Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

rasa 32
NUOSTABUS DARBAS thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 21:37)

Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif




Labai man matytas modeliukas mirksiukas.gif aisku kaspinas mano akim per didelis,bet atlikimas super,kruopstu ir labai dailu .Balta suknele visada atrodo pasakiskai wub.gif
Atsakyti
rasa32 labai labai grazu! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 21:37)
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif


Rasa32, didziausios pagyros uz toki kruopstu darbeli thumbup.gif nerealus grozis
is kokiu siuliuku nerei? dar vasaros pradzioje pradejau nerti bliuzele is maxi plonesniu siuliuku, tai niekaip negaliu pabaigti, labai letai juda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 26 liepos 2011 - 07:43
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

user posted image

nerealiai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 21:37)
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

Labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
rasa32,
suknute nereali smile.gif As irgi tokia neriu tik maniske geltona

O cia jau matyta suknute, tikiuosi ir ant modelio galesiu ja parodyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
coliuke987, fantastiškai gražu wub.gif

Gal norite schema pasidalinti?.. Dar toks menkutis pastebėjimas... apačios, kaklo ir rankovyčių kvarbatkėles sujungčiau plonyčio siūlo pynele, kad būtų vietoje ir nesiraitotų, nes dabar jau šiek tiek matosi, kad į skirtingas puses gėlytės (?) pradeda žiūrėti.

Man mistika kaip panos į nertas įliemenuotas suknutes įlenda, jos taip tamposi?..

Atsakyti
Labai aciu visoms uz komplimentus ir pastabas aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Kaspinas bus tikrai pakeistas,cia jau be kalbu.

Neriau is Filetta Online,man sitie siulai yra patys mieliausi,i maxi jau nebeziuriu.

Krirma,labai siualu situos siuliukus pabandyt,Kedainiuose ju yra parduotuvej ''Sagate'' senamiestyje mirksiukas.gif

Apie sita suknele yra visa tema osinkoje http://club.osinka.ru/topic-63317
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 26, 11:25)
Neriau is Filetta Online,man sitie siulai yra patys mieliausi,i maxi jau nebeziuriu.

Krirma,labai siualu situos siuliukus pabandyt,Kedainiuose ju yra parduotuvej ''Sagate'' senamiestyje mirksiukas.gif

Apie sita suknele yra visa tema osinkoje http://club.osinka.ru/topic-63317

butinai pabandysiu nerti is situ, nes su maxi kankinuosi. reikia kuo greiciau nukankint bliuzele ir imtis rimtesnio darbelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 26, 11:25)
Labai aciu visoms uz komplimentus ir pastabas aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif
Kaspinas bus tikrai pakeistas,cia jau be kalbu.

Neriau is Filetta Online,man sitie siulai yra patys mieliausi,i maxi jau nebeziuriu.

Krirma,labai siualu situos siuliukus pabandyt,Kedainiuose ju yra parduotuvej ''Sagate'' senamiestyje mirksiukas.gif

Apie sita suknele yra visa tema osinkoje http://club.osinka.ru/topic-63317

ačiū 4u.gif
o kiek siūliukų sunėrėt?

Ligvita- labai daili suknytė thumbup.gif Stebinat mus per visas temas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 26 liepos 2011 - 10:39
Ligvita,

gražumas wub.gif
Atsakyti