Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 19, 18:07)
Nusipirkau šiandien smulkiai languota prijuostę. Norėčiau ją pagražint. Bet nežinau kaip. Koks siuvinukas ar kokia detalė papuoštų?... Gal kokių minčių turit?


Gali būti milijonas variantų biggrin.gif Priklauso, ko tu nori ant savo prijuostės - tradicinių Casey Buonaugurio keksiukų, o gal gėlių, arba Acufactum žmogučių, arba alyvuogių, arba apelsinų...
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 19, 18:10)
Oho. ir idėja ir darbas 100 balų. Kaip tik mano tėvelių lapkritį 30 metų kaip vede. Tik ta mūsų šeima maža. Bet teks pagalvoti apie šią idėją.
]Jau ramiai naktį nemiegosiu.
O čia tik vaikai surašyti ar kaip?

vaikai su žentais ir marčiom lapukai, o anūkai giliukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)
Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms.



Na, mano nuomone ideja puiki, bet man kazkaip darbelis neisbaigtas atrodo... man as meniskai truksta backstitch'o (kaip, kad su skaiciumi 35 padaryta) ir giliukams, ir lapeliams. Manau BS tikrai suteiktu daugiau gyvumo darbeliui. O ir sriftas galejo buti siek tiek kitas-aiskesnis, nes dabar kai kurie vardai (bent jau man) susiplaka... Na, bet, kad jau darbelis dirbtuvese...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 19 liepos 2011 - 18:39
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 19, 19:18)
Gali būti milijonas variantų biggrin.gif Priklauso, ko tu nori ant savo prijuostės - tradicinių Casey Buonaugurio keksiukų, o gal gėlių, arba Acufactum žmogučių, arba alyvuogių, arba apelsinų...

Man įdomu tai, ar matysis, jei ką išsiuvinėsiu ant languotos medžiagos? Tad ir nežinau kaip čia padaryt... Ar ant Aidos siuvinėt kažką ir prisiūt? Ar tiesiai ant audinio? O jau ką siuvinėt - tai jau rasiu mirksiukas.gif
Medžiaga tokia...
user posted image
QUOTE(Bianca @ 2011 07 19, 20:38)
Na, mano nuomone ideja puiki, bet man kazkaip darbelis neisbaigtas atrodo... man as meniskai truksta backstitch'o (kaip, kad su skaiciumi 35 padaryta) ir giliukams, ir lapeliams. Manau BS tikrai suteiktu daugiau gyvumo darbeliui. O ir sriftas galejo buti siek tiek kitas-aiskesnis, nes dabar kai kurie vardai (bent jau man) susiplaka... Na, bet, kad jau darbelis dirbtuvese...

Pritariu. Tokie patys komentarai būtų ir mano...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 liepos 2011 - 20:03
Labutis, nu ir grožių pridėjot, kol aš vakar buvau Vilniaus siuvinėtojų susitikime.
Čia mes kitam forume susitikimus darom.
Atsakyti
zuzanele gal kišenių kokį prisiūt pasiuvinėtą? Nes labai ryškiai languotas, tai siuvinėjimas manau pasimes tarp langučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 07 19, 22:12)
zuzanele gal kišenių kokį prisiūt pasiuvinėtą? Nes labai ryškiai languotas, tai siuvinėjimas manau pasimes tarp langučių g.gif

Kišenė yra prisiūta g.gif O taip noris kažką savo pridėt. Galvoju mezginukai nerti nepakenks, bet noriu kokio siuvinuko... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2011 07 19, 22:06)
Labutis, nu ir grožių pridėjot, kol aš vakar buvau Vilniaus siuvinėtojų susitikime.
Čia mes kitam forume susitikimus darom.

Gal ką įdomaus plepėjot? ax.gif Smagu jums, kad susitikinėjat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 liepos 2011 - 20:22
saunus visu darbeliai,kuriu nepagyriau 4u.gif del bs-irgi pritarciau smile.gif

o as atsinesu ka tik iskepta veidrodeli-sumasciau,kad reikia turet toki,nes iki siol nesiojausi tik su pudra kartu esanti.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 19, 20:20)
Gal ką įdomaus plepėjot? ax.gif  Smagu jums, kad susitikinėjat 4u.gif


Pradžioj vaikščiojom po Trakų Vokės dvaro parką, po to plepėjom, gėrėm kavą, apžiūrinėjom viena kitos darbelius. Mačiau PoniosDvi grožius, jos darbai- tai kažkas iš fantastikos pasaulio. Tame forume aš kitu Nick'u esu, kažkaip pamiršau pasakyti, kad sm kitas vardas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 liepos 2011 - 20:33
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 19, 20:00)
Man įdomu tai, ar matysis, jei ką išsiuvinėsiu ant languotos medžiagos? Tad ir nežinau kaip čia padaryt... Ar ant Aidos siuvinėt kažką ir prisiūt? Ar tiesiai ant audinio? O jau ką siuvinėt - tai jau rasiu mirksiukas.gif
Medžiaga tokia...


turėtu matytis gerai, jei dizainas nebus raudonas mirksiukas.gif

Florestina kur ši karta atostogauti važiuosi?? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Matau, liniuotė jau skaičiuoja dieneles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 07 19, 21:11)
Florestina kur ši karta atostogauti važiuosi??  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Matau, liniuotė jau skaičiuoja dieneles  rolleyes.gif


Tai čia iki vasaros atostogų, važiuosiu į Prienų raj. O kita dalis bus rudenį, bet greičiausiai važiuosiu į užsienį pavasarį. Planų yra, kai turėsiu bilietus, bus ir liniuotė kita. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 19, 19:38)
Na, mano nuomone ideja puiki, bet man kazkaip darbelis neisbaigtas atrodo... man as meniskai truksta backstitch'o (kaip, kad su skaiciumi 35 padaryta) ir giliukams, ir lapeliams. Manau BS tikrai suteiktu daugiau gyvumo darbeliui. O ir sriftas galejo buti siek tiek kitas-aiskesnis, nes dabar kai kurie vardai (bent jau man) susiplaka... Na, bet, kad jau darbelis dirbtuvese...

Aš kaip tik pamaniau, kad tie vardai tikrai ne svarbiausias dalykas, tai jų labai neryškinau. Tuo labiau, kad ir vietos nebuvo normaliam šriftui. O dėl BS... Nu ką aš žinau, spalvos ir taip ryškios, o RP dizainai išvis BS nepripažįsta.
Atsakyti