Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 16:59)
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais,fotografe is manes labai prasta, bet bandau parodyti keliata darbu. Dabar krapstausi tik prie uzrasu knygeliu, keliata susiruosiau nufotografuoti  4u.gif

Labai gražūs siuviniai ir dailiai aplenktos knygelės wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2011 07 20, 17:00)
Yra tokia siūlų grupė DMC light efects.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 liepos 2011 - 15:16
QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 15:59)
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais


Nors tematika bent jau man kiek tolima, bet darbai atlikti labai dailiai thumbup.gif Puikiai pasidarbavai! 4u.gif
Atsakyti
oro_buckis.gif oro_buckis.gif
QUOTE(Katu @ 2011 07 19, 23:46)
wau  wub.gif  Ir as apziurejau visus darbus, kokia kolekcija! Kiek svelnumo ten, kokios grazios foto kompozicijos  thumbup.gif
O ka darai su sitais darbeliais? ta prasme, remini visus ar is dovanojai? Butu idomu iremintus pamatyt...

Turi galvoj paskutiniuosius? Rėminsiu, bet ne po vieną, o po kelis į vienus rėmus. Arba po vieną, bet į vienodus rėmus. Užtat ir stovi kol kas nerėminti, laukia kol bus pilnas komplektas. Nors šiai aš labai daug darbų išdovanoji, šitie pasiliks visi pas mane. Dalis namuose, kita dalis darbe. Kiti darbai didžiąja dalimi išdovanoti. Pasilieku tik tuos, kurie man arčiausiai dūšios, kažkuo ypatingi arba mažučiai ir turi namuose praktinį pritaikymą. Kiti teikia džiaugsmą man dovanojant, o tiems, kurie gauna, naudojant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 20 liepos 2011 - 15:34
QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 15:59)
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais,

grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 20, 16:12)
Nors tematika bent jau man kiek tolima, bet darbai atlikti labai dailiai thumbup.gif Puikiai pasidarbavai!  4u.gif

Man irgi tolima tematika hihihi.gif Bet taip reikejo biggrin.gif

Aciu merginos uz vertinimus oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 20 liepos 2011 - 15:45
QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 17:44)
Man irgi tolima tematika  hihihi.gif Bet taip reikejo  biggrin.gif
Aciu merginos uz vertinimus  oro_buckis.gif



Tikrai labai grazus, prasmingi ir malonus akiai darbai. O svarbiasia-praktiski!
Sveikinimai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 08:59)
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais,fotografe is manes labai prasta, bet bandau parodyti keliata darbu. Dabar krapstausi tik prie uzrasu knygeliu, keliata susiruosiau nufotografuoti  4u.gif


Visos labai labai grazios. Isimintiniausia ta su kryzium - gal spalvos gerai dera g.gif
Anytos irgi labai svelni wub.gif

QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 09:33)
Turi galvoj paskutiniuosius?


Aga, tuos paskutiniuosius turejau omeny.
Vakar varciau vel Tavo albuma, sustojau ties 108 foto is 290 - neturejau jegu pribaigt. Ir galvoju - kiek zmogus ranku turi turet, kad viska spetu. O dar parasei, kad ir darba turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 07 20, 15:59)
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais,fotografe is manes labai prasta, bet bandau parodyti keliata darbu. Dabar krapstausi tik prie uzrasu knygeliu, keliata susiruosiau nufotografuoti  4u.gif
Darbo knyga kunigeliui  smile.gif


oho, kokios šaunios, net nežinau kuri gražesne wub.gif
Atsakyti
Jergutėliau doh.gif - ir vėl milijonai grožybių thumbup.gif
O aš, kai jau pradėjo padai svilt, prisiruošiau pabaigt arbatos dėžutę:
user posted image
Nors iš pradžių dėl medžiagos smulkumo vos neišsinarinau akių, bet nusprendžiau, kad ant jos siuvinėsiu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 07 20, 20:52)
prisiruošiau pabaigt arbatos dėžutę:

grazuuuu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 20, 17:48)
Vakar varciau vel Tavo albuma, sustojau ties 108 foto is 290 - neturejau jegu pribaigt. Ir galvoju - kiek zmogus ranku turi turet, kad viska spetu. O dar parasei, kad ir darba turi  doh.gif

Darba, darza, sodyba ir tris vaikus... biggrin.gif Tik man nebe 20 metų biggrin.gif

Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...
Jim Wurth Fabulous Finale Black Mono kanva, Finca muline ir perle, Kreinik metalikai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 20 liepos 2011 - 21:52
QUOTE(Dvi @ 2011 07 20, 22:51)
Nors vadinasi Finale, bet išties visai nebus paskutinis...



laaaaabai grazus, tikrai, gal net graziausias is visu iki siol (aisku, gal taip atrodo, nes kitus jau siek tiek primirsau) bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

knygele su kryzium taip pat kazkaip norisi isskirti is kitu, gal kad labai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti