Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)

Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms.

fantastiska dovana thumbup.gif
o jei dar butu ant lino rolleyes.gif


QUOTE(Dvi @ 2011 07 19, 15:09)

Matyt pasirinkimas kaltas, nes jusu visu auksines rankos kaip mano mociute sakydavo irgi ne is subines dygsta  biggrin.gif

nu kur jau...
bent man tai paskutiniai darbeliai albume tai is viso mistika, neisivaizduoju kokiu budu galima tokius grozius sukurti, nimukai, fejos lyg ir aisku, suprantama, bet vis tiek be galo grazu, o vat paskutiniai darbai, tai....
tikrai pritariu pasakymui, kad - Profesionale is didziosios raides good.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 19, 15:14)
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif

labai dailu thumbup.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 07 19, 21:30)

o as atsinesu ka tik iskepta veidrodeli


thumbup.gif
man istriges kazkurios mergaites siuvinetas ir cia parodytas su drugeliu, irgi labai dailu thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,

as ka tik is pasto dezutes pasiemiau pora rinkinuku, lauks savo eiles wub.gif

cia bus dukrytei metrikiukas. Veluoju jau keturis metus, bet siemet susiimsiu smile.gif Man jis ner kazkas toookio wau, bet deres prie jos kambario interjero.

O sita pasiimsiu kai vaziuosim atostogaut prie vandenyno

Dabar siuvineju silueta - bus dovana seses vestuviu metiniu proga. Pora mazu darbeliu esu pabaigus, bet nenufotografuoti...

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 07 19, 14:30)
o as atsinesu ka tik iskepta veidrodeli-sumasciau,kad reikia turet toki,nes iki siol nesiojausi tik su pudra kartu esanti.


Labai miela dovanele sau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2011 07 19, 04:21)
Jean Hilton Baroque Victorian Green Mono kanva, DMC muline ir perle, Rainbow juosteles, Kreinik metalikai


wau wub.gif Ir as apziurejau visus darbus, kokia kolekcija! Kiek svelnumo ten, kokios grazios foto kompozicijos thumbup.gif
O ka darai su sitais darbeliais? ta prasme, remini visus ar is dovanojai? Butu idomu iremintus pamatyt...

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2011 07 19, 04:49)
Naujausias kūrinėlis - knygelė vestuvių linkėjimamas rašyti.

Dydis 16 x 21cm, 80 lapų, lietuviškas linas, auksinės spalvos DMC siūlas, biserio karoliukai ir vaškinis siūlas rišimui. Įrišta japonišku įrišimu.



Pati ideja man labai labai grazi, bet aciu D as paklausiau mergaiciu ir isigijau Kreinik, nors pas mus ju labai sunku isigyt - jokiu painiojimusi, rojus siuvinet su jais wub.gif Prie DMC metaliko nesinori net grizt, bet ismest gaila, tai damusiu ir ji biggrin.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 07 19, 06:10)
o štai čia mano tik pabaigta balerina...


Labai grazi wub.gif Lauksim iremintu vaizdu wink.gif

QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 08:07)
Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis.


Man, kaip ir daugumai, patiko ideja - labai sauniai sugalvojot. Bet as irgi gal daryciau BS, bent jau aplink lapelius g.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 19, 08:14)
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif


Pati esu prijaucianti keksiuku kepimui, bet pirma karta tokai dviguba pirstine matau thumbup.gif Turetu draugei labai patikt wub.gif
Atsakyti
ačiū visoms už pagyrimus mano balerinai 4u.gif
QUOTE(Katu @ 2011 07 19, 23:46)
Labai grazi  wub.gif  Lauksim iremintu vaizdu wink.gif

įrėminto varianto dar teks palaukti, nes kol kas pinigėlių neturiu, o rėminti pačiai nesinori, tiek darbo įdėta tai geriau negadinsiu savamoksliu rėminimu, geriau palauksiu bet turėsiu užtikrintą iki galo išbaigtą paveikslą blush2.gif

beje, Katu , būsimi darbeliai labai gražūs, lauksim pabaigtų 4u.gif

mylittleprincess labai mielas veidrodėlis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 07 19, 21:30)
saunus visu darbeliai,kuriu nepagyriau 4u.gif  del bs-irgi pritarciau smile.gif

o as atsinesu ka tik iskepta veidrodeli-sumasciau,kad reikia turet toki,nes iki siol nesiojausi tik su pudra kartu esanti.


labai grazus. paveiksliukas toks svelnus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 22:30)
Aš kaip tik pamaniau, kad tie vardai tikrai ne svarbiausias dalykas, tai jų labai neryškinau. Tuo labiau, kad ir vietos nebuvo normaliam šriftui. O dėl BS... Nu ką aš žinau, spalvos ir taip ryškios, o RP dizainai išvis BS nepripažįsta.


Na, juk tai seimos medis (taip pati parasei), tad kaip vardai ne svarbiausia? g.gif blink.gif Na, o del BS - bent jau kai pati siuvineju paveiksleli - jei man atrodo pati schema neisbaigta - pati BS pridedu. Juk nereiskia, kad jei schema yra, jos negalima keisti mirksiukas.gif O ir del vardu - na, nebuvo vietops, tai galima buvo lapelius siek tiek i kaire ir i desine "pastumdyt" siuvinejant ir butu viskas ciki mirksiukas.gif Tiesiog, man rodos, galima pasitelkti daugiau savo fantazijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 20 liepos 2011 - 08:15
QUOTE(Katu @ 2011 07 19, 23:46)
Man, kaip ir daugumai, patiko ideja - labai sauniai sugalvojot. Bet as irgi gal daryciau BS, bent jau aplink lapelius  g.gif
Na, nebepakeisiu. Kita vertus, būtų per marga. Kas svarbiausia - metai - išryškinta. Bent man taip atrodo.
QUOTE(Bianca @ 2011 07 20, 09:13)
Na, juk tai seimos medis (taip pati parasei), tad kaip vardai ne svarbiausia?  g.gif  blink.gif  Na, o del BS - bent jau kai pati siuvineju paveiksleli - jei man atrodo pati schema neisbaigta - pati BS pridedu. Juk nereiskia, kad jei schema yra, jos negalima keisti  mirksiukas.gif  O ir del vardu - na, nebuvo vietops, tai galima buvo lapelius siek tiek i kaire ir i desine "pastumdyt" siuvinejant ir butu viskas ciki  mirksiukas.gif  Tiesiog, man rodos, galima pasitelkti daugiau savo fantazijos drinks_cheers.gif

Dėl vardų svarbos - vyras išvis siūlė nerašyt jų. Na, užrašiau. Pamenat, kai tokį medį-kalendorių siuvinėjau, tai irgi vardai nelabai ryškiai buvo, bet labai gerai. Tarsi fonas savotiškas. Kiek žmonių tiek nuomonių. Tikrai nepagalvokit kad veliuosi į ginčą, tiesiog diskusiją palaikau biggrin.gif
Atsakyti
Manau visada, po diskusijų, kažkas naudingo išlieka ir kitam kartui kažkuri pasinaudos... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 20, 09:44)
Na, nebepakeisiu. Kita vertus, būtų per marga. Kas svarbiausia - metai - išryškinta. Bent man taip atrodo.

Dėl vardų svarbos - vyras išvis siūlė nerašyt jų. Na, užrašiau. Pamenat, kai tokį medį-kalendorių siuvinėjau, tai irgi vardai nelabai ryškiai buvo, bet labai gerai. Tarsi fonas savotiškas. Kiek žmonių tiek nuomonių. Tikrai nepagalvokit kad veliuosi į ginčą, tiesiog diskusiją palaikau biggrin.gif



Na, esu tikrai nei viena ir negalvoja, kad velies i ginca mirksiukas.gif tik parodei savo darbeli ir kiekviena issako savo nuomone, as manau tam mes cis visos ir susirinkom, kad viena kitai padetume ir mokytumemes is savo klaidu rolleyes.gif Ir as kiek pylos is merginu esu gavusi del darbeliu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 20, 09:48)
Manau visada, po diskusijų, kažkas naudingo išlieka ir kitam kartui kažkuri pasinaudos... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinetojos smile.gif
Si kart man reikia jusu pagalbos:) siuvinesiu kavos mergaite bet reiktu kaip ir remo tokio. Prisiminiau kazkuri is siuvinetoju rode darbeli su tekstu aplink siuvini- gal galetumete pasirodyti dar karta? tiesiogiai nekopijuosiu, bet man labai idomu kokie ten zodziai issiuvineti, dabar nebepamenu. bet siaip istriges tas paveikslas-labai idomi ideja. Aciu.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Gal galit paaiškint kaip suprast šiuos siūlus? g.gif
user posted image
Atsakyti
Na va ,islendu ir as su savo paskutiniais darbais,fotografe is manes labai prasta, bet bandau parodyti keliata darbu. Dabar krapstausi tik prie uzrasu knygeliu, keliata susiruosiau nufotografuoti 4u.gif
Darbo knyga kunigeliui smile.gif
user posted imageuser posted image
Maldynas labai pamaldziai mociutei biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Receptu knyga anytai 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 20, 14:50)
Sveikutės 4u.gif
Gal galit paaiškint kaip suprast šiuos siūlus? g.gif



Prašau.
Yra tokia siūlų grupė DMC light efects.
Atsakyti