Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 22:51)

Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...


Fantastikaaaaa
user posted image thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 23:51)
Darba, darza, sodyba ir tris vaikus...  biggrin.gif Tik man nebe 20 metų biggrin.gif

Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...


tikra siuvinejimo profesionale... 4u.gif
kruopstus ir nagingas darbelis ir visi kiti,(perzvelgiau albumiuka) wub.gif
o cia kur deti toki paveiksliuka, ant pagalveliu? nesu maciusi tokio dizaino dar, nes zalia...bet man mielesni visokie paveiksliukai smile.gif
Atsakyti
Dvi labai labai dailu wub.gif
Knygeliu graziu uzmaciau ax.gif
saunuoles merginos. Smagu, kad karstis netrugdo siuvinet drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 07 20, 20:52)
Jergutėliau  doh.gif - ir vėl milijonai grožybių  thumbup.gif
O aš, kai jau pradėjo padai svilt, prisiruošiau pabaigt arbatos dėžutę:

labai tinkantis paveiksliukas, paprastas bet ne prastas

QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 22:51)
Darba, darza, sodyba ir tris vaikus...  biggrin.gif Tik man nebe 20 metų biggrin.gif

Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...

wub.gif pasibaigė žodžiai lotuliukas.gif tobula
Papildyta:
metrikų metas dar viena, vakar pabaigta ax.gif serija matyta, bet žiūrėčiau dar ir dar biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 15:51)
*Darba, darza, sodyba ir tris vaikus...  biggrin.gif Tik man nebe 20 metų biggrin.gif

**Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...


*ai, nu dabar viskas aisku - vaikai siuvineja lotuliukas.gif O jei rimtai, nu saunuole, man tikrai truksta zodziu del visu darbeliu wub.gif Ir kaip akys nepavargsta? as intensyviau pasiuvinejau, tai asarojau gerai, o dar ir spranda paskaudo doh.gif Nu visiska neveksla lotuliukas.gif

**Nerealus wub.gif Kiek dad ju bus?


Benedikto metrikas nors ir matytas, bet labai mielas ir tvarkingai issiuvinetas wub.gif Reminsit ar kur kitur komponuosit?
Atsakyti
visų darbeliai tiesiog puikūs 4u.gif bet negaliu neišskirti knygelių ir Dvi darbų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 20, 23:57)
Benedikto metrikas nors ir matytas, bet labai mielas ir tvarkingai issiuvinetas  wub.gif  Reminsit ar kur kitur komponuosit?


užsakymas. Rėmins, tikiuosi pamatyt įrėminta
Dabar siuvinėsiu rankytes šio stiliaus
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 22:51)
Darba, darza, sodyba ir tris vaikus...  biggrin.gif Tik man nebe 20 metų biggrin.gif

Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...
Jim Wurth Fabulous Finale Black Mono kanva, Finca muline ir perle, Kreinik metalikai

O kur tokiu groziu schemu ieskoti? Ir isntrukciju kaip tai issiuvineti? ax.gif Nerealu!


Perziurejau jusu galerija, tai tokiu grozybiu uzmaciau wub.gif Ir kaip imanoma tiek suspeti?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 20, 23:16)
o cia kur deti toki paveiksliuka, ant pagalveliu? nesu maciusi tokio dizaino dar, nes zalia...

Ant pagalvėlių jie netinka, bus rėminami.
QUOTE(Katu @ 2011 07 20, 23:57)
*ai, nu dabar viskas aisku - vaikai siuvineja  lotuliukas.gif  O jei rimtai, nu saunuole, man tikrai truksta zodziu del visu darbeliu  wub.gif  Ir kaip akys nepavargsta? as intensyviau pasiuvinejau, tai asarojau gerai, o dar ir spranda paskaudo  doh.gif  Nu visiska neveksla  lotuliukas.gif
**Nerealus  wub.gif  Kiek dad ju bus?

Užtenka, kad vaikai netrukdo lotuliukas.gif Dėl akių - svarbu geras rėmas ir itin geras apšvietimas.
Viso yra 3+12. Aš turiu 3+5. Taip kad periodiškai dar kurį laiką vaidensiuosi jums su tokiais blynukais lotuliukas.gif Siūlai brangūs, tai nesitikiu visų turėti anksčiau kaip 2012 pabaigoje.
QUOTE(Mingailiux @ 2011 07 21, 09:25)
O kur tokiu groziu schemu ieskoti? Ir isntrukciju kaip tai issiuvineti?  ax.gif Nerealu!
Perziurejau jusu galerija, tai tokiu grozybiu uzmaciau  wub.gif Ir kaip imanoma tiek suspeti?

Schemos su instrukcijomis internete neplaukioja, kas padaro šituos darbus dar išskirtinesnius. Reikia ieškoti parduotuvių JAV ir pirktis jose.
Už gerus žodžius aciuks.gif. O dėl spėjimo... įmanoma viskas, kai norisi. Pradėti reikia nuo to, kad niekada nebesakyti 'neturiu laiko'. Laiko yra visuomet ir pas visus vienodai. Tik prioritetai skiriasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 liepos 2011 - 08:37
Dvi, o kaip šitie darbai vadinasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 21, 09:36)
Schemos su instrukcijomis internete neplaukioja, kas padaro šituos darbus dar išskirtinesnius. Reikia ieškoti parduotuvių JAV ir pirktis jose.

O tai jus perkate tik schemutes ar visus rinkinukus? (gal kvaila klausima uzdaviau blush2.gif )?
Atsakyti