Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(mamkaa @ 2011 07 26, 12:41)
ir man nesuvokiamas dalykas, kaip ilenda i prigludusias suknutes ar bliuzeles. Del to ir neneriu nemezgu ju (nors garzu labai labai/), nes kai pagalvoju, kaip reikes apsirengti  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Jeigu pagal figura tinka megskit drasiai tilpsit, as esu nusimezgus palaidine kur po krutine susiaurinta i virsu ir i apacia mezgiau po krutine (jei suprasit ka noriu pasakyt) ten dariau pynute o ji nesitampo bet telpu laisvai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 26, 11:41)
ir man nesuvokiamas dalykas, kaip ilenda i prigludusias suknutes ar bliuzeles. Del to ir neneriu nemezgu ju (nors garzu labai labai/), nes kai pagalvoju, kaip reikes apsirengti  doh.gif  doh.gif  doh.gif

aš visada nisimatuoju suknelę pagal krūtinės apimtį ir mezgu tiesiai, o kai apsirengiu gaunasi prigludusi pagal figūrą ir apsirengti nesunku smile.gif

QUOTE(Ligvita @ 2011 07 27, 11:05)
pasake, kad nori kazko panasaus, - teko imtis smile.gif turejau visiska laisve rastu derinimui

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 27, 12:06)
Ligvita, savo darbais žavite vis labiau ir labiau  wub.gif Pavydžiu baltu pavydu tokių auksinių rankų  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
dar vienas derinukas mamai ir septynmetei dukrytei.Nuotraukos po sventes pazadetos,tad tikiuosi graziu vaizdeliu dar galesiu parodyti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ir vėl čia krūvos grožybių wub.gif wub.gif Viliutees pūkeliai kokie faini? Kokio Nr virbalais sijoninės dalys megztos? Aš va, irgi numezgiau suknelę mamai, ir įtariu, kad schema ta pati, bet mano daug tankesnė, o mezgiau 4 Nr.
user posted image
Atsakyti

Ligvita, wow koks modeliukas sukneles fainas! tikrai isskirtinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 28, 16:29)
Ir vėl čia krūvos grožybių  wub.gif  wub.gif Viliutees pūkeliai kokie faini? Kokio Nr virbalais sijoninės dalys megztos? Aš va, irgi numezgiau suknelę mamai, ir įtariu, kad schema ta pati, bet mano daug tankesnė, o mezgiau 4 Nr.


Nu labai gražiai mamą papuošėt smile.gif .

Viliutee suknelės gražios, kaip visada smile.gif
Atsakyti
Ligvita ,labai grazi sita zydryne wub.gif wub.gif wub.gif Ne tik originalus modelis,bet ir labai graziai tinkantis moteriai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 27, 15:40)

Fantastiškas darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 27, 14:40)

Ligvita, tikrai labai gražu ir originalu 4u.gif

norėjau paklausti kokie čia siūlai ir ar suknia su pasuknele ar tiesiog nepersišviečia?
Atsakyti
Suknytės krikštynoms dukrytei ir mamytei

user posted image

user posted image

Atsakyti