Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Labai gražiai čia viskas gavosi. Kaip man patinka rožinė su ruda wub.gif Jo, lygiai megzta visada riečiasi. Aš tokio tipo mezginius pabaigiu taip: mezgu kelias eiles lygiai, paskui eilę dvi sumegztos užmetimas dvi sumegztos užmetimas, ir vėl keli cm lygiai. Paskui per tą kiauraraščio eilutę perlenkiu ir prisiuvu iš blogosios pusės. Bet dar dažnai reikia ir palyginti arba pagarinti.
Atsakyti
aha,galvojau apie toki varianta,bet siuliukai jau ant ribos ir galvoju,kad ar nebus taip,kad tada jau tada versis su tuo visu palenkimu i ger.puse. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 07 19, 14:53)
aha,galvojau apie toki varianta,bet siuliukai jau ant ribos ir galvoju,kad ar nebus taip,kad tada jau tada versis  su tuo visu palenkimu i ger.puse. biggrin.gif



As siuo atveju is blogosios puses prisiuvu medziagine juostele , kuri ne tik neleidzia verstis, bet ir prilaiko kad netistu i ploti....
Atsakyti
aciukas uz patarimus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 07 19, 14:53)
aha,galvojau apie toki varianta,bet siuliukai jau ant ribos ir galvoju,kad ar nebus taip,kad tada jau tada versis  su tuo visu palenkimu i ger.puse. biggrin.gif

Aš irgi daryčiau taip, kaip rašė naiste777. Jei nenori dantukų (nors manau, kad jie visai tiktų), galima megzti ne skylutes, o vieną eilę išvirkščiųjų akių ir lenkti per ją. Jei pritūktų siūlų, galima gi truputį suknelę patrumpinti - dėl kokio vieno cm skirtumo nepasijaus, o siūlų jau turėtų pakakti. Beje siūti geriau atviras akis (nenuleidus) ir jau siūnant žiūrėti, kad kraštelis nežymiai riestųsi į vidų (tik ne į išorę!) - tada bus gražiai tiesiai ir siūlės nesimatys. O tą atlenkiamą mezginio dalį (kurios nesimatys) patariama megzti plonesniais virbalais.
Atsakyti
[quote=_Smalsutė_,2011 07 19, 17:38]
na aciukas didelis mirksiukas.gif manau taip ir darysiu dar tik nelabai isivaizduoju kaip tas neuzbaigtas akis graziai prisiuti,pabandysiu pasieskoti aprasymo.va kaip gerai kai yra su kuom pasitarti,maziuke dar menka patareja,tik mezgini pribegus paglosto ir tiek lotuliukas.gif aciu dar kart.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 07 18, 22:18)
WAAAAU  blink.gif  :wub:dukra puikiai atrodo su ja- labai graži,orginali,tik neįkertu viršaus rašto  blush2.gif aš kažko panašaus plonam linui ieškau,kažin  raštas tiktų???pakartot ,aišku,neįmanoma,bet idėja pasinaudot visai norėčiau,jei galima  ax.gif

Nėriau pagal šituos pavyzdžius smile.gif tik po antros eilutės nėriau vieną eilutę stulpelius su užmetimu, vieną eilutę žemų stulpelių ir dar vieną eilutę su užmetimu, po to vėl kartojau kilputes
user posted image
user posted image
dar vienas pvz. tik ne mano nertas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 07 19, 22:17)

Dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mėlyna suknelė smile.gif

user posted image
4u.gif


Atsakyti
X-iuke,

gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 07 20, 13:04)
Mėlyna suknelė smile.gif



Kai[ grazuuu!!!!
Gal galima to rombuoto rasto schema?
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2011 07 18, 19:09)
aciu jums labai  4u.gif visa sita padariau,pradejau prinerti antra motyva prie pirmo,viskas gerai,bet kur jungiasi 1motyvas su pirmu nezinau kaip ten sujungti  blush2.gif  Nemanau,kad gera ideja butu prijungti vis atskiras pyneles...

dar karta dekoju uz paaiskinima  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dar karta paskaitykit mano post'a ir kartu nerkit,tada viska suprasit,nes matau,kad nesupratot rolleyes.gif Jokiu tarpiniu pyneliu nesigauna,tiesiog per viduri arkos ji zemu stulpeliu prineriama prie kito motyvo.
Atsakyti