Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dzenete @ 2011 07 08, 09:12)
Labas rytas

kokia greita bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 08, 09:12)
Labas rytas, ateinu su sekančiu darbeliu iš 4 šeimynos. Tik ryte paskutinius štrikus užbaigiau.

mielas ir greitas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 07 08, 09:21)
kokia greita  bigsmile.gif  thumbup.gif

Atostogos ir lietus už lango pagreitina procesą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 08, 10:12)
Labas rytas, ateinu su sekančiu darbeliu iš 4 šeimynos. Tik ryte paskutinius štrikus užbaigiau.

Tikrai šauniai pasidarbavai thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos siuvinetojos.
Jau praktiskai baigiau viena savo darbeli, liko isspresti viena misle smile.gif
user posted image
Gal kas galetu paaiskinti kaip yra "siuvinejama" ta D dalis? Ar tai elementarus siulo pertempimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gita_tiesiog: 08 liepos 2011 - 08:42
QUOTE(gita_tiesiog @ 2011 07 08, 10:40)
Sveikos siuvinetojos.
Jau praktiskai baigiau viena savo darbeli, liko isspresti viena misle smile.gif
Gal kas galetu paaiskinti kaip yra "siuvinejama" ta D dalis? Ar tai elementarus siulo pertempimas?

Kiek įžiūriu tai siūlo tempimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 08, 09:12)
Labas rytas, ateinu su sekančiu darbeliu iš 4 šeimynos. Tik ryte paskutinius štrikus užbaigiau.

Pasitarnavo lietingos dienos, ir tai kad trečiadieni skyriau visiškai tinginiavimui su adata.
Dabar manau truputi reikia pauze padaryti, o tai šeima išsižadės.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

P.S. Atsiprašau kad įdėjau tokį nei lyginta nei ką,

miela šeimyna bus 4u.gif bet ir tempai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su naujausiu darbeliu. Atiduodu jūsų vertinimui. Tai mano eksperimentas rolleyes.gif Schemą radau internete, bet su spalvų kodais tai kažkoks nesusišnekėjimas doh.gif Ten jie buvo konvertuoti į Anchor, o aš bandžiau konvertuoti į DMC. Tai nelabai kas man ir gavosi. Tad ėmiau turimas spalvas, jas dėliojau, derinau, ardžiau ir vėl iš naujo. BSui ėmiau vėl savo spalvas. Tai gavosi toks rezultatas, kurį matote. Šiaip man jis patinka rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 08 liepos 2011 - 13:06
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 08, 14:05)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su naujausiu darbeliu. Atiduodu jūsų vertinimui. Tai mano eksperimentas rolleyes.gif Schemą radau internete, bet su spalvų kodais tai kažkoks nesusišnekėjimas doh.gif Ten jie buvo konvertuoti į Anchor, o aš bandžiau konvertuoti į DMC. Tai nelabai kas man ir gavosi. Tad ėmiau turimas spalvas, jas dėliojau, derinau, ardžiau ir vėl iš naujo. BSui ėmiau vėl savo spalvas. Tai gavosi toks rezultatas, kurį matote. Šiaip man jis patinka rolleyes.gif

nu ir greitis bigsmile.gif thumbup.gif abai dailiai gavos
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 08, 14:05)
Tai mano eksperimentas rolleyes.gif http://s53.radikal.r...b963c395fa3.jpg[/img][/url]

drasiai ir toliau eksperimentuok - puikus rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 08, 14:05)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su naujausiu darbeliu.

koks mielas wub.gif
Atsakyti
Zuzanele, labai mielas paveiksliukas... 4u.gif cia turbut kur rankoje laiko?buvo ir jis mano palnuose, bet kad neradau aiskesnes schemos... smile.gif
Atsakyti