Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 20:52)
kitoks derinukas smile.gif
paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif

Abidvi suknelės gražios, bet mergytės - ypatingai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 19:52)
kitoks derinukas smile.gif
paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif

Aš dažniausiai tik skaitau, tyliai džiaugiuosi, kokios talentingos mezgėjos būna. Bet šitų suknelių negaliu nepagirti - SUPER! Ypatingos jos man atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2011 07 05, 17:23)
Avijacija, štai tavo ieškotąją suknelę mezga osinkoj on-line:
http://club.osinka.r...2709?highlight=


nu buvau kažkada radus, o dabar dvi dienas ieškojau ior neradau doh.gif suprantu dabar vasara...... bet gal nori kas kartu pamegzt ateinančiam rudenėliui šitą gėrį? kartu greičiau judėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 18:52)
kitoks derinukas smile.gif

paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif



Pritrūkau žodžių grožiui apsakyti bigsmile.gif Dievinu sukneles, puoštas rožytėmis... Deja, man tokių dailių nepavyksta nunerti doh.gif Kaip nėrėte mažosios suknytės gėlytes? Gal yra kokia schema?
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2011 07 06, 11:09)
Pritrūkau žodžių grožiui apsakyti  bigsmile.gif  Dievinu sukneles, puoštas rožytėmis... Deja, man tokių dailių nepavyksta nunerti  doh.gif  Kaip nėrėte mažosios suknytės gėlytes? Gal yra kokia schema?

neriant ziedlapius nedarau kaip schemoje rodo to pusiau uzmetimo.o darau viena be uzmetimo ,tris su uzmetimu ir vel be uzmetimo.sekanciai ziedlapiu eilei dauginu stulpeliu su uzmetimu.nezinau ar suprasit ka is mano paaiskinimo.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 21:52)
kitoks derinukas smile.gif

paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif

user posted image


labai grazus darbeliai,gal but galetumet pasidalint virsutines dalies ten kaip skraiste rasteliu 4u.gif buciau labai labai dekinga ax.gif
Atsakyti
cia tai neria.o skraistelei nera tiksliu schemu,bet apie tokius nerinius medziagos daug yra
http://club.osinka.r...-53952?&start=0
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 21:52)
paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif
user posted image

negaliu atsigrožėti wub.gif
kiek siūliukų reikėjo suknelei?, bei kokius siūlus tada siūlytumėte?
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 06, 14:13)
negaliu atsigrožėti  wub.gif
kiek siūliukų reikėjo suknelei?, bei kokius siūlus tada siūlytumėte?



as suneriau kiek daugiau nei tris.siulyciau MAXI ir plonesni vaseli.mano gavosi per grubi ir skystoka.netilpo i ilgi visi norimi motyvai.
Atsakyti
Viliuteee, zaviuosi jusu darbeliais thumbup.gif tyliai paskaitineju, pasidziaugiu darbeliais, semiuosi ideju, bet man iki tokio tobulumo dar ohoho kaip toli... smile.gif ir visu kitu nuostabus darbeliai. visada malonu uzsukti ir pasigrozeti naujienomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 06, 15:28)
as suneriau kiek daugiau nei tris.siulyciau MAXI ir plonesni vaseli.mano gavosi per grubi ir skystoka.netilpo i ilgi visi norimi motyvai.

o ko dar trūksta? g.gif Juk ir taip gražu wub.gif
Norėčiau tokios rolleyes.gif Bet kol kas lieka tik akis ganyti bigsmile.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif priimdama sita uzsakyma labai nerimavau ar pavyks.na bet jei kliente liko patenkinta,o ir jusu tiek pagyrimu sulaukiau,reiskia pavyko.ne be trukumu,bet pavyko ax.gif
Atsakyti