Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(Vaima @ 2011 08 20, 10:44)
Januse, jau tas prašymas jaučiu visom pabodo  blush2.gif  tik nesupyk ir neįsižeisk  4u.gif

Pati turi puikius sugebėjimus, tik pati žinai- įsivaizduoji savo suknelę  mirksiukas.gif

Bandyk osinkoi ieškot ar dar kur interneto platybėse  mirksiukas.gif , nors manu, kad ir su eiliniu klonu nuotaka rankų darbo suknele atrodo nepakartojam, žavi ir visokia kitokia  - ausia  wub.gif  wub.gif  wub.gif nes kiekvienas tas darbas meno kūrinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Vilma J suknelė  wub.gif

atsiprasau kad atsibodau ber kiek prasiau pagalvos ar patarimo nei viena nieko nepadejo net nepaaiskino, ka ir nuo ko pradet
Atsakyti
Januse, na tikrai ne pirmą dieną naudojiesi kompu smile.gif Atsidarai google.lt , įsivedi vestuvinės nertos megztos suknelės ar knitting weddings dress ar dar kaip nors ir spaudi vaizdus. PVZ. O tada jau renkiesi pagal tai, kas tau artima širdžiai. Gal tai kas patinka man, visai nepatiks tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 08 20, 13:13)
Januse, na tikrai ne pirmą dieną naudojiesi kompu smile.gif Atsidarai google.lt , įsivedi vestuvinės nertos megztos suknelės ar knitting weddings dress ar dar kaip nors ir spaudi vaizdus. PVZ. O tada jau renkiesi pagal tai, kas tau artima širdžiai. Gal tai kas patinka man, visai nepatiks tau  mirksiukas.gif

jai googlei kazka buciau radus tikrai neprasyciau jusu pagalbos, kelias patinkancias radau bet mezgejos nesidalina schemom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 20 rugpjūčio 2011 - 12:21
Tada tiesiog reikia ilgiau paieškot ir pamodeliuot, kokią suknutę įsivaizduoju TAI dienai. Būna, aš modelį ir metus laiko mąstau, kol 'išgimdau' ko tiksliai noriu. Niekad nemezgu konkrečiai pagal schemas, bet kokį modelį taikausi sau. Man Pvz iš tokios suknelės:

user posted image

Gaunasi toks sijonas:
user posted image

Ar iš tokios:

user posted image

Man gaunasi tokia:
user posted image

Taip kad ir patart kažką kitam žmogui yra gana sunku.
Atsakyti
januse- g.gif kazkaip labai jauciasi pagieza ar pyktis jusu paskutiniuose postuose...
kiek kartu prasiau forume pagalbos-tiek kartu ja ir gavau.ir dauguma merginu cia labai geranoriskos-kai gali-tikrai pagelbeja...aisku,reikia konkreciai zinot ko nori...o ne '... ieskau grazios sukneles ....''

mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 11:46)
atsiprasau kad atsibodau ber kiek prasiau pagalvos ar patarimo nei viena nieko nepadejo  net nepaaiskino, ka ir nuo ko pradet

atsimenu, kad i ankstesnius prasymus buvo ideta nuorodu mirksiukas.gif
o ka ir nuo ko pradet pati zinai, juk tiek groziu prigaminus esi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 08 20, 14:27)
januse- g.gif  kazkaip labai jauciasi pagieza ar pyktis jusu paskutiniuose postuose...
kiek kartu prasiau forume pagalbos-tiek kartu ja ir gavau.ir dauguma merginu cia labai geranoriskos-kai gali-tikrai pagelbeja...aisku,reikia konkreciai zinot ko nori...o ne '... ieskau grazios sukneles ....''

mirksiukas.gif

atsiprasau jai taip atrode tikrai piktai nieko nenorejau pasakyti blush2.gif
jai taip atrode tai labai atsiprasau 4u.gif


QUOTE(Ryke @ 2011 08 20, 14:32)
atsimenu, kad i ankstesnius prasymus buvo ideta nuorodu  mirksiukas.gif 
o ka  ir nuo ko pradet pati zinai, juk tiek groziu prigaminus esi  4u.gif

viena yra vaikam megzti o kita sau blush2.gif o nuo ko pradet tikrai nezinau blush2.gif apacia gal ir gautusi bet va sukneles virsus doh.gif

noriu ilgos, truputi papustos, didelio saules klioso sukneles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 20 rugpjūčio 2011 - 13:53
Januse, mažiau kalbų, daugiau darbų smile.gif Iki šventės, žiūriu, dar 9 mėnesiai su viršum, tikrai spėsi ir kelis kartus išardžius smile.gif Jeigu dėl sijono viskas aišku, tai nuo jo ir pradėk. O paskui ir viršų išmąstysi mirksiukas.gif Ir jeigu nori pūstos, tada reiktų pasuknenelės su daug tiulio
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 08 20, 14:57)
Januse, mažiau kalbų, daugiau darbų smile.gif Iki šventės, žiūriu, dar 9 mėnesiai su viršum, tikrai spėsi ir kelis kartus išardžius smile.gif Jeigu dėl sijono viskas aišku, tai nuo jo ir pradėk. O paskui ir viršų išmąstysi  mirksiukas.gif Ir jeigu nori pūstos, tada reiktų pasuknenelės su daug tiulio

del pasuknes jau esu nusprendus kad suknele bus balta o pasukme raudona
Atsakyti
Kitose temose mačiau, kad Statkevičiaus suknučių sijonai patinka. Ten, kaip įsivaizduoju- labai stori virbalai ir ne vienas saulės kliošas, kad taip tankiai banguojasi, bet kartu ir lengvumo įspūdis.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 15:00)
del pasuknes jau esu nusprendus kad suknele bus balta o pasukme raudona

na, va mirksiukas.gif grazi vizija yra, imi patinkanti rasteli ir pradedi sijona mirksiukas.gif virsu sugalvosi. Siulus jau issirinkai?
man reikalinga nebent tik rastelio schema, todel ir nesuprantu tavo baimes, nuo ko pradet, kaip ka daryt .....
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2011 08 20, 16:19)
na, va  mirksiukas.gif  grazi vizija yra, imi patinkanti rasteli ir pradedi sijona  mirksiukas.gif virsu sugalvosi. Siulus jau issirinkai?
man reikalinga nebent tik rastelio schema, todel ir nesuprantu tavo baimes, nuo ko pradet, kaip ka daryt .....

jo siulus jau turiu nusipirkusi, na sijono dalis zinau kaip mezgasi bet neesu bandzius serveeliiu rastu megzti, dabar sedziu ieskau kuklaus bet dailaus rastelio
Atsakyti