Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.35

Grožiai, sukurti prieš tai buvusioje temoje 4u.gif
user posted image

P.S. Nesupykit, jei kažką praleidau blush2.gif

Tema Nr.34

Dešimtukas 4u.gif 4u.gif

Viliuteee 53
La Perla 23
Ligvita 22
ilamka 21
IngridaGal 16
rasa32 16
Jollyk 14
zaniatja 14
*coliukeee* 13
zydrunyte 13

Atsakyti
*coliukeee* koki dideli darba atlikai visus rozius surinkai, saunuole 4u.gif
Atsakyti
Kokia graži pradžia drinks_cheers.gif
Atsakyti
coliukee - saunuole drinks_cheers.gif

Viliuteee - azurine suknute - super, nors ir ne mano skonio bet atlikimas nerealus ir nepriekaistingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 07 01, 10:06)
O cia as katik baigiau suknelyte  ax.gif


kokia graži wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 04, 16:43)

QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 04, 17:23)
ir maniske dar nerodyta ax.gif gal ir tema jau uzbaigsim smile.gif

šios tai nerealaus grožio wub.gif wub.gif
Šaunuolės - tikros darbštuolės thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos Norėjau parodyti suknutę kuria nusinėrė mano draugė, kadangi ji nėra čia prisiregistravusi ir dar tik pradeda tokius didesnius darbelius daryti, tai norėjo Jūsų nuomonės. Gal ka reikia pataisyti, gal kokiu minčiu kila. Ačiu Jums už nuomonę būtų

user posted image
Atsakyti
Labai grazi suknele 4u.gif , bet man nepatinka virsus... Man tai noretusi ant petneseliu galbut. Bei kazko truksta lieneniui, galetu buti labiau prigludes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2011 07 05, 13:08)
Sveikos merginos  Norėjau parodyti suknutę kuria nusinėrė mano draugė, kadangi ji nėra čia prisiregistravusi ir dar tik pradeda tokius didesnius darbelius daryti, tai norėjo Jūsų nuomonės. Gal ka reikia pataisyti, gal kokiu minčiu kila. Ačiu Jums už nuomonę būtų 




aga, rankovės kažkaip gal per didelės gal šiaip nelabai nuvykę. užtektų tiesiog ne rankovių padaryti. o ties "juosmens" juosta trūksta kažkokio spalvinio akcento. šiaip suknelė faina LABAI!
Atsakyti
Tikrai graži suknele smile.gif , pritariu del virsaus, bet ant liemenio kaip ir nereiktu akcento,man taip rodos, nes jei gerai iziuriu ant klubu yra juosta.
Atsakyti
Labai grazu ir spalva ir darbukas, tik mano akimis ziurint reiketu nuimti ta gelyte, prinerti triju ketvirtciu rakkoves ir karolius perkelti nuo kaklo ant klubu tos tankiai nertos juostos, kaip dirzeli. Butu idealu. 4u.gif
Atsakyti
Zavinga suknute, bet blogai ,,istatytos" rankovytes, todel vaizda gadina rauksles....galima butu jas visai nuardyti, arba numegzti nepazeminta peciu linija.
Atsakyti
Man labiausia kliuva rankoves,mes su draugem tokius dalykus vadinam ''bobizmais'' biggrin.gif Jos per sunkios.As daryciau ''lengvesnes'',pvz.maziukus kimono.O juosmeni-klubus galima pabrezti iveriant kokia sukta virvele arba galima ir nieko nedaryt.

Ir ta gele nuimkit mirksiukas.gif
Atsakyti