Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 22, 18:44)
sveikutes siuvejeles  4u.gif

merginos, visu darbeliai labai grazus , toli man iki jusu  blush2.gif

merginos as su klausimeliu,ar esate kuri is nuotraukytes ar paveikslelio dariusi schema,na maciau programos yra tokios, kurios perdaro norima paveiksliuka i schema, tad...  ar issisiuvineja normaliai, duoda gerus spalvu kodus ir panasiai  blush2.gif ?

schemas puikias pagal nuotraukyte daro Ssl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 liepos 2011 - 18:10
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 22, 19:10)
schemas puikias pagal nuotraukyte daro Ssl


o kas tai yra ssl? programa? ji mokama?
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 22, 18:25)
o kas tai yra ssl? programa? ji mokama?


Tai yra narė tokia, kuri gali padėti darant schemas iš nuotraukų.
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 22, 20:25)
o kas tai yra ssl? programa? ji mokama?

tiesiog parasyk jai i asmenine zinute
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 22, 19:27)
Tai yra narė tokia, kuri gali padėti darant schemas iš nuotraukų.



QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 22, 19:31)
tiesiog parasyk jai i asmenine zinute


Aaa... O as maniau kazkokia programa biggrin.gif ..
Dekui 4u.gif , tuomet bandysiu prasyti, kai susirasiu konkretu paveiksliuka, nes siuo metu esu tarp keliu variantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 07 22, 14:01)
lietuviskas linas,dmc siulai,silkinis siuliukas ir mill hill karoliukai.nedejau stiklo,nes jis uzgozia karoliukus.reminau pati.

Gražus ir neįprastas.
Dėl rėminimo be stiklo... Nežinau, gal dedate kokį ypatingą pagrindą, bet man darbai be stiklo tokie 'barškaliukai" atrodo. Kai buvo sudaužytas mano ąžuoliukas, paveikslas su paspartu ir gražiu rėmu atrodė lyg nuogas.
Atsakyti
as visus reminu su stiklu,bet sis neatrode graziai,o kam ypatingas pagrindas-neisivaizduoju.as uzklijavau ant to pagrindo,kuris buvo ir dar apklijavau tokia balta,kaip statybininkai naudoja juosta,kad nesimatytu lino krastu ir viskas,kam kartais isradinet kazkokius madrumus-nezinau,cia nieko ypatingo nera,paprasciausiai,stiklas negraziai sugulde tuos karoliukus-nusprendziau,kad graziau bus be jo.jei nebutu karoliuku-zinoma,kad buciau dejus stikla smile.gif
Atsakyti
Mylittleprincess man sis metrikas labai dailus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2011 07 22, 10:52)
gal kas turite normalu sifravima

Nuo virsaus i apacia (DMC):
balta
712
3033
3782
841
840
839

Metaxa, Zinau, kad visiskai ne i tema, bet ta papugatavo avatare, (nelabai suprantu nuotraukoj aleksandras ar krameris), tavo ar internetine foto? doh.gif As anam gyvenime turbut papuga buvau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 23 liepos 2011 - 07:44
sveikutes,

paneles, sakykit ar spalvos "gamma" reiskia,akd spalvos yra atitaikytos is akies, ar kaip? cia ne kokia tai firma? blush2.gif
pati siuvineju as anchor siuliukais.. maniau persiversiu is "gamma" i reikiamus anchor.. bet tos gammos niekaip nerandu online blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 23, 11:33)
sveikutes,

paneles, sakykit ar spalvos "gamma" reiskia,akd spalvos yra atitaikytos is akies, ar kaip? cia ne kokia tai firma?  blush2.gif
pati siuvineju as anchor siuliukais.. maniau persiversiu is "gamma" i reikiamus anchor.. bet tos gammos niekaip nerandu online  blush2.gif


Radau konvertavimo lentele, gal tau tiks. Ar prisiregistravus gallery.ru ar atsiust į tavo paštą?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 23, 10:51)
Radau konvertavimo lentele, gal tau tiks. Ar prisiregistravus gallery.ru ar atsiust į tavo paštą?


oi butu labai gerai, kad atsiustum i el.pasla 4u.gif , kazkada buvau prisiregistravusi gallery, bet jau nei slaptazodzio nebepamenu,nei niko, nes nelabai mokejau naudotis doh.gif
Atsakyti