Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Sela:) @ 2011 07 19, 10:43)
Labai grazus man tie tavo darbeliai, nekantrauju pamatyti pabaigtuves 4u.gif
drinks_cheers.gif man ir paprasciau siuvineti pagal juodai baltas schemas.

Kas liecia darbeliu kainas, tai kogero issiuvineti paprasciau, nei apskaiciuoti kaina pagal tokias formules biggrin.gif Dar reiktu imti mokesti uz kainos paskaiciavima lotuliukas.gif O jei rimtai, tai kaip tuos kryziukus suskaiciuot? Jei darbas nemazas, o fonas pilnai neuzsiuvinetas.

Aš jei kada paskaičuoju tai primetu labai preliminariai - kvadratukas 100 kryželių. Bet kainos tai gaunas nenormalios. Geriau neskaičiuot irnesakyk.gif

Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms. user posted image Didesnis ir aiškesnis paveiksliukas yra čia.

Nebemoku foto kelt doh.gif arba puslapiai durnavoja. Foto sumažinta, o čia arklinę rodo. Per ImageShack išvis nieko neišeina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 19 liepos 2011 - 14:14
QUOTE(vasarė @ 2011 07 19, 13:31)
Dvi, perziurejau visus darbelius - patys darbai ir ju pateikimas - be zodziu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu labai
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 07 19, 14:34)
Nors ir kitų siuvinėjimai nėra labai paprasti ar padaryti tep lep, bet Dvi su savo darbais man čia atrodo kaip beveik tamsta mokytoja tarp mokinukų biggrin.gif . Gal prie tokio įspūdžio dar prisideda ir atitinkamų dizainų pasirinkimas g.gif

Matyt pasirinkimas kaltas, nes jusu visu auksines rankos kaip mano mociute sakydavo irgi ne is subines dygsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2011 07 19, 11:49)
Naujausias kūrinėlis - knygelė vestuvių linkėjimamas rašyti.

daili 4u.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 07 19, 13:10)
ačiū 4u.gif kitą kartą jau žinosiu ir nekils problemų mirksiukas.gif

o štai čia mano tik pabaigta balerina...

thumbup.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 07 19, 14:34)
Dvi su savo darbais man čia atrodo kaip beveik tamsta mokytoja tarp mokinukų biggrin.gif . Gal prie tokio įspūdžio dar prisideda ir atitinkamų dizainų pasirinkimas g.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)

Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis.

labai patiko ir mintis ir darbas
Atsakyti
bigsmile.gif o kokiu groziu cia radau bigsmile.gif
Dvi puoki jusu kolekcija, man labai patinka, labai laukiu ka jus is ju visu padarysit pamatyt.
Kibirkstele labai dailu wub.gif
Libaja saunuole 4u.gif
Metaxa grazu ir nematyta 4u.gif


Mano paskutinis pabaigtukas
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif
DMC siuliukai, Zweigard, flax spalvos 32 ct linas, dekoruota nerinuku

user posted image


p.s. jei kam bus idomu - didesnes foto mano tinklarastyje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 19 liepos 2011 - 14:17
QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)
Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms.


Labai įdomus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)
Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms.
Nebemoku foto kelt  doh.gif arba puslapiai durnavoja. Foto sumažinta, o čia arklinę rodo. Per ImageShack išvis nieko neišeina  doh.gif

labai gražus wub.gif ir 4u.gif už idėją mirksiukas.gif
dėl foto įkėlimo per imageshack:
pasirenkate nuotrauką, ten kur "image resize" pasirenkat 640x480 (for message boards) ir spaudžiat "upload now", tada kai foto bus įkelta turėtų rodyti arba vieną tą nuotrauką, arba daug mažyčių prie kurių daug simboliukų mažų dešinėje pusėje:
* Jeigu rodo tik vieną tą foto gan nemažą, spaudžiat ant jos ir tada lango dešinėje pusėje yra "embed this image", spaudžiate ant to ir kopijuojate antrą nuo viršaus "forum" eilutę į forumą.
*Jeigu įkėlus foto rodo daug mažyčių foto su simboliukais šone, tai spausti ant antro no viršaus simboliuko "image details" ir toliau vėl tas pats kai atidarys tik tą vieną nuotrauką.

tikiuosi aiškiai parašiau blush2.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 19, 15:14)
Mano paskutinis pabaigtukas
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif
DMC siuliukai, Zweigard, flax spalvos 32 ct linas, dekoruota nerinuku

kokia originali idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netha @ 2011 07 19, 11:46)
gal turite ar zinote kur rasti sio paveikslelio schema? http://s41.radikal.r...55a06dcadc0.jpg

cia mes schemom neuzsiimam,yra tam skirta tema,o si schema yra siuvinejimo schemu paieskos temoje 1 psl nuorodoje zmones.
Atsakyti
wow,kokie groziai wub.gif kaip visada-dvi isvercia is koju su savo groziais,visu kitu taip grazus ir kruopstus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 19, 12:10)
o štai čia mano tik pabaigta balerina... kai tik pamačiau paveiksliuką (kažkuri forumietė įkėlė) pasisakiau sau "šitą siuvinėsiu". Nu iškart prilipo man jis, ir kitaip nei kiti darbeliai, nors ir po pusės metų darbo, man jis nė kiek neatsibodo ir vis dar atrodo labai gražus wub.gif

bigsmile.gif wub.gif bigsmile.gif labai daili ir graži balerina

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 19, 14:14)

Mano paskutinis pabaigtukas
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif
DMC siuliukai, Zweigard, flax spalvos 32 ct linas, dekoruota nerinuku

thumbup.gif puikus darbas, ji teko gyvai čiupinėti, 100 kartu gražiau atrodo nei nuotraukoj bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gražių darbelių pridėjot. Nespėju nė pagirt visų. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nusipirkau šiandien smulkiai languota prijuostę. Norėčiau ją pagražint. Bet nežinau kaip. Koks siuvinukas ar kokia detalė papuoštų?... Gal kokių minčių turit?
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 19, 15:07)
Aš jei kada paskaičuoju tai primetu labai preliminariai - kvadratukas 100 kryželių. Bet kainos tai gaunas nenormalios. Geriau neskaičiuot irnesakyk.gif

Šįryt pabaigtas ir jau rėminimo dirbtuvėse šeimos medis. Dovana tėvams 35 vestuvių metinėms.

Nebemoku foto kelt  doh.gif arba puslapiai durnavoja. Foto sumažinta, o čia arklinę rodo. Per ImageShack išvis nieko neišeina  doh.gif

Oho. ir idėja ir darbas 100 balų. Kaip tik mano tėvelių lapkritį 30 metų kaip vede. Tik ta mūsų šeima maža. Bet teks pagalvoti apie šią idėją.
]Jau ramiai naktį nemiegosiu.
O čia tik vaikai surašyti ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 19 liepos 2011 - 17:13
QUOTE(Višniukė @ 2011 07 19, 15:14)
Dviguba pirstine-puodkele, keksiuku kepejai smile.gif
DMC siuliukai, Zweigard, flax spalvos 32 ct linas, dekoruota nerinuku

puiki dovana 4u.gif
Atsakyti