Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(Lusasita @ 2011 08 16, 22:10)

4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 08 16, 15:29)
Noriu dar parodyti,bet cia jau seniau nerta suknute ir skrybeles virsus dekoruotas sukneles rastu.  ax.gif

user posted image

nu negaliu nutylėt:puiki nuotrauka,nuostabiai pagauta poza ir pateikta labai daili suknytė + aksesuaras .Viskas taip organiška,tikras malonumas akims wub.gif
Atsakyti
Oi merginos,net neturiu zodziu kaip jums atsidekoti uz jusu pastebejimus,komentarus ir grazius zodzius. 4u.gif Aciu aciu aciu .
Mano klientes si suknute yra megstamiausia ji tikrai yra seniau daryta,gal pries kelis metus,ir buvau nustebusi,kad pamaciau sita suknele,ji atrode taip kaip ir pirma diena kai padariau,nei issitampiusi,nei patysusi,nei nusiplovusi,nei spalva pakitusi,reiskias buvau atrinkusi gerus siuliukus.
Dekoju visoms dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 08 17, 09:51)
Oi merginos,net neturiu zodziu kaip jums atsidekoti uz jusu pastebejimus,komentarus ir grazius zodzius. 4u.gif Aciu aciu aciu .
Mano klientes si suknute yra megstamiausia ji tikrai yra seniau daryta,gal pries kelis metus,ir buvau nustebusi,kad pamaciau sita suknele,ji atrode taip kaip ir pirma diena kai padariau,nei issitampiusi,nei patysusi,nei nusiplovusi,nei spalva pakitusi,reiskias buvau atrinkusi gerus siuliukus.
Dekoju visoms dar karta  4u.gif

ilamka, o kas čia per siūlai?
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,

pradėjau nerti štai tokią suknelę:
user posted image
bet štai iškart ir klausimas kilo: ar užtenka sijoną platinti tik šonuose???? g.gif ar geriau platinti keliose vietose?
Atsakyti
ot geras. biggrin.gif
tikrai nemaciau sitos nuotraukos,neriau kaip ir kitas savo tokias panasiu principu,o gavosi labai panasi i sita.ryt pafotografuosiu smile.gif
as tai pasidarau iskarpa ir platinu kur papuola,kad padejus ant iskarpos ja atitiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 08 10, 00:29)
Lusasita, dėkui 4u.gif . O dalintis neturiu kuo, nes čia paprasčiausios "musytės" 4u.gif

Matyt kad ploni siulai tankiau sumegzti, niekaip nepasakyciau, kad ten museles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 08 17, 23:16)
ot geras. biggrin.gif
tikrai nemaciau sitos nuotraukos,neriau kaip ir kitas savo tokias panasiu principu,o gavosi labai panasi i sita.ryt pafotografuosiu smile.gif
as tai pasidarau iskarpa ir platinu kur papuola,kad padejus ant iskarpos ja atitiktu ax.gif


tai dabar ramiai galėsiu toliau nert. nes iš pradžių bijojau platinimą pradėt, nes nežinojau kas gausis, o ardyt juk taip nesinori.. ax.gif
o nuotraukos tai tikrai lauksiu, gal dar kils idėja kaip tuos apskritimus sudėliot rolleyes.gif
Atsakyti
Pagal paiešką randu, kad tik neriate ratu, apie mezgimą ratu radau tik vieną suknelę, čia iš pasutiniųjų (Viliutees). Todėl norėčiau paklausti jūsų patarimo, ar tokio tipo suknelės yra tinkamos megzti ratu?

user posted image

user posted image

Iš anksto dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 18 rugpjūčio 2011 - 07:13
del mezgimo ratu,galiu atsakyti,kiekviena mezgam kaip kuriai patogiau.as pati mezgu ivairiai,kaip i galva sauna,nors dazniau apvaliai,susitaupo laikas ir grziau kai siuliu kuo maziau

o cia mano airiskieji neriniai smile.gif
aciu mamytei Vilmai uz nuotraukas 4u.gif Aksesuarai pacios mamytes priderinti smile.gif
user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Štai tokia suknutė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 08 18, 07:50)
o cia mano airiskieji neriniai smile.gif

Viliuteee, kaip visada, tiesiog nuostabu 4u.gif
Atsakyti