Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(Lusasita @ 2011 08 09, 23:09)
labai grazu, wub.gif  gal rastelio schemute butu galima? 4u.gif

Lusasita, dėkui 4u.gif . O dalintis neturiu kuo, nes čia paprasčiausios "musytės" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 09 rugpjūčio 2011 - 23:30
O gal idealios baltosios suknelės šeiminikė galėtų ,,paprasciausių musycių" shemutę įmesti:) 4u.gif ,
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 08 09, 23:29)
Lusasita, dėkui 4u.gif . O dalintis neturiu kuo, nes čia paprasčiausios "musytės" 4u.gif


Ir taip, ir taip žiūriu, niekaip neįžiūriu musyčių g.gif Gal čia jos megztos viena virš kitos, o ne tarpuose?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 08 10, 09:17)
Ir taip, ir taip žiūriu, niekaip neįžiūriu musyčių  g.gif Gal čia jos megztos viena virš kitos, o ne tarpuose?

Musytė - per tris gerąsias akis išmezgamos 3 gerosios akys. O suknutė megzta taip: * musytė, 3 geros akys, nuo * kartojam. Išvirkščioj pusėj visos akys išvirkščios. Sekančioj eilėj ten, kur buvo musytė, mezgam gerąsias akis, o iš sekančių 3 akių išmezgam "musytę ". Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, bet paprastesnio raštelio manau nebūna blush2.gif
Atsakyti
O sakykit, sauadsa , suknele man atrodo paltinta i apacia, araba siaurinta i virsu biggrin.gif , kaip museles isplatint ar susiaurint ?
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2011 08 10, 17:25)
O sakykit, sauadsa , suknele man atrodo paltinta i apacia, araba siaurinta i virsu biggrin.gif , kaip museles isplatint ar susiaurint ?

Siaurinta į viršų. Siaurinau nuimdama akis tik kraštuose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 08 09, 18:26)

QUOTE(sauadsa @ 2011 08 09, 18:51)
Rodau suknelę sau...  smile.gif Puošiausi per draugės mergytės krikštynas smile.gif .

kokio gražumo šios jūsų suknelės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 08 10, 08:30)
Musytė -  per tris gerąsias  akis išmezgamos 3 gerosios akys. O suknutė megzta taip: * musytė, 3 geros akys, nuo * kartojam. Išvirkščioj pusėj visos akys išvirkščios. Sekančioj eilėj ten, kur buvo musytė, mezgam gerąsias akis, o iš sekančių 3 akių išmezgam "musytę ". Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, bet paprastesnio raštelio manau nebūna blush2.gif



Mat kaip įdomiai atrodo iš trijų akių. Nes iš penkių akių visai kitas vaizdas.
Atsakyti
prie neeiliniu groziu,tokiu kaip sauadsa nuostabioji ir kitu,jungiuosi ir as,deja,tik eiline mocherinuke. ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 08 12, 02:07)
prie neeiliniu groziu,tokiu kaip sauadsa nuostabioji ir kitu,jungiuosi ir as,deja,tik eiline mocherinuke. ax.gif


Gražu wub.gif

Viliuteee, daug moherinukių esate numezgusi. Iš kokių siūlų patartumėt megzti?
Man patinka labai šie, bet jie be šilko:

http://www.mezginiup...772/kid-melange

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 08 12, 01:07)
prie neeiliniu groziu,tokiu kaip sauadsa nuostabioji ir kitu,jungiuosi ir as,deja,tik eiline mocherinuke. ax.gif
right]


Viliuteee, o kaip jūs kaklą "apdorojate"? Taip gražu, paprasta.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 12, 08:59)
Gražu wub.gif

Viliuteee, daug moherinukių esate numezgusi. Iš kokių siūlų patartumėt megzti?
Man patinka labai šie, bet jie be šilko:

http://www.mezginiup...772/kid-melange

is online siulu esu daug mezgusi ir su silku ir be.bet situ neteko bandyt.tikiuosi jie geri.
Papildyta:
QUOTE(agurčikas @ 2011 08 12, 09:46)
Viliuteee, o kaip jūs kaklą "apdorojate"?  Taip gražu, paprasta.

apneriu zemu stulpeliu,kartais dar ir ''vezlio zingsniu"
Atsakyti