Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Radau!!! user posted imageFoto ne stebuklinga, nes karo lauko sąlygom daryta smile.gif Bet vaizdas matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 06 liepos 2011 - 08:27
QUOTE(Florestina @ 2011 07 05, 17:18)

Mano pabaigtukai:

Zavingi wub.gif

QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 09:26)
Bet vaizdas matosi.

Tikrai labai solidziai atrodo thumbup.gif Grazi dovana.

As noriu pasirodyti dar su vienu darbeliu ant lino.. Tai trecias mano darbas ant lino ir jau visai smagiai siuvinejosi, beveik nereikejo ardyti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 07:26)
Bet vaizdas matosi.

Nuostabus darbas, puiki dovana thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(Sela:) @ 2011 07 06, 07:59)
As noriu pasirodyti dar su vienu darbeliu ant lino.. Tai trecias mano darbas ant lino ir jau visai smagiai siuvinejosi, beveik nereikejo ardyti biggrin.gif

Grazios geles wub.gif O koks cia linas?
Atsakyti
QUOTE(Matrioske @ 2011 07 06, 10:50)
Grazios geles  wub.gif O koks cia linas?

Aciu. 32linas, naturali spalva is Kasiulu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 09:26)

va dabar jau ir man grazu ax.gif kol buvo be nieko, tai truko to galutinio akcento - solidaus rėmo thumbup.gif
Puiki dovana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 09:26)
Radau!!! Foto ne stebuklinga, nes karo lauko sąlygom daryta smile.gif Bet vaizdas matosi.



thumbup.gif Man patinka smile.gif Puiki ideja! Bet as isivaizdavau ta paveiksleli labai dideli, bet nuotraukoje matosi ranka prie paveikslelio - tai paveikslelis labai nedidelis smile.gif Kokie matmenys?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 07 06, 09:16)
ten salia tos parduotuves..viena "audiniai" ir maciau kad lino yra..bet joje nebuvau...o visai salia yra "medis, linas"..tai ir ten turi..visiskai balto ir as neradau. tiksliau buvo, bet to tokio skysto, kur siuvinet nelabi ant jo..tai as priku ta vadinama pieno baltumo, toks kur baltas bet nevisiskai smile.gif man asmeniskai baltas graziau, bet va dviem merginom dariau knygeles, tai jos ent pabreze, kad joms graziau tas pieno baltumo linas, negu baltas, sako baltas, tai iskart staltiese uznesa, o va tas pieno spalvos, tai tikras linas  rolleyes.gif nu tai jei joms patink tai dziugu tada ir man smile.gif

nu kai pasitaisys orai bandysiu užeiti, vis tiek dar kol savo gulbes pabaigsiu tai turiu laiko, bent pora savaitėlių tai tikrai ax.gif o dėl spalvos, man reikia metrikui, ir kažkaip neįsivaizduoju aš jo nė ant natūralios spalvos lino, nė ant smėlinio ewo kurį turiu, gautųsi toks blankus darbas niūrus g.gif na bent jau mano vaizduotėje taip atrodo. O jeigu gerai įsivaizduoju tą pieno baltumo, tai manau man jis būtų pats tas thumbup.gif
QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 09:26)

super dovana thumbup.gif
QUOTE(Sela:) @ 2011 07 06, 09:59)
As noriu pasirodyti dar su vienu darbeliu ant lino.. Tai trecias mano darbas ant lino ir jau visai smagiai siuvinejosi, beveik nereikejo ardyti biggrin.gif

gražios gėlės wub.gif o kaip šis darbelis bus realizuotas - rėmintas ar kažkur kitur pritaikytas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 10:26)
Radau!!!

Tikrai puikus vaizdas-šauni dovana thumbup.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 07 06, 10:59)
As noriu pasirodyti dar su vienu darbeliu ant lino.. Tai trecias mano darbas ant lino ir jau visai smagiai siuvinejosi, beveik nereikejo ardyti biggrin.gif

Mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 07 06, 09:59)
As noriu pasirodyti dar su vienu darbeliu ant lino.. Tai trecias mano darbas ant lino ir jau visai smagiai siuvinejosi, beveik nereikejo ardyti biggrin.gif


gražu
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 06, 12:21)
thumbup.gif  Man patinka smile.gif Puiki  ideja! Bet as isivaizdavau ta paveiksleli labai dideli, bet nuotraukoje matosi ranka prie paveikslelio - tai paveikslelis labai nedidelis smile.gif Kokie matmenys?

Na, nepamatuosiu jau smile.gif, bet plotis panašiai kaip A4, o į ilgį kokiais 6 cm daugiau.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 05, 09:03)
Sveikutės 4u.gif
Po didelių darbų- ilgi ieškojimai.

Labai mielas šuniukas wub.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 07 05, 14:31)
Vis ateinu paskaityti, į kitų darbelius pasižiūrėti o pati tyliu, taigi jau pabaigiau 1 iš 4 darbelių kolekcijos.

Tikrai labai mieli, lauksiu kitų thumbup.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 07 05, 17:18)
Sveiki naujoj temoj, labai gražūs visi darbeliai.

Bijūnai labai gražūs, o irisai man irgi atrodo pasiglamžę biškį, bet rėmas labai gražus.

QUOTE(libaja @ 2011 07 06, 09:26)

Solidi dovana thumbup.gif
Atsakyti
Nauji darbeliai:
nuotraukų albumas, dydis apie A4

user posted image

11 linijinių maišiukų dvyniams wub.gif

user posted image
Atsakyti