Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 25, 09:25)
Labai gražus darbas, bet būtinai perrėmink, nes sugadinai rėmindama g.gif
Kadangi yra siuvinėti kontūrai, tai pagal palygiuok. O jie tai tikrai išduoda visus nelygumus. Yra nuorodos, kaip įrėminti paveikslą ir jom pasinaudok. Tada tavo darbas įgaus kitą vaizdą mirksiukas.gif




labai aciu uz patarimu, tikrai tuom pasinaudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 25, 09:25)
Labai gražus darbas, bet būtinai perrėmink, nes sugadinai rėmindama g.gif
Kadangi yra siuvinėti kontūrai, tai pagal palygiuok. O jie tai tikrai išduoda visus nelygumus. Yra nuorodos, kaip įrėminti paveikslą ir jom pasinaudok. Tada tavo darbas įgaus kitą vaizdą mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(zebjur @ 2011 07 25, 09:30)
labai aciu uz patarimu, tikrai tuom pasinaudosiu  4u.gif

ir pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2011 07 08, 15:55)
Sveikos hi.gif Idesiu pasirodyti jums kelis savo mazuciukus darbeliukus  ax.gif Didesni parodysiu kai uzbaigsiu visiskai  mirksiukas.gif
Si metrika taip pat siuvinejau drauges dukrytei ir va siandien pradejau jos broliukui (dvyniui) metrika siuvineti labai panasu tik berniukas su masinyte. Bet dabar galvoju  g.gif ar tik nebutu graziau buve jei as tuos du lialiukus buciau issiuvinejusi ant vienos medziagos?



gal kas turit siu dvieju paskutiniu schemutes?;abai buciAU DEKINGA...laurinciux@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE
Laurinciux




QUOTE(letena95 @ 2011 07 25, 02:19)
Gal galėtumėte pasidalinti Arielės schema? letena95@gmail.com

ne nu merginos na kam cituojat nuotraukas blink.gif taigi asmenine zinute yra asmeniniams prasymams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 liepos 2011 - 09:28
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 25, 08:23)
ne nu merginos na kam cituojat nuotraukas  blink.gif taigi asmenine zinute yra asmeniniams prasymams  g.gif


kad autore neatsiliepia:(tai gal kas kitas turite...
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galėtumėt pasiūlyti išsiuvinėt ką nors nelabai sudėtingo vestuvėms? 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip kilo diskusija dėl rėminimo. Pas mane vienam paveiksle atsirado dėmės nors ir su stiklu buvo, tai kas galvoju būtų jei be jo paveikslas būtų. Jūs mergaitės mokate papildomai už rėminimą, ar tik tiek kiek ima kiek rėmas kainuoja?
Mano miestelyje tokios prabangos nėra, tai aš sakausi tik rėmelius ir pati tada rėminu.
Ankščiau tai išvis tragedija būdavo, stengdavausi daug maždaug įsitekti į A4 ar A3 formato rėmelius. doh.gif ir pirkdavau jau standartus.
Atsakyti
QUOTE
Laurinciux


tada kreipkis i schemu paieska,cia niekas neatsilieps smile.gif nes diskutuojam tik apie siuvinejima,o ne apie ju schemas.



QUOTE(Kvepianti kava @ 2011 07 25, 11:55)
Sveikos merginos, gal galėtumėt pasiūlyti išsiuvinėt ką nors nelabai sudėtingo vestuvėms?  4u.gif

i schemu paieska 1 psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 liepos 2011 - 10:21
Beliko BS ir jaunavedziu vardai ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 25, 12:11)
Kažkaip kilo diskusija dėl rėminimo. Pas mane vienam paveiksle atsirado dėmės nors ir su stiklu buvo, tai kas galvoju būtų jei be jo paveikslas būtų. Jūs mergaitės mokate papildomai už rėminimą, ar tik tiek kiek ima kiek rėmas kainuoja?
Mano miestelyje tokios prabangos nėra, tai aš sakausi tik rėmelius ir pati tada rėminu.
Ankščiau tai išvis tragedija būdavo, stengdavausi daug maždaug įsitekti į A4 ar A3 formato rėmelius.  doh.gif ir pirkdavau jau standartus.


kelis darbus rėminimo centre, paskutinį darbą pati -užsakyti buvo tik rėmai. Centre klausė kodėl nenorit kad mes rėmintumėm, kaina juk nedidelė (nepamenu 5 ar 10 Lt), Sakiau, jog pati noriu pabandyt biggrin.gif Neblogai gavosi, tai sekančius rėminsiu jau tik pati
Atsakyti
Pasirodau su savo meskuciais-metrikiukais. Vienas jau paklijuotas ant kartono ir paruostas reminti, o kitas laukia savo seimininko:)smile.gif

user posted image

14 DMC spalvu. Schemoje spalvu numeriai nenurodyti, rinkau pati, pagal kitus meskucius derinau:) jei Jums patinka-galiu pasidalinti spalvu raktu:

DMC:

1. 301 (juodas)
2. 433
3. 434
4. 435
5. 436
6. 437
7. 712
8. 702
9. 704
10. 318
11. 3024
12. 349
13. 900
14. 947
Atsakyti
gražu, taip ryškiai, šventiškai atrodo. Bet ar nenuobodu buvo 2 vienodus siuvinėt?
Atsakyti