Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

ieskau mamytes galincios numegzti suknele. butu geriau Vilniuje. laukiu AZ.
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2011 09 01, 08:00)
ieskau mamytes galincios numegzti suknele. butu geriau Vilniuje. laukiu AZ.



Pasisukiokit "Skelbimu lentoj" Rankdarbiu skyrelyje... Ten tiek rasite mezgeju ir ju graziu darbeliu pasirodymu.... Ir pasirinksite, kuri arciausiai Jusu dusios...
Atsakyti
kid moherine suknele ax.gif

kiek didoka man


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 09 01, 09:31)


nereali wub.gif
galima silkiniu dirzeliu susijuost, jei didoka

Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 09 01, 11:31)

4u.gif 4u.gif 4u.gif gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 29, 18:30)
o kur jums dubliuojasi temos  g.gif

na pasižiūrėjus šitą temą į "sukneles" ir kt specialias temas jau eiti nebūtina, nes tos pačios nuotraukos sudėtos
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2011 09 01, 14:50)
na pasižiūrėjus šitą temą į "sukneles" ir  kt specialias temas jau eiti nebūtina, nes tos pačios nuotraukos sudėtos

as irgi nemegstu kai pvz. i sukneliu tema dedamos ir vaikiskos suknutes, kurias jau matome krikstynu rubeliu temoje, pagyru puode bei vaikisku rubeliu temoje. Nezinau ar pati anksciau nededavau vaikisku suknuciu i sia rtema, bet jau senokai stengiuosi to nebedaryti...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 09 01, 17:37)
as irgi nemegstu kai pvz. i sukneliu tema dedamos ir vaikiskos suknutes, kurias jau matome krikstynu rubeliu temoje, pagyru puode bei vaikisku rubeliu temoje. Nezinau ar pati anksciau nededavau vaikisku suknuciu i sia rtema, bet jau senokai stengiuosi to nebedaryti...

aš būtent apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2011 09 01, 19:52)
aš būtent apie tai  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
bastinga , suknelė tiesiog tobula, ir taip smulkiai numegzta, nu labai graži wub.gif
QUOTE(Lusasita @ 2011 09 01, 10:31)
kid moherine suknele ax.gif

Labai graži wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 01 rugsėjo 2011 - 19:19
QUOTE(lacosta @ 2011 09 01, 15:50)
na pasižiūrėjus šitą temą į "sukneles" ir  kt specialias temas jau eiti nebūtina, nes tos pačios nuotraukos sudėtos

butent drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man kartais atrodo tik tegul nesupyksta bet kad kuo daugiau bus ideta foto bus tuo geriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 09 01, 21:20)
butent  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  man kartais atrodo tik tegul nesupyksta bet kad kuo daugiau bus ideta foto bus tuo geriau  doh.gif

na kam taip mirksiukas.gif Juk dedama tam jog pasirodyti, nes ne visos skaitinėja visas temas iš eilės, tai tik tam jog pamatytų visos.
Nors pati dažniausiai praverčiu daugelį temų iš smalsumo biggrin.gif
Atsakyti