Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

gal turite ar zinote kur rasti sio paveikslelio schema? http://s41.radikal.r...55a06dcadc0.jpg
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 19, 10:45)
imi ir skaiciuoji  blink.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif kaip as pati nesusiprotejau? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 19, 08:08)
Nagi gražūs tie tavo darbeliai. Pasipustyk rankas ir kibk pabaigti paskutiniojo. labai jau norisi pamatyti visus darbus pabaigtus ir įrėmintus rolleyes.gif

Kažkaip pagalvojau apie raudonus rėmelius. Nes ta gėlytė visuose paveiksliukuose raudona išsiskiria.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 18, 11:01)
rodausi ,labai jie tokie mieli wub.gif ,ir vyrui ziauriai patiko  thumbup.gif  wub.gif uzmaciau dar viena panasu ,sakau ir ji siuvinesiu  wub.gif 


Labai žavingas darbas thumbup.gif Ir dar nematytas... thumbup.gif
Atsakyti
Jean Hilton Baroque Victorian Green Mono kanva, DMC muline ir perle, Rainbow juosteles, Kreinik metalikai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 liepos 2011 - 10:24
QUOTE(Dvi @ 2011 07 19, 11:21)
Jean Hilton Baroque Victorian Green Mono kanva, DMC muline ir perle, Rainbow juosteles, Kreinik metalikai


nerealu wub.gif
Atsakyti
Naujausias kūrinėlis - knygelė vestuvių linkėjimamas rašyti.

Dydis 16 x 21cm, 80 lapų, lietuviškas linas, auksinės spalvos DMC siūlas, biserio karoliukai ir vaškinis siūlas rišimui. Įrišta japonišku įrišimu.

user posted image
Atsakyti
visų darbeliai kaip visada nuostabūs wub.gif visom po 4u.gif o man reikia skubios pagalbos su rusų kalba, kadangi pati ta kalba nė žodžio, o vertėjas verčia kažką apie grindis lotuliukas.gif doh.gif
шов крест в 2 нити - kaip suprantu čia pilnas kryželis 2 gijom?
шов полукрест - čia pusinis? g.gif
назад иголку - čia BS?
būčiau dėkinga jei kas greitai pagelbėtų, kadangi jau susiruošiau pradėti siuvinėti ir staiga sustojau, noriu pasitikslinti kad ardyti netektų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 19, 12:50)
шов крест в 2 нити - kaip suprantu čia pilnas kryželis 2 gijom?
шов полукрест - čia pusinis? g.gif
назад иголку - čia BS?


Viską teisingai išsivertei pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 19, 12:58)
Viską teisingai išsivertei pati  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif kitą kartą jau žinosiu ir nekils problemų mirksiukas.gif

o štai čia mano tik pabaigta balerina... kai tik pamačiau paveiksliuką (kažkuri forumietė įkėlė) pasisakiau sau "šitą siuvinėsiu". Nu iškart prilipo man jis, ir kitaip nei kiti darbeliai, nors ir po pusės metų darbo, man jis nė kiek neatsibodo ir vis dar atrodo labai gražus wub.gif
user posted image
Atsakyti
Dvi, perziurejau visus darbelius - patys darbai ir ju pateikimas - be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 07 19, 13:10)

o štai čia mano tik pabaigta balerina...

thumbup.gif greit pabaigei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 19, 11:45)
imi ir skaiciuoji  blink.gif  lotuliukas.gif


Aha, beje jei didesnis darbas tai dar reiktų prie kainos pripliusuoti ir kryžiukų skaičiavimą tongue.gif
Įdomumo dėlei savo darbą- arklį "Ugnis ir ledas" bandžiau įkainuot, tai kol suskaičiavau kryžiukus doh.gif ir tai nebuvau garantuota dėl tikslumo lotuliukas.gif Kaina eilinei lietuviškai piniginei nereali gavosi.

Nors ir kitų siuvinėjimai nėra labai paprasti ar padaryti tep lep, bet Dvi su savo darbais man čia atrodo kaip beveik tamsta mokytoja tarp mokinukų biggrin.gif . Gal prie tokio įspūdžio dar prisideda ir atitinkamų dizainų pasirinkimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 19 liepos 2011 - 13:46