Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 21:44)
P.S. Įdomu koks kitų mergaičių siuvinėjimo stažas  biggrin.gif
ačiū


Siuvinėju nuo 2004 metų (mokyklos laikų net neskaičiuoju, tai buvo seniai ir nekokybiškais siūlais). Pirmas "šiuolaikinis" darbas buvo iš rusiško žurnalo. Po to pasekė visa krūva pačių įvairiausių, pirma ant aidos, po to - tik ant lino. Per tuos 7 metus buvo keletas pertraukų - kai augo mažas sūnutis ir kai šiaip buvo pabodę, taigi buvau siuvinėjimą padėjusi į šalį kuriam laikui...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 07, 09:31)
Sveikos 4u.gif
Aš taip pat savamokslė. Bet kai čia pradėjau lankytis prieš pusantrų metų, tai daug ko išmokau ir sužinojau. Buvau įsitikinus ir žinojau tik x. Net neįsivaizdavau, kad gali būt pusiniai ir visokie kitokie blush2.gif
Čia gavau labai daug su siuvinėjimu susijusių pamokų. Ačiū jums 4u.gif

as taipat savamoksle ,siuvineju apie 3-4 metus mastau.gif turbut .taipat nezinojau nei pusiniu,nei kaip taisyklingai kryziukus guldyti,mazgeliu nemokejau.pirmasis darbas buvo tragedija doh.gif pirmas darbelis buvo is zurnalo,poto is interneto platybiu smile.gif daugiausia ant aidos medziagos,bet vis gryztu prie lino wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 liepos 2011 - 09:21
mano stazo pradzia mokykloje buvo, ten labai daug siuvinejom, bet mazus darbelius visokius smile.gif atsimenu is mokytojos pirkdavom medziags, aidos, po labai mazus gabaliukus doh.gif biggrin.gif veliau taip buvo keli darbeliai siuvinejami, bandziau arkli siuvinet, bet taip ir liko jis nebaigtas... smile.gif tada uzsikretusi buvau mezgimu, o jau db, vel gana rimtai grizau prie siuvinejimo tai sia ziema smile.gif kai issiuvinejau pova thumbup.gif ir kol kas siuvinejimo karstine nepraejo cool.gif drinks_cheers.gif


mano Nimue (berniukas jau beveik baigtas) thumbup.gif kada veliau foto idesiu, nes db savaitei i kaima isvaziuoju, tai gal bus maziau laiko, arba kaip tik daug laiko siuvinejimui doh.gif jei bus blogi orai. o siaip manau gal pavyks ir pabaigti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 07, 08:31)
Čia gavau labai daug su siuvinėjimu susijusių pamokų. Ačiū jums 4u.gif

thumbup.gif prisidedu prie padėkų SM siuvinėtojoms, kadangi ir aš tik iš čia išmokau siuvinėti, daug sužinojau apie audinius, siūlus, prieš tai net nežinojau , kas yra BS, kas yra pusiniai kryželiai. Iš pat pradžių netgi pirkau prastos kokybės siūlus, tuos rusiškus po 20 metrų doh.gif aišku, po to kai nusipirkau, užėjo kaip tik čia kalba apie juos, o darbas jau buvo su jais pradėtas... tai dabar darbą nors išmesk paėmus: krūva mazgelių, siūlas ne vienodo storio, tai kadangi vien tik juoda spalva, tai labai matosi, kur tankiau, o kur rečiau doh.gif schemų net nenutuokiau iš kur gauti, todėl pirmi darbeliai buvo primityvūs, pačiai nelabai patiko (bet jie buvo gražiausi iš mano rastų), kaip ieškojau - įvedi google lietuvišką arba anglišką frazę, ir spaudi "vaizdai", tada tarp nedaugelio pateiktų schemų dar ieškai geros kokybės biggrin.gif
ech, ką padarysi, pradžia buvo nekokia, svarbu čia jus atradau ir dabar savo darbais galiu didžiuotis ir be jokios gėdos kabinti ant sienų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 07 06, 21:57)
siuvineju nemazus darbelius, todel kiekiu negaliu pasigirti  biggrin.gif

kiekiu girtis ir nereikia- geriau girkimės kokybe mirksiukas.gif
O maišeliai jaunavedžiams mano nuomone visai įdomu būtų, nesvarbu, kad tai krikštynų tradicija, juk galime pradėti kurti naujoviškas smile.gif . man labai patinka kai dovanos būna su tam tikra mintimi pateikiamos, o ne tiesiog pvz. puokštė ir vokelis.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 18:53)
11 linijinių maišiukų dvyniams  wub.gif
Pagarba už kantrybę 4u.gif Neseniai dariau 7 mažesnius - užsiknisau

QUOTE(xiuke @ 2011 07 06, 21:01)
Libaja, o spalvas remui ir pasporta parenka reminimo centre ar kaip? man kazkaip per tamsus pasportas Jusu darbelio atrodo(mano nuomone cia smile.gif ).

Šiaip iš labai kokybiškos foto nesmiato, bet paspartas ir rėmas idealiai atitinka gilių kepurėlių spalvą smile.gif Tai yra gerai.
Atsakyti
Sveikos, tikrai idomu buvo pasiskaitineti apie jusu stazo trukme:)smile.gif
As ir neper seniausiai uzsikabinau- kazkur nuo 2007-2008 metu)
Mokykloje patiko siuvineti, bet daugiau linijiniu budu, o kryziuku susizavejau is savo manikiurininkes:) vis ateidavau pas ja, o ji tik speja kavoti-laisvu laiku kazka siuvinedavo vis:) isikalbejome, ir as sugalvojau pameginti. pradejau nuo bites:
http://images16.fotk...655/bite-vi.jpg
kaip pirmas darbelis, manau visai pavykes:) aisku, tada dar kryzeliai gule ne i viena puse (daug ko ismokau is jusu, forumuose-aciu 4u.gif )
paskui seke daug metrikiuku, nes buvo toks metas kai visos drauges, tuo paciu ir as laukemes:)smile.gif
Dabar planuose du dideli darbai-miskas ir angelas sargas. bet niekaip iki ju nedaeinu:)
vis kazkam dovanu siuvineju ar metrikiuka koki:)
todel labai didele pagarba Vasarei,kuri siuvineja tik didelis paveikslus. tai tikrasis grozis, daug darbo ir laiko-bet galutinis rezultatas nerealus!
AIsku, ir mazi paveiksliukai mieli ir silti buna drinks_cheers.gif
sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
Tokia idomia tema uzvedet - apie staza. Mano labai labai maziukas, tad ir dideliais darbais negaliu pasgirt blush2.gif As pradejau tik atvykus i JAV, 2009 m gale, iki tol esu bandzius viena rinkinuka, iki siol jis nebaigtas, bet paprasiau mamos, kad atsiustu - pabaigsiu. Ir buvau visiska savamokesle, tad berods siuvinetas jis bus 3 ar 6 siulu gijom doh.gif
O po to nusipirkau cia zurnala ir ismokau pati - daugiausia, aisku, atvirutes, tik dabar va isdrisau imtis tos kavos puodelio (jau baigtas, tik foto pas MB kompe) ir dar paveiksliuak mazei siuvineju, irgi is rinkinuko. Kol kas dirbu su AIDA, bet turiu projektuka ant evenweave - irgi bus atvirutes, kaledines.
Iki nauju metu noriu labai pabaigt, ka pradejus, nes neturiu kantrybes didesniems darbams, tai ir metus metu metus...
Siuvinet irgi stengiuos kaip ismokau zurnale - is pradziu i viena puse, po to griztu i kita, bet jei daug kryziuku ir daug spalvu kaitaliojas, tada darau po pilna kryziuka. O su daliniais iki siol neraukiu, kada dedas toks pusinis pilnas ir kita spalva eina pilnas pusinis, o kada uztenka viena spalva det pvz tik /, o kita spalva pilna pusinuka doh.gif Ir kiek googlinau, kiek zurnalu ziurejau, nu nesuprantu, nes zymis vienodai biggrin.gif Tai dazniausiai pusinukus darau abu pilnus arba savo nuoziura. Ir, beje, jie man ziauriai nepraeina, ypac ant AIDOS, jau geriau BS ar tie mazgeliai doh.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 07 07, 01:51)
Merginos, noriu jusu paklausti - ar tuos maiselius krikstynoms galima butu dovanoti ir jaunavedziams? nes kazkuri siuvinejo maiselius su uzrasais - "pinigelis-turtingam gyvenimui"; "Cukrus-saldziam gyvenimui"; "kruopos-sociam gyvenimui" ir pan., tai ar butu "i tema" dovanoti tokius maiselius jaunavedziams?...


Mes panasius maiselisu gavom per vestuves, berods 8 m atgal smile.gif Jie nebuvo siuvineti, bet buvo lininiai ir ten tikrai buvo cukaus, kruopu, riesutu, miltu, dar kazko - nu kokie 8 maiseliai (tokie nemenki, nes pvz idetas 1 kg cukraus). Cia is pirsliu gavom, su kazkokiais konkreciais palinkejimais, bet nebepamenu jau.
tad manau tikrai tiks vestuvems 4u.gif


Princese, Tavo kaip pirmas dabelis, tai jis nerealiai pavykes thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, as cia pasyvi dalyve smile.gif
siuvineju nuo pernai spalio, kai gime maziukas mano ir taip "uzsikabliavau", o dar jusu darbus paziuriu - atgaiva sirdziai smile.gif anksciau siuvinedavau paprastai, ne kryzeliu, atrode, kad tai labai sudetinga... ogi pasirodo, kad nei kiek ir dar labai "veza" biggrin.gif
Atsakyti
As siuvineju irgi neilgai, vos 2.5 metu. Daug ko ismokau is forumo, bet dar daugiau is Dzeines drinks_cheers.gif ji mane uzkrete sia liga, ji mane ir moko thumbup.gif na bent jau nukreipia teisingu keliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 07 08, 00:22)
As siuvineju irgi neilgai, vos 2.5 metu. Daug ko ismokau is forumo, bet dar daugiau is Dzeines drinks_cheers.gif ji mane uzkrete sia liga, ji mane ir moko  thumbup.gif na bent jau nukreipia teisingu keliu  4u.gif

tu taip ištobulėjai, kad tuoj aš iš tavęs mokinsiuos biggrin.gif Ačiū 4u.gif

Aš jau rašiau... bet pradėjau prieš 3,5 m (gruodi bus 4m.) pirmas darbelis buvo šleivas ir kreivas, vieni kryžiukai i viena puse žiūrėjo, kiti i kita doh.gif
būtent šio forumu ir šių merginų dėka, išmokau siuvinėt teisingai, daugelis koncultavo, mokė, aiškino kas ir kaip turi būti
Ačiū Jums, kad esat tokios draugiškos ir visada pasiruoše padėti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, ateinu su sekančiu darbeliu iš 4 šeimynos. Tik ryte paskutinius štrikus užbaigiau.
user posted image
Pasitarnavo lietingos dienos, ir tai kad trečiadieni skyriau visiškai tinginiavimui su adata.
Dabar manau truputi reikia pauze padaryti, o tai šeima išsižadės. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

P.S. Atsiprašau kad įdėjau tokį nei lyginta nei ką,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 08 liepos 2011 - 08:14