Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

QUOTE(barboryte1971 @ 2011 07 23, 16:10)
Januse,ir aš pradėjau nerti tokią kaip jūsų ,tik dar galutinai nenusprendžiau ar bus suknia ar kostiumėlis.Dabar pasimečiau ir nežinau ką daryti nes kai palieku rankovėms tai tada man gaunasi per siaura krūtinei ir nugarai.Neriu iš maxi 2 nr vaseliu o paskui ji keiciau nr.2,5.Bamdžiau ir trečiu nr.nert,bet kad labai jau akys didelės gaunasi.O kaip jums ar neiškilo tokia problema?

ne as neturejau su ja problemu. neriau ja is dvigubo lininio siulo 2nr vazeliu
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 07 23, 16:19)
Merginos... cia jums idejoms pasisemti wink.gif
http://woman7.ru/ruk...n-kruchkom.html


labai daili suknytė thumbup.gif bigsmile.gif ačiū išsisaugojau, kitai vasarai-dukrytei biggrin.gif
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 23, 16:41)
Tokiam modeliui pamusaliuka galima siuti tik tuo krutines,jei sijonines dalies rastas skiriasi.O jei po visa suknele,tai man maloniausias viskozinis pamusalas,nes naturalus,dar geriau,jei su elastanu.Jei suknele plateja nuo krutines,tai pamusala galima siuti ir be isiuvu ir liemenavimo.O jei liemenuoti,tai reikia uztrauktuko.



Labai ačiū už atsakymą, dabar jau supratau kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 07 23, 16:08)
labai daili suknytė  thumbup.gif  bigsmile.gif ačiū išsisaugojau, kitai vasarai-dukrytei  biggrin.gif




na, ten ciut zemiau yra keletas puikiu vasarisku sukneliu modeliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nuostabios visos suknelės.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Viliuteee, ar jūs miegate? g.gif gal jūsų para turi 64 valandas, kad tiek grožių suspėjate sukurti? biggrin.gif
Atsakyti
Mano naujausia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
wow! Spalva nereali, o ką jau bekalbėt apie raštus... bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
cordi nuostabu wub.gif tiesiog truksta zhodzhiu thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui pagyrusioms smile.gif Tačiau visų laurų sau prisiimti negaliu, modeliukas ne mano pačios sugalvotas, o iš žurnalo "Pačios" spec. leidinio "Suknelės". Tik tiek, kad mano siūliukai buvo plonesni, nei nurodyta, tad raštus kartojau po daugiau kartų, išėjo ne tokiom didelėm skylutėm blush2.gif Jei įdomu, nėriau iš "Yarn Art Pearl" siūlų, 100 proc. viskozės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 07 24, 10:18)

Nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti