Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

merginos ar rasciau klaipedoje tokiu karoliuku blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 liepos 2011 - 10:07
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 21, 09:42)
Dvi, o kaip šitie darbai vadinasi? ax.gif

Needlepoint
QUOTE(Mingailiux @ 2011 07 21, 09:42)
O tai jus perkate tik schemutes ar visus rinkinukus? (gal kvaila klausima uzdaviau  blush2.gif )?

Aš perkuosi schemas, o siūlus po to rankioju atskirai. Juolab kad needlepointe tas pats darbas gali būti siuvinėjamas skirtingose spalvų gamose priklausomai nuo to kas kuriai siuvinėtojai arčiau dūšios. Siūlų keitimas nėra lengva užduotis - norisi matyti siūlus, juos pačiupinėti prieš pasirenkant, o mūsų siūlų parduotuvės jų neturi. Per internetą nepačiupinėsi ir nepajusi. schmoll.gif
Atsakyti
mano procesas smile.gif
http://public.fotki....i/100-9799.html
Atsakyti
Va todel, kad tas needlepoint ne kiekvienai pasiekiamas ir prieinamas jis dar labiau atrodo neikainuojamas ir sunkiai suvokiamas jo "gimimo" procesas
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 21, 12:59)
Needlepoint

O tos schemos būna popierinės ar ant audinio atspaustos?
Atsakyti
Sveikos, siuvinetojos,
Gal matet - siandien beta.lt siulo akcija reminimui remai.lt Ar kas esat bande remintis pas juos? Kaip ten kainos ir kokybe? Mastau, ar verta nusipirkti, nes galiojimo laikas - metai ax.gif
Atsakyti
Zuzannele esu mačius popierines, bet labai paprastas. Šiaip turint laaabai gerą menišką fantaziją - šitas schemas nėra sunku pačiam padaryt
Dvi paskutinieji darbai man labai panašūs į mandalas
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2011 07 21, 13:20)
Sveikos, siuvinetojos,
Gal matet - siandien beta.lt siulo akcija reminimui remai.lt Ar kas esat bande remintis pas juos? Kaip ten kainos ir kokybe? Mastau, ar verta nusipirkti, nes galiojimo laikas - metai ax.gif

aha ir man labai aktualu suzinoti, ar verta ax.gif
Atsakyti
Gal kuri nors vilnietė artimiausiu metu planuoja daryti užsakymą kasiulai.lt ar kur nors kitur? smile.gif man reikia dviejų Kreinik metallic siūlų spalvų. Kažkaip atskiro užsakymo vien dėl jų neapsimoka daryti... jei ką rašykit AŽ

Klajokle puikus procesas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuxt: 21 liepos 2011 - 12:35
Merginos, REIKIA PAGALBOS...
siulus rinkdavau ar keisdavau pagal mano turima konverteri: http://www.cyberstit...ersionChart.asp

Bet dabar ruosiuosi siuvineti miska, ten siulai nurodyti MADEIRA.
kaip man ISSIVERSTI I DMC? na, arba i ANCHOR. bet geriausia butu i DMC, juk turiu likuciu, visos schemos pagrinde su DMC eina.

Prasau, idekite nuorodu jei turite, kur galeciau issiversti MADEIRA i DMC.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 07 21, 12:38)
Va todel, kad tas needlepoint ne kiekvienai pasiekiamas ir prieinamas jis dar labiau atrodo neikainuojamas ir sunkiai suvokiamas jo "gimimo" procesas

Prieinamas ir pasiekiamas, reikia tik noro ir pasiryžimo.
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 21, 12:42)
O tos schemos būna popierinės ar ant audinio atspaustos?

Popierinės.
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 21, 14:14)
Prasau, idekite nuorodu jei turite, kur galeciau issiversti MADEIRA i DMC.
Aciu 4u.gif

Per google įvedus madeira dmc daug psl. išmeta mirksiukas.gif Pvz. šitas atrodo neblogas ir pagal madeiros siūliukų numerius išranguota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 21 liepos 2011 - 13:36