Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(zydrunyte @ 2011 07 26, 11:38)
ačiū  4u.gif
o kiek siūliukų sunėrėt?


400g su trupuciuku.

Ligvita,nuostabi suknele wub.gif wub.gif ,turiu jusu tokia issisaugojus ax.gif ,labai tokios noreciau,bet bijau padet,nes gabaliuku apjungimas ir suderinimas su kitais rastais,man kelia siauba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 07 26, 08:49)
Man mistika kaip panos į nertas įliemenuotas suknutes įlenda, jos taip tamposi?..


ir man nesuvokiamas dalykas, kaip ilenda i prigludusias suknutes ar bliuzeles. Del to ir neneriu nemezgu ju (nors garzu labai labai/), nes kai pagalvoju, kaip reikes apsirengti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 26 liepos 2011 - 11:42
[quote=rasa32,2011 07 25, 20:37]

Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

Nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jau seniai stebiu Jūsų darbus(aišku ir kitų)_visi labai gražūs, bet ši suknelė tai nuostabi.
Akis džiaugiasi matydama tokius dabus
Atsakyti
rasa32,labai labai daili suknyte thumbup.gif wub.gif 4u.gif jei dar pasuknele butu ilgelesne,nebutu bantiko,tai butu tobula bigsmile.gif o prie kakliuko tas apnerimas dar neatlygintas,kad rieciasi?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 21:37)
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif


Be žado. Kaip dailu wub.gif wub.gif
Atsakyti
be rėmų ideali suknelė-labai vasariška thumbup.gif
cordi kiek kruopštumo wub.gif
Lusasita kaip visada tobula thumbup.gif
rasa32 jau grožis koks wub.gif dar keletas jau aukščiau aprašytų pataisymų, ir bus tiesiog toooobula thumbup.gif
Ligvita gražu wub.gif būtų smagu pamatyti ant modeliuko kaip atrodo blush2.gif na bet ir taip matyti wub.gif
Atsakyti
Rasa-jūsų suknelė atima žadą wub.gif
Atsakyti
rasa32 - NUOSTABU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Superinės suknelės Rasa32, Ligvita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 26, 12:25)
400g su trupuciuku.

Ligvita,nuostabi suknele  wub.gif  wub.gif ,turiu jusu tokia issisaugojus ax.gif ,labai tokios noreciau,bet bijau padet,nes gabaliuku apjungimas ir suderinimas su kitais rastais,man kelia siauba biggrin.gif


Tiesiog turiu drasia kliente, kuri renkasi naujas idejas, o ne tuos modelius kuriuos mezgu/neriu n'taji karta, todel kai atsiunte stai sia nuotrauka ir pasake, kad nori kazko panasaus, - teko imtis smile.gif turejau visiska laisve rastu derinimui
user posted image

O cia pirmasis sios suknutes variantas
user posted image
Atsakyti
Ligvita, savo darbais žavite vis labiau ir labiau wub.gif Pavydžiu baltu pavydu tokių auksinių rankų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 27, 12:05)
Tiesiog turiu drasia kliente, kuri renkasi naujas idejas, o ne tuos modelius kuriuos mezgu/neriu n'taji karta, todel kai atsiunte stai sia nuotrauka ir pasake, kad nori kazko panasaus, - teko imtis smile.gif turejau visiska laisve rastu derinimui
user posted image

O cia pirmasis sios suknutes variantas
user posted image


kaip grazu wub.gif
Atsakyti