Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Avijacija, štai tavo ieškotąją suknelę mezga osinkoj on-line:
http://club.osinka.r...2709?highlight=
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2011 07 05, 13:08)
Sveikos merginos  Norėjau parodyti suknutę kuria nusinėrė mano draugė, kadangi ji nėra čia prisiregistravusi ir dar tik pradeda tokius didesnius darbelius daryti, tai norėjo Jūsų nuomonės. Gal ka reikia pataisyti, gal kokiu minčiu kila. Ačiu Jums už nuomonę būtų 

Kaip pradedančiosios darbas labai vykęs ir gražus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 05, 16:23)
Man labiausia kliuva rankoves,mes su draugem tokius dalykus vadinam ''bobizmais'' biggrin.gif Jos per sunkios.As daryciau ''lengvesnes'',pvz.maziukus kimono.O juosmeni-klubus galima pabrezti iveriant kokia sukta virvele arba galima ir nieko nedaryt.

Ir ta gele nuimkit mirksiukas.gif

lotuliukas.gif man kazkaip irgi rankoves uzkliuvo,liemeniui nieko nedaryciau.virsu toki daryciau.
user posted image
Atsakyti
kitoks derinukas smile.gif

paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliuteee-jau suknelių grožis wub.gif wub.gif wub.gif Ypač jaunosios damos wub.gif Kiek suprantu-tai Jūsų generuota nauja idėja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 20:52)
kitoks derinukas smile.gif

paskutine nerta suknele anoje temoje(atkeliu ir cia)buvo mamytei,o sita dukrytei 4u.gif neriau is filettos.siulas grazus,bet man per storas.megstu plonesnius  ax.gif

user posted image
user posted image

neatsistebiu as tavo talentu,nerealus groziai wub.gif kaip tu speji tiek grozybiu,prinerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(torturo @ 2011 07 05, 21:20)
Viliuteee-jau suknelių grožis wub.gif  wub.gif  wub.gif Ypač  jaunosios damos wub.gif Kiek suprantu-tai Jūsų generuota nauja idėja. 4u.gif


aciu,torturo.nesupratau apie ideja,ar as kazka buvau prisikalbejusi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 05, 21:25)
neatsistebiu as tavo talentu,nerealus groziai wub.gif kaip tu speji tiek grozybiu,prinerti g.gif


aciu uz tokius aukstus vertinimus.Nemanau,kad cia talentas,tiesiog per daugeli metu sukaupta patirtis.
o padaryti visko visoms norincioms viena nebespeju,turiu padejeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 21:32)
aciu uz tokius aukstus vertinimus.Nemanau,kad cia talentas,tiesiog per daugeli metu sukaupta patirtis.
*o padaryti visko visoms norincioms viena nebespeju,turiu padejeja  smile.gif

*nu as ir galvoju kaip galima viska speti,nebent dar ir koju pirstais nert moki ir nereikia tau miego biggrin.gif padejeja nepadejeja grozio nekeicia,vistiek nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 21:32)
aciu,torturo.nesupratau apie ideja,ar as kazka buvau prisikalbejusi ax.gif

Na aš tiesiog pamaniau, kad tai viena iš Jūsų idėjų, nes kiek dairiausi(ne itin gal daug) neto platybėse, tai tokios, kaip jaunosios damos suknytės nemačiau, tad ir pamaniau, jog tai viena iš Jūsų įgyvendintų idėtų-naujų minčių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(torturo @ 2011 07 05, 21:52)
Na aš tiesiog pamaniau, kad tai viena iš Jūsų idėjų, nes kiek dairiausi(ne itin gal daug) neto platybėse, tai tokios, kaip jaunosios damos suknytės nemačiau, tad ir pamaniau, jog tai viena iš Jūsų įgyvendintų idėtų-naujų minčių mirksiukas.gif  4u.gif


tokia panasi suknele tikrai nesenai pasirode interneto platybese as tik pasistengiau ja kiek pakeisti.mamyte noreko kazko labai puosnaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 05, 19:52)


gal būtų galima apatinės suknelės dalies raštuką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2011 07 05, 22:07)
gal būtų galima apatinės suknelės dalies raštuką? ax.gif


prasau
http://ib1.keep4u.ru...c20e8f0ee35.jpg
Atsakyti