Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Bianca @ 2011 07 21, 14:44)
Mano procesai:


gražu
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2011 07 12, 08:34)
sveikutės 4u.gif

Nusipirkau tokį išplaunamą markerį, jau antrą tokį naudoju, su pirmu jokių bėdų lyg ir nebuvo, o vat dabar neišsiplauna iki galo jis doh.gif matosi gelsvos linijos, ar aš čia kokį brokuotą gavau dabar unsure.gif ar yra taip kam buvę? kaip išplovėt g.gif


As toki naudojau, man ant keleta darbu paliko irgi gelvsas linijas doh.gif ploviau su visom priemonem, geriausiai ukiskas muilas padejo bet ne viskas demes iseme.
Atsakyti
kalbant apie tą markerį tai aš čia prisiskaičius labai bijojau, bet balerina po pusės metų išsiskalbė kuo puikiausiai, tik įmerkiau į šaltą vandenį ir dingo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 21, 14:40)
kalbant apie tą markerį tai aš čia prisiskaičius labai bijojau, bet balerina po pusės metų išsiskalbė kuo puikiausiai, tik įmerkiau į šaltą vandenį ir dingo rolleyes.gif


as viena darba pradejus pries 1.5 metu. Nu ir cia jus prigasdinot, kad net issitraukiau paziuret. Tai puse israizymo savaime isnyko, tikiuos, ir like issikalbs.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 21, 18:12)
ačiū, kad atsiliepėte 4u.gif jau užsisakiau, po atostogų nešiu rėminti savo baleriną wub.gif o gal žinote kaip su tuo pristatymu į namus? nes vis tiek jiems tą paveikslą reikia įduoti, o paskui atsiimti. Aš niekada nerėminus dar nieko tai nelabai suprantu kaip ten vyksta blush2.gif
Nesupratau. Nuneši ir pasiimi iš dirbtuvių.

QUOTE(B_March @ 2011 07 21, 18:53)
prisidedu prie pagyru - patiko ju ireminimas ir man  thumbup.gif del reminimo online negaliu nieko pasakyti, kadangi gyvenu salia, nunesiau pati  smile.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(brendule @ 2011 07 21, 19:11)
tai, kiek suprantu, sita paslauga reminimui Kaune randasi. Matau, pati ir is Kauno, tai nunesi ir pasiimsi paskui  smile.gif

Aš Viniuj nešu. Antakalnyje. dėl Kauno nieko negaliu pasakyt.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 21, 22:22)
Nesupratau. Nuneši ir pasiimi iš dirbtuvių.

galima ir taip, bet kadangi į kuponą įeina nemokamas pristatymas tai ir susidomėjau kaip tai turėtų vykti, juk patogiau kai pristato į namus negu pačiai važiuoti į kitą miesto galą.
Atsakyti
artėju prie pabaigos clap.gif nail.gif na aišku dar visokie BS'ai liko bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 21, 23:55)
artėju prie pabaigos  clap.gif  nail.gif  na aišku dar visokie BS'ai liko  bigsmile.gif

labai gražus paveiksliukas wub.gif bet ir tempai kokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 21, 16:55)
artėju prie pabaigos  clap.gif  nail.gif  na aišku dar visokie BS'ai liko  bigsmile.gif


Super thumbup.gif

O cia bus pilnas menulis ar lankelis? Turiu omeny, ar tik menuli beliko issiuvinet ar jau jis baigtas ir beliko tik BS? nemacius sitos schemos, tai persiprasau uz durnus klausimus blush2.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su perreminta skrybeliuota dama:)

user posted image

P.S. Gintariux Nimue ant grybu-toks tikroviskas, kad dabar eidama i miska tikesiuos tokius pamatyti:)smile.gifsmile.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 22, 08:40)
Pasirodau ir as su perreminta skrybeliuota dama:)

Graži dama wub.gif Tik manau, kad per daug palikai apačioj vietos. Ir , jei neklystu, per audinį persišviečia juodi siūlai. Reiktų juos užkaišioti ar apkarpyti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 22, 00:55)
artėju prie pabaigos  clap.gif  nail.gif  na aišku dar visokie BS'ai liko  bigsmile.gif

Gražus procesas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 22 liepos 2011 - 07:12
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 21, 23:55)
artėju prie pabaigos  clap.gif  nail.gif  na aišku dar visokie BS'ai liko  bigsmile.gif


wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Princesė @ 2011 07 22, 07:40)
Pasirodau ir as su perreminta skrybeliuota dama:)

P.S. Gintariux Nimue ant grybu-toks tikroviskas, kad dabar eidama i miska tikesiuos tokius pamatyti:)smile.gifsmile.gif super thumbup.gif

panelė rožė thumbup.gif
Atsakyti