Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Bet kad jau ir modeliai kartojasi... nezinau.. jau tos servetelines atsibodo... siaip tai ir pamusalai blizgus nesiziuri ypac nuotraukose. Norisi kazko naujo, gaivaus ir nenuvalkioto.
Atsakyti
Tai parodykit ką nors naujo ir gaivaus bigsmile.gif bigsmile.gif Ir nenuvalkioto rolleyes.gif
Atsakyti
na cia jug forumas, o ne koks dizaineriu pasirodymas. kiekviena cia skolinasi idejas, mezga/neria tuos pacius modelius,mokosi,konsultuojasi. turbut ne viena cia nesirodytu, jei bijotu, kad jos ideja "nukopijuos". Jei norite kazko naujo ir nematyto tai reikia paciai kazka tokio sukurt arba lankytis tik dizaineriu puslapiuose, o cia jug tik paprasciausias forumas- atsibodo:nebesilankote,nebeziurite ir tiek. na cia tik mano nuomone, nesupykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 09 02, 01:25)
na cia jug forumas, o ne koks dizaineriu pasirodymas. kiekviena cia skolinasi idejas, mezga/neria tuos pacius modelius,mokosi,konsultuojasi. turbut ne viena cia nesirodytu, jei bijotu, kad jos ideja "nukopijuos". Jei norite kazko naujo ir nematyto tai reikia paciai kazka tokio sukurt arba lankytis tik dizaineriu puslapiuose, o cia jug tik paprasciausias forumas- atsibodo:nebesilankote,nebeziurite ir tiek. na cia tik mano nuomone, nesupykit  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 09 01, 22:25)
na cia jug forumas, o ne koks dizaineriu pasirodymas. kiekviena cia skolinasi idejas, mezga/neria tuos pacius modelius,mokosi,konsultuojasi. turbut ne viena cia nesirodytu, jei bijotu, kad jos ideja "nukopijuos". Jei norite kazko naujo ir nematyto tai reikia paciai kazka tokio sukurt arba lankytis tik dizaineriu puslapiuose, o cia jug tik paprasciausias forumas- atsibodo:nebesilankote,nebeziurite ir tiek. na cia tik mano nuomone, nesupykit  ax.gif

iš esmės sutinku, bet vaikiškų rubėlių tėmų yra labai daug ir kai pradedamos tos pačios nuotraukos ir n-tajį kartą pakartotos suknelės dėti per visas iš eilės temas, na... man kažkaip nei šis nei tas, juk pagyrų puodas ir yra tam, kad pasigirti biggrin.gif , o vaikiškų rūbų ir krikšto rūbų temos atitinkamai, tai kam dar į temą suknelės dėti tas suknutes ax.gif
Atsakyti
Tai būkit tokia maloni, ir neskaitykit tų temų, kurios jums neaktualios, nes per tokias kaip Jūs, nebedės iš vis niekas nieko.O kitiems yra labai gerai, nes nereikia atskirai dar temų žiūrinėti.
Atsakyti
merginos, gyvenkime draugiskai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 09 02, 11:26)
Tai būkit tokia maloni, ir neskaitykit tų temų, kurios jums neaktualios, nes per tokias kaip Jūs, nebedės iš vis niekas nieko.O kitiems yra labai gerai, nes nereikia atskirai dar temų žiūrinėti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man cia viskas puiku, nes is tiesu visu temu neperziuriu o jei cia ir pagyru puode kartojasi na ir kas juk ten dar ideda ir kitu darbeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2011 09 01, 22:43)
Bet kad jau ir modeliai kartojasi... nezinau.. jau tos servetelines atsibodo... siaip tai ir pamusalai blizgus nesiziuri ypac nuotraukose. Norisi kazko naujo, gaivaus ir nenuvalkioto.




pritariu. nepykit, merginos, bet geriau isiklausykit i kitokia nuomone, ne visada ji bloga. ar Jum paciom nepabodo tas pats per ta pati, mocherine suknele ir ach och ir kada jus miegat, ir kiek jus ranku turit ? buvo grazu, yra grazu, bet jau sotu...

ir kam dizaineriu puslapius vartyti, kai ideda kokia suknele panasiai kaip mamytes uogytes, dar ilgai atsigaut negali nuo grozio, susidomejimo ir noro istobulet.

ir kad niekas nebedes nuotrauku netiesa schmoll.gif bet kai gamyba tampa konvejerine, kad ir kaip liudna, pabosta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 09 02, 10:26)
Tai būkit tokia maloni, ir neskaitykit tų temų, kurios jums neaktualios, nes per tokias kaip Jūs, nebedės iš vis niekas nieko.O kitiems yra labai gerai, nes nereikia atskirai dar temų žiūrinėti.

na jei neturit kur savo pykčio išlieti, tai šita tema tikrai netam skirta biggrin.gif mirksiukas.gif ir ne tamstai maloniai spręsti kas man aktualu, o kas ne.....

mamos aš isakiau tai tik kaip pastebėjimą ir man buvo įdomu ar tik man vienai kiek keistai tos temos kai kurios jau vsisiškai vienodos pasidarė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2011 09 02, 12:03)
pritariu. nepykit, merginos, bet geriau isiklausykit i kitokia nuomone, ne visada ji bloga. ar Jum paciom nepabodo tas pats per ta pati, mocherine suknele ir ach och ir kada jus miegat, ir kiek jus ranku turit ? buvo grazu, yra grazu, bet jau sotu...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti