Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Princesė @ 2011 07 25, 20:01)
Kaip sakant "desertui"- palikau ant galo pasirodymui nauja savo darbeli- ANGELIUKA wub.gif  Vienas is brangesniu (savikaina), nes net 30 DMC spalvu!

Labai mielas darbelis wub.gif

QUOTE(Klajokle @ 2011 07 25, 20:52)
Stai ir pabaigtas darbelis smile.gif Deja,foto negaliu ikelt,fotki sustreikavo...  g.gif

Vasariškai šiltas darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2011 07 25, 21:04)
O ne 310 turėtų būti? g.gif

Labai gražūs visi darbeliai thumbup.gif



Aha, perkopijuodama supainiojau- juodas 310 DMC:)smile.gif sorry, bet kiti-tikrai tokie kokiais siuvinejau, o rezultata pacios matote-spalvos dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 07 25, 19:52)
Stai ir pabaigtas darbelis smile.gif Deja,foto negaliu ikelt,fotki sustreikavo...  g.gif


labai laukiu ireminto. gražios spalvytės. Nuorodoj daugiau gražių darbelių radau wub.gif
Atsakyti
O kas per spalva 5284 DMC? ner tokios kasiulai pvz...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 25 liepos 2011 - 20:28
QUOTE(Klajokle @ 2011 07 25, 20:27)
O kas per spalva 5284 DMC? ner tokios kasiulai pvz...


Tai yra metalikas: E3852 (5284)
Atsakyti
Klajokle, Princese thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Katu @ 2011 07 25, 17:38)
As butent su AIDOS spalvom sitom nesu susidurus abiem (tik ivory), bet kiek esu darius atviruciu, popierius cream nuo ivory skirias nelabai daug.
Cream - daugiau toks i ruzavuma gal, sunku apobudint, kazkuo primena labai svelnia krempudra.

Ivory tuo tarpu mano akimis ziurint toks geltonesnis, kartais pilkenis.


As asmeniskai Tavo vietoj nesukciau galvos ir imciau ta, kuris yra prekyboje. Nu nebent jau paveikslas bus labai didelis, labai prabangus ir tas spalvu (tiksliau, atspalviu) skirtumas sudarys kazkoki esmini skirtuma ir gadins visa darba  4u.gif


jei skiriasi visai nezymiai, tai tikrai manau, kad nesugadins thumbup.gif .
Extra man cia siandien ispuole mintis, kad reikia staigiai sukurpti dovana Jubiliejui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 25 liepos 2011 - 21:38
Sveikos siuvinetojos, as kaip ta pelyte lendu is urvelio biggrin.gif . Sie visi mano darbeliai issiuvineti kazkur nuo 2010 lapkricio iki 2011 balandzio su siokiom tokiom pertraukom. tarp ju buvo issiuvienta dar 14 atviruku velykiniu,kuriuos jau rodziau anksciau. Tik neturiu foto populiaruju rozyciu kurias issiuvienjau 80-tojo jubiliejaus proga, padovanojau ir pamirsau nufotografuoti, gal kada ir gausiu nuotraukyte. ir dar viena foto pasiklydo tarp nuotrauku ir niekur nerandu juodojo batelio su kaciuku,tai teks dar karta ikelti smile.gif

si vervako delfinus siuvinejau apie 1menesi, kanva radau pirkti jau su piesiniu antru ranku drabuziu parduotuveje uz 4 litus ,tai pirkau , buvo prasiuvinetas vilnoniais siulais, tai isardziau, ir susipirkau dmc siuliukus,buvo net prikabintas ir spalvu kodas biggrin.gif , nors daugiau kanvos su piesiniu nesirinkciau, daug graziau kai siuvineji tiesiai ant medziagos ir man netgi lengviau,o issiuvineta padovanojau broliui
user posted image

si issiuvinejau per du ar tris vakarus. siulai kelios dmc ir ankcor,medziagyte zweigart linas, bet nelabai ant jos man patiko siuvineti, vien del to ,kad labai slidynejo,niekaip nejo itempti.
user posted image

siuos visus tris issiuvinejau per savaitele, ant naturalaus lietuvisko seno lino, buvo labai nelygus tai bijojau kaip gausis,bet rezultatu esu patenkinta, siuliukai dmc
user posted image

o si issiuvineti trukau savaitele,aida berods 16, siulai dmc
user posted image

si siuvineju dabar
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 25, 20:29)
Tai yra metalikas: E3852 (5284)

aciu smile.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 07 25, 21:37)
Klajokle, Princese   thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



4u.gif
Papildyta:
AGLYTE grazu,ypac tie trys ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Štai, po 2,5 metų ir aš sugrįžau į kryžiukų pasaulį. Jau išsiuvinėjau savo labai seniai turėtas karvytes, man jos labai patiko, dvelkia ramybe...

http://public.fotki....zd0047-jpg.html

(per tiek laiko visiškai pamiršau, kaip dedamos nuotraukos)


O dabar su pasimėgavimu siuvinėju štai šį nuostabų gaidelį, kuris irgi laukė labai labai ilgai mano gėrybių skrynioje, kol pagaliau jį ištrauksiu

http://christian-cra...12/1211289.html

Jau ketvirtadalis beveik baigtas, pradėjau siuvinėti nuo pačios lengviausios dalies, taigi, kitos dalys eisis sunkiau gerokai.

http://public.fotki....idelio-jpg.html
Atsakyti
ir vėl pilna puikybių wub.gif - šaunuolės, kad netinginiaujat 4u.gif
Ypač pagirsiu meškiuką su gėle, angeliuką ir kavą. Smagu, kad pasirodo senos pražuvelės thumbup.gif
Mano dėžutė padovanota- naujieji šeimininkai labai patenkinti ir jau naudoja pagal paskirtį smile.gif
Atsakyti
Pamiršau pagirti jūsų darbelius, jau kiek grožių prisiuvinėjot. wub.gif O aš netinginiauju, baigusi bijūnus, tęsiu paukštelius ir mokausi, o gal jau ir išmokau to, ko labiausiai bijojau, siuvinėjimo ant lino. Nežinau ar čia aš tokia gabi, ar čia taip lengva ant jo siuvinėti, tačiau jau kaip ir išmokau. Siuvinėju nedidelį paveikslėlį, kai baigsiu, parodysiu kas išėjo.
Siuvinėju ant DMC pilko lino (man linas kažkaip visada asocijuojasi su tuo natūraliu lietuvišku linu), kurio kaina kosminė (189 Lt už metrą) aš GA pirkau mažą gabaliuką (22x70 cm) su sukaupta nuolaida.
Beje kaupiamųjų nuolaidų GA nebeliko.
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 07 26, 12:23)
Sveikos siuvinetojos, as kaip ta pelyte lendu is urvelio biggrin.gif .

Na bet ir grožybių pridėjai wub.gif O ir siuvinėjimo greitis tavo darbų, tai ojojojojjjjj bigsmile.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 07 26, 12:48)
Sveikos, merginos. Štai, po 2,5 metų ir aš sugrįžau į kryžiukų pasaulį.

Sveika sugrįžus 4u.gif Gražus darbelis ir procesas wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 07 26, 13:10)
Pamiršau pagirti jūsų darbelius, jau kiek grožių prisiuvinėjot.  wub.gif O aš netinginiauju, baigusi bijūnus, tęsiu paukštelius ir mokausi, o gal jau ir išmokau to, ko labiausiai bijojau, siuvinėjimo ant lino. Nežinau ar čia aš tokia gabi, ar čia taip lengva ant jo siuvinėti, tačiau jau kaip ir išmokau. Siuvinėju nedidelį paveikslėlį, kai baigsiu, parodysiu kas išėjo.

Nekantriai laukiam pasirodant su savo darbeliu. Labai jau smalsu rolleyes.gif
Papildyta:
O aš ateinu su savo pagražinta prijuoste rolleyes.gif Siuvinėta naudojant tirpstančią kavą. Pirmą kartą tai dariau ir buvo proga išbandyti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 liepos 2011 - 11:30