Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 16:48)
jo siulus jau turiu nusipirkusi, na sijono dalis zinau kaip mezgasi bet neesu bandzius serveeliiu rastu megzti, dabar sedziu ieskau kuklaus bet dailaus rastelio


Januse, o CIA ziurinejot? pati nesu perziurejusi, bet gal ka patinkancio ir reikiamo rasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2011 08 19, 15:40)
Besibaigiant vasarai pagaliau pabaigtas mano darbelis sau  ax.gif

user posted image

user posted image

labai daili suknia, net rudeniop su kokia minkšta skraiste atrodytų įspūdingai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 08 20, 18:34)
Januse, o CIA ziurinejot? pati nesu perziurejusi, bet gal ka patinkancio ir reikiamo rasit  smile.gif

Ačiū taip žiurejau ten
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 18:15)
Ačiū taip žiurejau ten

o cia?
Atsakyti
Januse, jei tik galeciau kuo pagelbeti, tikrai pagelbeciau. As cia esu naujoke. Ir kaip suprantu, i naujokes cia mazai reaguojama. Kiek kartu bandziau klausti tiesiogiai forume ar asmeniskai i az. Niekas net nesiruose pagelbeti, nei naujokes, nei senbuves profesionales. Nei schemomis dalinasi, nei patarimais. Galiu garsiai ir drasiai pasakyti, kad per visa mano lankymasi siame forume laikotarpi man pagelbejo tik Lusasita ir La Perla. Dar sureagavo Rasc ir Zydrunyte. Aciu joms. Ir jokios cia pagiezos ir pikcio nera. Tiesiog maniau, kad forumas ir yra tam, kad padetumeme vienos kitoms, o ne tik liaupsintume darbus. Sutinku, jie grazus. Sekmes visoms!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vimbras: 20 rugpjūčio 2011 - 19:46
QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 11:46)
atsiprasau kad atsibodau ber kiek prasiau pagalvos ar patarimo nei viena nieko nepadejo  net nepaaiskino, ka ir nuo ko pradet


Januse, aukščiau nosį virbalus į rankas ir pirmyn mirksiukas.gif devyni mėnesiai labai greit pralekia mirksiukas.gif žinau palei nėštumą lotuliukas.gif

Tik apsispręsk ko nori ir manau iš daugumos sulauksi pagalbos 4u.gif

QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 16:48)
jo siulus jau turiu nusipirkusi, na sijono dalis zinau kaip mezgasi bet neesu bandzius serveeliiu rastu megzti, dabar sedziu ieskau kuklaus bet dailaus rastelio


Gausis be problemos, rakalioju servetelinį sijoną neskubėdama ir gaunasi bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif blush2.gif kuo pati maža tikėjau cool.gif

QUOTE(Vimbras @ 2011 08 20, 20:43)
Januse, jei tik galeciau kuo pagelbeti, tikrai pagelbeciau. As cia esu naujoke. Ir kaip suprantu, i naujokes cia mazai reaguojama. Kiek kartu bandziau klausti tiesiogiai forume ar asmeniskai i az. Niekas net nesiruose pagelbeti, nei naujokes, nei senbuves profesionales. Nei schemomis dalinasi, nei patarimais. Galiu garsiai ir drasiai pasakyti, kad per visa mano lankymasi siame forume laikotarpi man pagelbejo tik Lusasita ir La Perla. Dar sureagavo Rasc ir Zydrunyte. Aciu joms. Ir jokios cia pagiezos ir pikcio nera. Tiesiog maniau, kad forumas ir yra tam, kad padetumeme vienos kitoms, o ne tik liaupsintume darbus. Sutinku, jie grazus. Sekmes visoms!


Šioje temoje aš irgi žaliūkė bet viskas normaliai mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif šitos merginos operatyviai padeda, bet ir kitos mielai dalinasi info wub.gif kol ieškojau ir klausinėjau mielai merginos padėjo, tik ne visos sėdi sm ištisai, o kai po kiek laiko pamatai klausimą, tai nebesinori kišti nosies ir maišyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 20 rugpjūčio 2011 - 19:59

Šioje temoje aš irgi žaliūkė bet viskas normaliai mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif šitos merginos operatyviai padeda, bet ir kitos mielai dalinasi info wub.gif kol ieškojau ir klausinėjau mielai merginos padėjo, tik ne visos sėdi sm ištisai, o kai po kiek laiko pamatai klausimą, tai nebesinori kišti nosies ir maišyt blush2.gif
[/quote]

Tai ir nesitikiu operatyvaus atsakymo. Tiesiog toks mano pastebejimas, kad vienoms padeda, kitoms ne. Tik nesuprantu, kokiu budu atrenkamos kurioms pagelbeti kurias ignoruoti. Zinau, kad visos uzsiemusios ir turi savo reikalu, ir nespeja visu zinuciu susekti. Bet kai parasai i az ir nesulauki jokio atsakymo, tada jau ne kas.
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2011 08 20, 21:01)
Tai ir nesitikiu operatyvaus atsakymo. Tiesiog toks mano pastebejimas, kad vienoms padeda, kitoms ne. Tik nesuprantu, kokiu budu atrenkamos kurioms pagelbeti kurias ignoruoti. Zinau, kad visos uzsiemusios ir turi savo reikalu, ir nespeja visu zinuciu susekti. Bet kai parasai i az ir nesulauki jokio atsakymo, tada jau ne kas.

vienos pacios iesko atsakymo, o kitos nori atsakymo "ant lekstutes". Prie kuriu save galetum priskirti?
atsakyti nebutina, sita tema ne tam skirta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2011 08 20, 21:01)
Tik nesuprantu, kokiu budu atrenkamos kurioms pagelbeti kurias ignoruoti.

Gal pagal klausimo konkretumą rolleyes.gif
Atsakyti
Neissipleskim merginos perdaug diskusijose, kurios neduoda jokiu vaisiu. O ir tema cia ne apie tai. Mano pamastymai buvo tiesiog daugiau ateiciai. Juk visos cia renkasi pasirodyti, pasigirti ir ieskoti pagalbos.

Ryke, niekas ant lekstutes ir nenori (kalbu apie save), bet nejaugi sunku pasakyti, kaip reikia atlikti viena ar kita veiksma, kai esi jau tai dares n+k kartu?
Atsakyti
Sveikutes mamytes, 4u.gif

atnesu parodyt savo naujausias suknutes ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 08 20, 19:42)

Aciu turiu si zurnala blush2.gif


VAIMA pradesiu megs kai isvaziuosiu pas MB i norvegija nes jis jau ten siuliukus issiveze 4u.gif

Mamuyte uogyte labai grazios suknutes wub.gif


Vimbras jo pastebejau ir as ka ne su visom vienodai panele bendrauja verysad.gif
Atsakyti