Suknelė mocherinė ,truputį kitokia nei čia visos mezgat, pasuknelė trikotažinė tongue.gif , o raštas mezgančiom šalius tai jau atsibodęs labai labai - muselės ax.gif
user posted image
raštas iš arčiau:
user posted image
gal šitoj geriau matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 02 rugsėjo 2011 - 15:07
QUOTE(pašnekutė @ 2011 09 02, 14:57)
Kažkam gal jau pabodo jos, o man - nauja ir aktualu. Tai kaip dabar atrinkt? Gal nebeburnojam ir toliau važiuojam. Kiekvienas atsirinks, kas jam aktualu.


kai man aktualu, tai paskaitau senas temas ir randu viską, kas įdomu smile.gif o jei ta tema vis dar aktuali, tai atsiranda atskiros temos kaip pvz. apie mocherinukes. Būtent dėl to, kad senas temas aš pati skaitau dažniau nei naujas, tai nematau problemos jog per temas suknelės kartojasi, ir kad ir kurią temą pasirenku, randu visas įdomias sukneles. Bet man asmeniškai nepatinka vaikiški rūbai suknelių temoje, ir kartais tikrai pabosta skaityti komplimentus neoriginalioms suknelėms (tada pasijuntu sugadinta socialinių tinklų, nes užsinoriu mygtuko "patinka", kad visos, kurioms norisi, galėtų jį paspausti ir neužimti dviejų puslapių).

O pasakyti norėjau tik tiek, kad gal pasistenkime atsižvelgti į kitų pastabas, bus smagiau bendrauti.
Atsakyti
Pritariu, ir man labai trūksta mygtuko ,,PATINKA"... Ir ne tik čia, bet ir rankdarbių temoj skelbimų lentoj. Gal moderatorėms jau būtų laikas atsižvelgti į tai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 02 rugsėjo 2011 - 15:31
vogels,
labai grazi suknele, thumbup.gif
o rastas joje visai kitaip nei saliuose atrodo.nesvarbu,kad neapsivilkote vasara.Manau ,prisiderinusi svarkeli,puikiai ja galetumete puostis ir ziema.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 09 02, 16:01)

thumbup.gif Fantastiška idėja ir suknelė wub.gif
Atsakyti
vogels,kaip grazu! Musytes,,suskambejo,, naujai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 09 02, 15:01)
Pirma suknelė sau, pabaigta vasaros pradžioj tik taip nei karto ir neteko dar užsidėti o vsara ir pasibaigė blush2.gif tai bandau surengti foto sesiją namie bet nelabai sekasi- pertamsu. Suknelė mocherinė ,truputį kitokia nei čia visos mezgat, pasuknelė trikotažinė  tongue.gif , o raštas mezgančiom šalius tai jau atsibodęs labai labai - muselės  ax.gif

Išties labai graži suknelė ir nebūtinai vasarai smile.gif su kokiu trumpučiu priderintu megztuku ar tunika galima pasipuošti ir žiemą thumbup.gif
Atsakyti