Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos, visada zaviuosi zuzaneles darbais wub.gif tobula kaip visada, o kas yra tas BS nesuprantu niekaip?
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 08, 15:46)
sveikos, visada zaviuosi zuzaneles darbais wub.gif  tobula kaip visada, o kas yra tas BS nesuprantu niekaip?

BackStitch dygsnis, daromas štai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 08, 15:57)
BackStitch dygsnis, daromas štai taip  4u.gif

doh.gif Dėkui kad apšvietėte, niekad nesidomėjau, o ta pazenklinima truputi kitaip siuvinėdavau. Na bus į ateitį biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif Idesiu pasirodyti jums kelis savo mazuciukus darbeliukus ax.gif Didesni parodysiu kai uzbaigsiu visiskai mirksiukas.gif
user posted image
Si metrika siuvinejau drauges dukrytei. Noriu paklausti, kaip jus manot ar sis metrikas ne perdaug tuscias? user posted image
Si metrika taip pat siuvinejau drauges dukrytei ir va siandien pradejau jos broliukui (dvyniui) metrika siuvineti labai panasu tik berniukas su masinyte. Bet dabar galvoju g.gif ar tik nebutu graziau buve jei as tuos du lialiukus buciau issiuvinejusi ant vienos medziagos?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2011 07 08, 17:55)
Sveikos hi.gif Idesiu pasirodyti jums kelis savo mazuciukus darbeliukus  :

paskutinis smagiausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 08, 16:38)
Zuzanele, labai mielas paveiksliukas... 4u.gif cia turbut kur rankoje laiko?buvo ir jis mano palnuose, bet kad neradau aiskesnes schemos... smile.gif

Taip. Čia tas kur rankoje. Bet beklaidžiodama po internetą, atradau šitą ir jis mane užkabino, nes kitoks rolleyes.gif Jei reikia schemos, tai turiu ir aną, labai ryškią ir aiškią. Tik va dėl spalvų tai nepažadu. Kažkokios nurodytos, tektų pačiai išbandyt mirksiukas.gif

QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 08, 16:46)
sveikos, visada zaviuosi zuzaneles darbais wub.gif  tobula kaip visada, o kas yra tas BS nesuprantu niekaip?

Ačiū visoms už pagyrimus mano kūriniui 4u.gif Bet... Tobulumui ribų nėra. Pastebėjau, kad kuo daugiau siuvinėju, tuo dailiau gaunasi. Negėda nė blogos pusės kam parodyt. Tik va kai BS tenka siuvinėt, tai jau BS visą blogos pusės grožį sugadina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai dailus skirtukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 08, 13:05)
Ateinu su naujausiu darbeliu.
Šiaip man jis patinka rolleyes.gif

Man jis taip pat patinka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele, man irgi labai patiko "eksperimentas". Net nepasakyciau, kad pati spalvas rinkai thumbup.gif

Matrioske, labai mielos smulkmeneles wub.gif

As keliu savo puodeli doh.gif Iremintas jis cia laikinai, mat noresiu derint kelis remus, o greiciausiai kitus darbelius turesiu negreit, tad MB sako, kad ireminam belekaip, kad pasidziaugtumem, o ne stalciuj siuvinukas metytusi...

user posted image

is arciau

Kokia cia medziaga - nepamenu doh.gif Labai panasi i Aida, bet ne ji, tokia "pasinuota" ir astresne ir nelygi, tad siulus paplesydavo.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 05:34)

As keliu savo puodeli  doh.gif  Iremintas jis cia laikinai, mat noresiu derint kelis remus, o greiciausiai kitus darbelius turesiu negreit, tad MB sako, kad ireminam belekaip, kad pasidziaugtumem, o ne stalciuj siuvinukas metytusi...


man, tai labai gražu ir su šiuo rėmu. kip tik kava jau ataušo - gersiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 05:34)
As keliu savo puodeli  doh.gif  Iremintas jis cia laikinai, mat noresiu derint kelis remus, o greiciausiai kitus darbelius turesiu negreit, tad MB sako, kad ireminam belekaip, kad pasidziaugtumem, o ne stalciuj siuvinukas metytusi...

Jetus, kaip gražu. Aš nuo šito paveiksliuko lydaus seniai...
Atsakyti
Zuzanele-angeliukas-pasakiskas!
Katu-kavos puodelis labai fainas-ir sitas remas idealiai tinka!
Matrioske, darbeliai grazus! tik metrikiukas gal kiek tustokai atrodo-pabandyk su reminimu pazaisti-rysku pasporta arba rema dekupazuota galima pameginti, net nezinau, kazko siek tiek truksta, ziasimingumo-nes juk viakuciui metrikiukas:)
O stai mazylis su drugeliu ir masinyte-super! jei siuvinejai ne ant vienso medziagos dvyniaims, galima ireminti i viena rema, tik pasrota bendra-du langus iskirpti, cia tik mano pasiulymas. gerai atrodys ir du paveiksliukai, bet as bent jau dvyniams daryciau viena paveiksla.
Visu darbelaii super. as ir pridavus remniti savo angeliuka-laukiu kada atsiimsiu:)
Dabar pora metrikiuka siuvineju ir dar kokie 6 eileje, drauges antru leliuku laukiasi-kaip sakant, antra banga:)smile.gifsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti