Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Mano procesai:
Vis dar nebaigtas katinelis ax.gif blush2.gif na, bet jis juda, juda.....

user posted image

Ir pries savaite pradetas vestuvinis metrikas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 21, 14:44)
Mano procesai:

labai gražu thumbup.gif ypač metrikas wub.gif
Atsakyti
nuostabūs darbai 4u.gif ypač Dvi - kaip kažkuri minėjo, tikrai labai panašūs į mandalas. Norėčiau kada sukurti savąją ir išsiuvinėti rolleyes.gif

aš vis pamirštu parašyt, kad gerose akyse dabar nauja nuolaidų sistema - jei perki penkis ir daugiau siūliukų, tai kaina tada už vnt 1,89lt. Ir ten dar daugiau visokių variantų, prie kasos stovelis stovi. Gal kam bus aktualu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 07 21, 15:35)
Per google įvedus madeira dmc daug psl. išmeta mirksiukas.gif Pvz.  šitas atrodo neblogas ir pagal madeiros siūliukų numerius išranguota smile.gif



Aciu 4u.gif issiverciau, tiesa, keleto numeriu nebuvo, bet niekis. Aciu dar karteli 4u.gif
Atsakyti
Drąsiai galiu parekomenduoti rėminimo centrą, jame rėminu darbus jau 2 metai. Kol kas priekaištų neturiu. Dabar jie jau turi savo puslapį, kuriame galima šauniai padsiderinti rėmelius.
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 07 21, 15:16)
nuostabūs darbai  4u.gif  ypač Dvi - kaip kažkuri minėjo, tikrai labai panašūs į mandalas. Norėčiau kada sukurti savąją ir išsiuvinėti  rolleyes.gif

aš vis pamirštu parašyt, kad gerose akyse dabar nauja nuolaidų sistema - jei perki penkis ir daugiau siūliukų, tai kaina tada už vnt 1,89lt. Ir ten dar daugiau visokių variantų, prie kasos stovelis stovi. Gal kam bus aktualu wink.gif


oo!!! man butu aktualu, tik iki kada ta akcija vyksta? ar jau cia kaip ir "visam laikui"?.... nes as Graikijoj gyvenu ir uz viena "matkele" (nzn kaip pavadinti lietuviskai blush2.gif ) moku 0.95 euro centus - tai apytiksliai apie 3.30 lt.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 21 liepos 2011 - 15:31
QUOTE(Bianca @ 2011 07 21, 09:30)
oo!!! man butu aktualu, tik iki kada ta akcija vyksta? ar jau cia kaip ir "visam laikui"?.... nes as Graikijoj gyvenu ir uz viena "matkele" (nzn kaip pavadinti lietuviskai blush2.gif  ) moku 0.95 euro centus - tai apytiksliai apie 3.30 lt.... doh.gif  verysad.gif


ogo!
as uz dmc moku 35 c + tax, kartais iki 39 pabrangsta. Jei internetu, maciau, kad ir doleri, ir virs jo kainuoja, tad stengiuos i parduotuve patekt. Brangesni tik tie blizgus, berods po 4+ Usd mokejau uz kreinik viena spulyte.

o jei randu rinkinius su nuolaidom ar ispardavime, imu, nes kainos tikrai palyginus padorios, panasiai gautus, jei susipirkineciau viska atskirai (medizaga+siulai + dar schemos ieskot)
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 21, 16:30)
oo!!! man butu aktualu, tik iki kada ta akcija vyksta? ar jau cia kaip ir "visam laikui"?.... nes as Graikijoj gyvenu ir uz viena "matkele" (nzn kaip pavadinti lietuviskai blush2.gif  ) moku 0.95 euro centus - tai apytiksliai apie 3.30 lt.... doh.gif  verysad.gif


pažiūrėjau jų tinklapy - tai iki rugsėjo 1d. bus akcija. Ten ir daugiau prekių nuokainuota - pažiūrėkit gerosakys.lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 21, 15:48)
Drąsiai galiu parekomenduoti rėminimo centrą, jame rėminu darbus jau 2 metai. Kol kas priekaištų neturiu.  Dabar jie jau turi savo puslapį, kuriame galima šauniai padsiderinti  rėmelius.

ačiū, kad atsiliepėte 4u.gif jau užsisakiau, po atostogų nešiu rėminti savo baleriną wub.gif o gal žinote kaip su tuo pristatymu į namus? nes vis tiek jiems tą paveikslą reikia įduoti, o paskui atsiimti. Aš niekada nerėminus dar nieko tai nelabai suprantu kaip ten vyksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 21, 17:00)
ogo!
as uz dmc moku 35 c + tax, kartais iki 39 pabrangsta. Jei internetu, maciau, kad ir doleri, ir virs jo kainuoja, tad stengiuos i parduotuve patekt. Brangesni tik tie blizgus, berods po 4+ Usd mokejau uz kreinik viena spulyte.

o jei randu rinkinius su nuolaidom ar ispardavime, imu, nes kainos tikrai palyginus padorios, panasiai gautus, jei susipirkineciau viska atskirai (medizaga+siulai + dar schemos ieskot)



As cia tiek moku uz elementarias spalvas... o ir kanvos metras cia 17 euru, kai lt mokejau uz metra 30 lt... na, apsurdiska darbo savikaina gaunas, verciant litais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 21, 15:48)
Drąsiai galiu parekomenduoti rėminimo centrą, jame rėminu darbus jau 2 metai. Kol kas priekaištų neturiu.  Dabar jie jau turi savo puslapį, kuriame galima šauniai padsiderinti  rėmelius.

prisidedu prie pagyru - patiko ju ireminimas ir man thumbup.gif del reminimo online negaliu nieko pasakyti, kadangi gyvenu salia, nunesiau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 21, 17:12)
ačiū, kad atsiliepėte 4u.gif jau užsisakiau, po atostogų nešiu rėminti savo baleriną wub.gif o gal žinote kaip su tuo pristatymu į namus? nes vis tiek jiems tą paveikslą reikia įduoti, o paskui atsiimti. Aš niekada nerėminus dar nieko tai nelabai suprantu kaip ten vyksta blush2.gif



tai, kiek suprantu, sita paslauga reminimui Kaune randasi. Matau, pati ir is Kauno, tai nunesi ir pasiimsi paskui smile.gif
Atsakyti