Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(cordi @ 2011 07 24, 12:53)
Mano naujausia  blush2.gif

Be galo patiko! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2011 07 24, 15:53)
Mano naujausia  blush2.gif

super, kokia originali bigsmile.gif good.gif
Atsakyti
kid moherine suknele krikstynoms mamytei
ax.gif


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
sveikos, gal galesit pagelbet, nes nusisausiu su duru rankena.
neriu sau suknele. jau trecia karta perneriu. ir vistiek gaunas nei sis nei tas. visu pirma, mano galva apatine (persikine dalis) kiek per siaura, nes tos bangeles lyg turetu sukrist labiau.. ui, vienos bangeles dar truksta, kur labiau tinklelis matos paciam virsuj smile.gif nu bet as nebeturiu jegu pernerinet... gal naiviai, bet tikiuos kad isskalbus, palyginus, patampius, pasiduos. ar nea? dar pamusaliuka kuno spalvos pasiuvus..
kitas dalykas. nu jau kelinta varianta bandau virsu nert (nuo tu garbanu) ir man vis negraziai atrodo. bandziau su rasteliu - atrode perkrauta viskas - dabar darau lygiai, vistiek fee. galutinio varianto reikia pakankamai puosnaus
gal patarsit ka? jei jusu patarimas viska ardyt - asaru pakalne, nes garantuotai nebespeciau nusinert iki rugpjucio vidurio smile.gif

please help !!!!

http://public.fotki....s/cimg2407.html
Atsakyti
Viliuteee ,ant nuotakos sita suknele igavo visai kita vaizda-atrodo puikiai wub.gif wub.gif wub.gif

Lusasita ,labai grazu thumbup.gif thumbup.gif Aisku,gerai tureti ''po ranka'' tokia manekene mirksiukas.gif thumbup.gif

Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 25 liepos 2011 - 20:39
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 20:37)
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

user posted image

"Žudantis" grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 25, 21:37)
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif
laabai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukselis14: 25 liepos 2011 - 21:37
rasa 32,

žiauriai dailu, gražu, nepakartojama wub.gif
Atsakyti
rasa 32
labai, labai grazu wub.gif
Atsakyti
[quote=rasa32,2011 07 25, 22:37]
Mano naujoji,skirta pasipuosti per krikstynas.Tas kaspino ir pasukneles pasiuvimas nelabai patinka,bet gal dar kitas bus smile.gif

user posted image
Nerealiai gražu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Teisingai pasakyta, žudantis grožis thumbup.gif
Atsakyti
rasa 32, labai, labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif toks akinantis baltumas, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
rasa 32- pasakiška suknytė bigsmile.gif wub.gif labai tinka savininkei modeliukas thumbup.gif

Pasuknė tai man atrodo viskas ok, biškiuka tas bantas mano akei nesižiūri (gal todėl , kad man aplamai tos atlasinės juostelės nepatinka,- tai tik dėl to , bet gi čia skonio reikalas) . O jei kokį dirželį paprastą nunertum, t.y. lygų be rašto ar kažką panašaus g.gif O šiaip daili be galo ir darbas labai kruopštus matosi thumbup.gif
Iš kokių siūliukų nėrei?
gal galima raštelį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 25 liepos 2011 - 22:11