Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Gavau foto gražios ponios, su gražia suknia 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Pagaliau kai kas sau tik ne galutiniam variante smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 07 23, 12:01)
Pagaliau kai kas sau tik ne galutiniam variante smile.gif

Nu visai gražu tie ananasai ax.gif thumbup.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 23, 12:06)

Vis galvoju apie tokią rolleyes.gif
Kiek siūlų sunėrėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 07 23, 13:31)
Nu visai gražu tie ananasai  ax.gif  thumbup.gif
Vis galvoju apie tokią  rolleyes.gif
Kiek siūlų sunėrėte?  4u.gif



ir jusu suknele labai daili,o siulu sitai prireike 3-ju su puse
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 07 23, 13:31)
Vis galvoju apie tokią  rolleyes.gif
Kiek siūlų sunėrėte?  4u.gif

Ir aš išsisaugojau kaip tik kaip neriamą ateičiai tokią rolleyes.gif

labai gražiai atrodo wub.gif domina ir mane kokie siūlai ir kiek sunerta blush2.gif ar siaurinot ties liemeniu, platinot ties krūtine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 07 23, 13:39)
Ir aš išsisaugojau kaip tik kaip neriamą ateičiai tokią rolleyes.gif

labai gražiai atrodo wub.gif domina ir mane kokie siūlai ir kiek sunerta blush2.gif ar siaurinot ties liemeniu, platinot ties krūtine blush2.gif


siulai maxi,kiek suneriau jau sakiau.i apacia platinau rasto eiliu vietose,i virsu,iki krutines nuo liemens,sonuose
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 07 23, 11:47)
Gavau foto gražios ponios, su gražia suknia  4u.gif


Nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 07 23, 13:49)

drinks_cheers.gif labai elegantiškai ,kukliai bet dailiai atrodo ponia, Dailus darbelis thumbup.gif

Merginos prašau patarimo -
Neriu pirmą kartą didesnę suknelę. Tai suknelė mano dovana puseserei (14m.panelytei), skirta rugsėjo pirmąjai.
Kausimėlis- iš kokios medžiagytės siūti pasuknę. Ar įpasuknę dėti užtrauktuką, o kaip ar įsuknutę dėti sagutes, nes manau kitaip neilys, (ji labai dailiai nuaugusi, moteriškos figūrytės jauna mergina)

Labai dėkoju už atsakymus
Suknytė viršus iš nertų sujungtų gėlyčių, apačia neriasi apvaliai rašteliu. Platėja po krūtine ir gaunasi nepilnas "saulės kliošas" (negaliu įkelt pav. neišsisaugojau psl. turiutik vorde kompe ir nemoku niekaip prikabint pav. doh.gif )
Atsakyti
Januse,ir aš pradėjau nerti tokią kaip jūsų ,tik dar galutinai nenusprendžiau ar bus suknia ar kostiumėlis.Dabar pasimečiau ir nežinau ką daryti nes kai palieku rankovėms tai tada man gaunasi per siaura krūtinei ir nugarai.Neriu iš maxi 2 nr vaseliu o paskui ji keiciau nr.2,5.Bamdžiau ir trečiu nr.nert,bet kad labai jau akys didelės gaunasi.O kaip jums ar neiškilo tokia problema?
Atsakyti
Merginos... cia jums idejoms pasisemti wink.gif
http://woman7.ru/ruk...n-kruchkom.html
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 07 23, 15:27)
drinks_cheers.gif labai elegantiškai ,kukliai bet dailiai atrodo ponia, Dailus darbelis  thumbup.gif

Merginos prašau patarimo -
Neriu pirmą kartą didesnę suknelę. Tai suknelė mano dovana puseserei (14m.panelytei), skirta rugsėjo pirmąjai.
Kausimėlis- iš kokios medžiagytės siūti pasuknę. Ar įpasuknę dėti užtrauktuką, o kaip ar įsuknutę dėti sagutes, nes manau kitaip neilys, (ji labai dailiai nuaugusi, moteriškos figūrytės jauna mergina)

Labai dėkoju už atsakymus
Suknytė viršus iš nertų sujungtų gėlyčių, apačia neriasi apvaliai rašteliu. Platėja po krūtine ir gaunasi nepilnas "saulės kliošas" (negaliu įkelt pav. neišsisaugojau psl. turiutik vorde kompe ir nemoku niekaip prikabint pav. doh.gif )

Tokiam modeliui pamusaliuka galima siuti tik tuo krutines,jei sijonines dalies rastas skiriasi.O jei po visa suknele,tai man maloniausias viskozinis pamusalas,nes naturalus,dar geriau,jei su elastanu.Jei suknele plateja nuo krutines,tai pamusala galima siuti ir be isiuvu ir liemenavimo.O jei liemenuoti,tai reikia uztrauktuko.

Siandien paprastumo diena bigsmile.gif biggrin.gif visos 3sukneles kuklios,bet labai grazios wub.gif wub.gif

coliukeee ,puikiai tinka poniai suknele,gerai parinktas siluetas ir rastas.Man labai nekaip atrodo,kai pilnesnes moteriskes uzsivelka labai kiauras sukneles ir per kiekviena skylute virsta lauk lasinukas rolleyes.gif
Atsakyti