Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 21:44)
su pertrauka siuvinėjau. Mokyklinių daug, bet ne vieno čia nėr, tada 6 studijų metus - ne vieno siuvinėto darbo nepadariau, poto apie metus siuvinėjau, darbai jau įdėti ir fotografuoti smile.gif... tada gimė vaikas  biggrin.gif  pertrauka padariau... dabar vėl apie metus siuvinėju. Tai galima sakyt 1.5-2 metų darbeliai sudėti  ax.gif 

P.S. Įdomu koks kitų mergaičių siuvinėjimo stažas  biggrin.gif
ačiū

tada galiu daryti išvadą, kad labai greitai nauji darbeliai gimsta bigsmile.gif
aš siuvinėju galima sakyti metus, pernai liepos vidury pradėjus atostogas nusprendžiau, kad kažkaip nesąmonė būtų visą vasarą nieko gero nenuveikti, sėdėti prie kompiuterio ir pan., tai ir nusprendžiau nusipirkti pirmąjį audinio gabaliuką ir siūlų ax.gif bet man daug lėčiau einasi, keli smulkūs darbeliai, ir dabar vienas didesnių (balerina su gulbėmis) eina į pabaigą. Bet tam galbūt turėjo įtakos tai, kad pernai visą rudenį ir iki pat naujųjų kartu dirbau ir mokiausi, tai sunku buvo rasti laisvą minutė bent keliem kryželiam, o šį praėjusį studijų semestą stengiausi labai gerai mokintis vardan stipendijos, o jei ir likdavo laisva minutė tai akys būdavo pavargę nuo skaitymo, tai vėlgi retai prisėsdavau, du mėnesius išvis siuvinio į rankas nebuvau paėmusi unsure.gif bet užtai dabar, kol darbo paieškos bevaisės tai atsigriebiu už visus metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 21:44)
P.S. Įdomu koks kitų mergaičių siuvinėjimo stažas  biggrin.gif
ačiū

Pasigirsiu ir aš tada. Mokykloj siuvinėti darbai dar yra pas tėvų, negaliu į juos žiūrėti kokios makalynes. Rimtesni kokie 3 bivo. Tada siuvinėjimą prisiminiau 2 kurse, kai į rankas papuolė kažkos žurnalas. Ir prasidėjo. Vis kanors siuvinėdavau su pertraukoms, paskui leliukas gimė tai 2 metai namuose ir 2 metai intensyvaus siuvinėjimo, visus apdovanojau. Na pradėjus dirbti apstojo procesas, bet jei užsikabliuoji tai nereikia nieko biggrin.gif Tai išeitų 5-6 metai intensyvaus darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 06, 12:26)
gražios gėlės wub.gif o kaip šis darbelis bus realizuotas - rėmintas ar kažkur kitur pritaikytas? blush2.gif

Siuvinejau, nes noriu pasipraktikuoti ant lino ir realaus pritaikymo kaip ir nera. blush2.gif Kol kas stoves stalciuj blush2.gif Gal kada sugalvosiu kam padovanoti, tai ireminsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 18:53)
Nauji darbeliai:
nuotraukų albumas, dydis apie A4

Ar jūs perkate specialius albumus, ar šiaip kokius perdarote, nerealiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 06, 22:01)
tada galiu daryti išvadą, kad labai greitai nauji darbeliai gimsta bigsmile.gif

greičiau buvo kol namie sedėjau smile.gif kai vėl pradėjau dirbt - gerokai sulėtėjo tempai. Panašiai visoms atsitinka biggrin.gif
Labai įdomu paskaityt apie visų "staža"

QUOTE(Dzenete @ 2011 07 06, 22:13)
Ar jūs perkate specialius albumus, ar šiaip kokius perdarote, nerealiai atrodo.

elementariausią albumą "nulupau". Tada jį apklijavau linu, o iš raudonos dirbtinės odos buvo šis apvalkalas pasiūtas. Kadangi mergytei mažai, tai vartys, jei išsiteps, bus galima išplaut nuėmus užvalkalą..
Atsakyti
Murkse, good.gif bigsmile.gif

Kalbant apie "staza" tai turbut mano trumpiausias is jusu visu lotuliukas.gif Pradejau 2010 rugseji, issiuvienejau per menesiuka Rioli'o laiva, paskui seke keturiu daliu antras darbas - siuvinejau apie pusmeti ir dabar siuvineju trecia - Dimensions Woodland Winter.

siuvineju nemazus darbelius, todel kiekiu negaliu pasigirti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 06 liepos 2011 - 22:02
sveikos smile.gif jau senokai reiskiausi,mat vasara,silta,nelabai prie siuvinejimo prisedu blush2.gif
bet paskaitinjeu-visu darbeliai grazus ir verti pagyru thumbup.gif

kalbant apie mano staza-mokykloj siuvinejau,bet tik pora serveteliu,paskui ilgas laikas-visai net nepagalvodavau apie ji.o praeita vasara kazkaip gryzus is LT,isigyjau viena knygute,kurioje buvo kosmetines rinkinukas su siuvinejimo schema-va taip ir uzsikabinau doh.gif biggrin.gif viska matete jau bei galit parase nuorodoj dar perziuret mirksiukas.gif

dabar kaip tik baigineju drauges vestuvems metrika ant lietuvisko lino,bet bijau rodytis,kol nepadovanojau,mat gali cia paskaitinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 06, 22:44)
P.S. Įdomu koks kitų mergaičių siuvinėjimo stažas  biggrin.gif


Sveikos 4u.gif
Aš taip pat savamokslė. Bet kai čia pradėjau lankytis prieš pusantrų metų, tai daug ko išmokau ir sužinojau. Buvau įsitikinus ir žinojau tik x. Net neįsivaizdavau, kad gali būt pusiniai ir visokie kitokie blush2.gif
Siuvinėt kryželiu pradėjau ant lino prieš 20 metų - net nesitiki rolleyes.gif Pirmieji darbai buvo- didelė servetėlė, mažos servetėlės, paveikslėlis ant lino su mano parinktais siūlais (tai nelabai suprantu kai kur kas turėjo gautis) blush2.gif
Po poros metų atradau, kad yra speciali siuvinėjimo medžiaga ir piešiniai paruošti siuvinėjimui. Po vieną variantų iš jų išbandžiau. Beje, kažkas tada sakė, kad pilnas kryželis, kai ne tik x išsiuvinėji, bet dar iš viršaus žemyn ir iš šono į kitą šoną perkryžiuoji. Išbandžiau šį siuvinėjimą rolleyes.gif O jau siūlų kiek sunaudojau doh.gif
Vėl į rankas siuvinėjimą paėmiau užklydus į šį forumą prieš pusantrų metų. Pirmiausia pasiskaitinėjau, tada pradėjau ieškotis schemos ir pradėjau siuvinėt. Daugiausia siuvinėju ant Aidos.
Čia gavau labai daug su siuvinėjimu susijusių pamokų. Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 liepos 2011 - 07:33
Sveikos visos,

As siuvineju jau nuo mokyklos laiku, kai mane pamoke kaimyne. Nedarau kryziuku pagal visas taisykles, kai siuvineji po puse kryziuko i viena puse, o paskui grizti atgal biggrin.gif
Esu mokykloje issiuvinejus kelis darbus, siuo metu neturiu daug laiko, tai letai juda mano procesai, nors labai stengiuos rasti laiko, net per pietu pertrauka darbe rolleyes.gif

Mano dovanotais darbeliais jau dziaugiasi keli vaikuciai, mama, sese ax.gif

Labai graziu darbeliu pamaciau siame forume, tai jau laukia eile, kuriuos noriu issiuvineti smile.gif
Atsakyti
Merginos, noriu jusu paklausti - ar tuos maiselius krikstynoms galima butu dovanoti ir jaunavedziams? nes kazkuri siuvinejo maiselius su uzrasais - "pinigelis-turtingam gyvenimui"; "Cukrus-saldziam gyvenimui"; "kruopos-sociam gyvenimui" ir pan., tai ar butu "i tema" dovanoti tokius maiselius jaunavedziams?...
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 07, 08:51)
Merginos, noriu jusu paklausti - ar tuos maiselius krikstynoms galima butu dovanoti ir jaunavedziams? nes kazkuri siuvinejo maiselius su uzrasais - "pinigelis-turtingam gyvenimui"; "Cukrus-saldziam gyvenimui"; "kruopos-sociam gyvenimui" ir pan., tai ar butu "i tema" dovanoti tokius maiselius jaunavedziams?...


cia tienigeliai, cukrus ir t.t. krikstynu tradicija...
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 07, 08:51)
Merginos, noriu jusu paklausti - ar tuos maiselius krikstynoms galima butu dovanoti ir jaunavedziams? nes kazkuri siuvinejo maiselius su uzrasais - "pinigelis-turtingam gyvenimui"; "Cukrus-saldziam gyvenimui"; "kruopos-sociam gyvenimui" ir pan., tai ar butu "i tema" dovanoti tokius maiselius jaunavedziams?...

nesu niekur macius, paprastai isvardinti dalykai siejami su kriksto tradicijomis, bet nemanau, kad butu didele tragedija, jei jaunieji gautu kazka panasaus ax.gif
Atsakyti