Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(lacosta @ 2011 08 29, 19:01)
mamos, o Jums pačioms nekeista tokios "dubliuotos" temos  biggrin.gif

o kur jums dubliuojasi temos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 29, 19:33)
Labai labai gražu gal galetumete pasidalinti sijono rastu  blush2.gif

labai domina ir mane šio rašto schema 4u.gif Jungiuosi prie prašančių ax.gif
Atsakyti
Ligvita, kokia įdomi suknelė, raštas įdomus, kitoks. Gražu.

Bastinga, jaunosios suknele labai labai daili, seku šią temą, visada pastebiu, kad visi jūsų mezginiai būna nepaprastai dailūs. Iš smalsumo norėčiau paklausti, kiek akių susidaro tokios suknelės apačioje? 1000?
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 08 29, 20:45)
Iš smalsumo norėčiau paklausti, kiek akių susidaro tokios suknelės apačioje? 1000?


Aciu uz pagyras 4u.gif . Sukneles apacioj 1260 akiu ax.gif
Atsakyti
Bastinga, tiesiog tobula thumbup.gif
Atsakyti
Darkart ačiū už mielus žodžius. 4u.gif
Dėl rašto tikrai pasidalinčiau, bet viską rinkau iš skirtingų servetėlių ir neturiu jokios konkrečios schemos blush2.gif tad deja-negaliu pagelbėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 08 29, 21:49)
Darkart ačiū už mielus žodžius. 4u.gif
Dėl rašto tikrai pasidalinčiau, bet viską rinkau iš skirtingų servetėlių ir neturiu jokios konkrečios schemos blush2.gif tad deja-negaliu pagelbėti ax.gif

o gal galit tu serveteliu schemom pasidalint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 11, 14:10)
o Stai ir manoji suknele  4u.gif

user posted image

user posted image


Merginos, galbūt kuri nors turite šios suknutės schemutę (-es)? Pati einu per visą gausybę suknučių schemų, bet kol kas neradau. Galbūt kuri nors palengvins man užduotėlę... blush2.gif Nors ieškau ir pati - laiko turiu dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2011 08 30, 09:04)
[i]Merginos, galbūt kuri nors turite šios suknutės schemutę (-es)?


Taigi cia suknele "Zefyrinuke" vadinasi. Mes ja neriame siame forume, bet tema jau nuslinko i antra pslp., nes pora merginu jau pabaige ja, o as pati laaaabai letai krapstausi prie jos..
Beja apacia perdayta - reiketu jau paciai dasikurti ja, bet pats rasto motyvas tai tas pats.

stai cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 30 rugpjūčio 2011 - 08:13
Na va - o aš pradėjau ieškoti nuo pat pradžių iš visų esamų suknelių temų... blush2.gif doh.gif

LABAI dėkinga esu 4u.gif
Atsakyti
Visada prasom - jei kantrybes uzteks neriant - lauksim sitos nuostabios sukneles foto 4u.gif
Atsakyti
Kantrybės turiu, laiko taip pat - iki kitų metų vasaros smile.gif Būtinai pasidalinsiu nuotraukomis, bei klausiu jeigu iškils klausimų ax.gif
Atsakyti